Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 85
  1. #21
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2006
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez paulinasmyk
    A czy to jest agencja Promotion Group Studio? Bo ceny podobne, tylko i siedziba w Poznaniu.

    Ta pseudoagencja Promotion Group Studio organizuje castingi w różnych miastach, za casting pobiera 20-30 zł i potem chce 350 zł za sesję zdjęciową.

    Podobno naciągneli już wiele osób. Mnie teżby naciągneli... poszłam na casting zapłaciłam 20 zł, po castingu zadzwoniłam, dowiedziałam się, że mnie przyjeli, umowili się ze mną na sesję płatną 350 zł. Byłam kompletnie zielona i tak mnie coś naszło aby poszukać ich stronki w sieci. Stronki nie znalazłam, ale trafiłam na forum gazeta.pl gdzie dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy na temat tej agencji. Na sesję oczywiście nie poszłam.

    Mają niby swoją głowną siedzibe w Poznaniu wiecto zapewne oni :( Mam nadzieje ze bedzie coraz mniej takich naiwnych jak my :D Otworzyli nową file w Katowicach i pewnie tam szukaja kolejnych ofiar :evil:

  2. #22
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2006
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez paulinasmyk
    A czy to jest agencja Promotion Group Studio? Bo ceny podobne, tylko i siedziba w Poznaniu.

    Ta pseudoagencja Promotion Group Studio organizuje castingi w różnych miastach, za casting pobiera 20-30 zł i potem chce 350 zł za sesję zdjęciową.

    Podobno naciągneli już wiele osób. Mnie teżby naciągneli... poszłam na casting zapłaciłam 20 zł, po castingu zadzwoniłam, dowiedziałam się, że mnie przyjeli, umowili się ze mną na sesję płatną 350 zł. Byłam kompletnie zielona i tak mnie coś naszło aby poszukać ich stronki w sieci. Stronki nie znalazłam, ale trafiłam na forum gazeta.pl gdzie dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy na temat tej agencji. Na sesję oczywiście nie poszłam.

    Mają niby swoją głowną siedzibe w Poznaniu wiec to zapewne oni :( Mam nadzieje ze bedzie coraz mniej takich naiwnych jak my :D Otworzyli nową file w Katowicach i pewnie tam szukaja kolejnych ofiar :evil:

  3. #23
    Pierwsze kroki Awatar mankid
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    35
    Posty
    1
    heh,dobrze,że natknęłam sie na to forum,bo padłabym kolejną ofiara tej agencji... :/
    byłam tam dziś,bo też natknęlam się na ogłoszenie o modzie ślubnej :wpisowe 60 zł,chwalenie sie gdzie to nie byli,świetne zarobki itp. itd.
    strona internetowa rzeczywiście kiepska i niezachęcająca...
    jestem też przerażona sumą pieniędzy za sesje zdjęciowe...

  4. #24
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    33
    Posty
    30
    witam. znalazłam to forum przypadkiem - szukając właśnie informacji o agencji ProModel... Pani faktycznie obiecała złote góry... Pytałam się czy sesja tam jest obowiązkowa bo jakość zdjęć i ogólnie 'dzieła' fotografa mnie przeraziły.... nie wiedziałam żę chcą coś za sesję- ale nigy nie zapłaciłabym im za takie zdjęcia...

  5. #25
    Stary wyjadacz Awatar Gosiunia
    Dołączył
    06.2007
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    30
    Posty
    350
    Ja bym odradzila...... =/ poszukaj innej agencji.... bo malo to ich?? =D poprobuj.... =D

  6. #26
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    3

    Promodel-moja opinia

    FIRMA JEST BEZNADZIEJNA i OSZUKUJE! UWAŻAJCIE NA NIĄ!!!
    Wiem, ponieważ byłam w tej firmie! Prawdą jest, że płaci się 60 zł wpisowego (niby 5 zł opłaty za miesiąc, ponieważ, jak mówią, jesteś uczestnikiem). Poszłam na rozmowę - właściciel miły- weszłam, na dzień dobry bez wstępnej rozmowy kazał mi zapłacić 60 zł (do wiadomości! Umowy są skserowane - od razu z podpisem właściciela). Namawiał także na sesję zdjęciową. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej na ten temat, piszcie do mnie na adres: [email protected]

  7. #27
    Wie o co chodzi Awatar Girl
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Katowice
    Posty
    89
    Krotko powiem masakra ;/
    Pozdrawiam

  8. #28
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Posty
    1

    szukam rady

    Witam dzis bylam w tej agencij i moj madry i kochany chlopak :) poradzil mi abym poszukala czegos na internecie. I przypadkiem znalazlam to forum. zaplacilam dzis 60zł i z tego co tu przeczytalam raczej stracil;am te pieniadze:(dziewczyny powiedzcie czy oni wam mowili odrazu zeby wplacic pieniadze za zdjecia??mi nic takiego nie mowili.chcialam bardzo byc w tej branzy i bylam bardzo szczesliwa dopoki nie weszlam na ta strone:(odp.prosze.Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!

  9. #29
    Stary wyjadacz Awatar paulinasmyk
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    36
    Posty
    146
    Jeśli naprawdę chcesz być w tej branży to unikaj wszystkich agencji, które wołają pieniądze ze zdjęcia.

    Jeśli jesteś z Poznania to tam jest kilka agencji do których możesz się wybrać.

  10. #30
    WrednyStaryWyjadacz Awatar Teana
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Warszawa/Radom
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez Nenia
    Witam dzis bylam w tej agencij i moj madry i kochany chlopak :) poradzil mi abym poszukala czegos na internecie. I przypadkiem znalazlam to forum. zaplacilam dzis 60zł i z tego co tu przeczytalam raczej stracil;am te pieniadze:(dziewczyny powiedzcie czy oni wam mowili odrazu zeby wplacic pieniadze za zdjecia??mi nic takiego nie mowili.chcialam bardzo byc w tej branzy i bylam bardzo szczesliwa dopoki nie weszlam na ta strone:(odp.prosze.Pozdrawiam!!!!!!!!!!!!
    tak tak stracilas 60 zl... agencja to .... jej tego nawet agencja nazwac nie mozna..

    szef faktycznie milusi taki.... niby to spuszcza z ceny za sesje zdjeciowa... w badziewnym studiu...(studio to zaplecze firmy zaraz przy wc) ze niby widzi potencjal i mozliwosci ... z 6 stowek na 3 ... i juz kazda dziewczyna sadzi ze kariera stoi otworem.. a wystarczy wejsc na strone... (chodz teraz grafika strony sie poprawila) wieje tandeta i totalnym brakiem profesjonalizmu. Ale z calego balaganu najlepsza jest pani sekretarka.... boze ze takie osoby reprezentuja firme... po niej to na kilowetr widac ze firma to posmiewisko..ona chyba jola ma na imie... no z calego balaganu wygrywa :hahaha:

  11. #31
    Pierwsze kroki Awatar julia_a
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Kielce
    Wiek
    38
    Posty
    10
    Ja właśnie też straciłam humor po przeczytaniu waszych wypowiedzi. Byłam na spotkaniu w poniedziałek, oczywiście też było miło i tak dalej, ile to nie można zarobić. Oczywiście poszłam w sprawie ogloszenia do katalogu mody ślubnej. Dalam sie rowniez nabrac z tym, ze nie mialam naszczescie ze soba calej sumy i zaplacilam tylko 20 zl. Jestem umowiona na jutro z szefem (Kielce) i z tego co widziałam to lista jest długa. Pani na recepcji a raczej dziewczyna, nie wspominała nic o zadnych sesjach i innych oplatach. Powiedziała tylko ze najlepiej dostarczyc zdjecia nie na plycie bo czasem biorą tylko oferty juz ze zdjeciami do obejzenia. Nie wiem teraz co mam zrobic bo juz podpisalam umowe ale zaplacilam tylko 20zl. Poradźcie coś.

    No i ich stronka internetowa juz dzisiaj nie dziala :question:

  12. #32
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    38
    Posty
    1

    promodel

    ta niby- agencja jest już we Wrocławiu na ul. Piłsudskiego, też się dałam nabrać:sad: ale czy ktoś próbował odebrać te wpisowe?

  13. #33
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Paryż/Kraków
    Posty
    12
    Nie mam pojęcia, jak dziewczyny mogą dawać się złapać na coś tak mało wiarygodnego i śmierdzącego na kilometr oszustwem... Witryna jest teraz nieczynna, pewnie "profesjonaliści" zwinęli interes, możliwe, że po komentarzach na tak opiniotwórczym dla początkujących w branży forum... Może uznali, ze teraz będzie trudniej znaleźć naiwne panny desperacko marzące o karierze... W Polsce działa wiele doskonałych agencji, bez żadnych opłat możesz spróbować swoich sił w środowisku profesjonalistów... Model Plus, Rebel Models, Mango Models, D'Vision, Orange, SPP... Jest w czym wybierać, życzę uporu i rozwagi...:)

  14. #34
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    kraków
    Wiek
    36
    Posty
    1
    Hey, widze ze jestem kolejną naiwną :) dobrze ze tez nie mialam przy sobie tyle kasy ale pospisalam umowe, w sumie zanioslam neizbyt dobrej jakosci zdjecia, a babka stwierdzila ze ladnie wychodze i od razu mnie chciala zapisac wspominajac tylko o wpisowym, jestem umowiona z wlascicielem na wtorek ktory notabene nie ma czasu ale dla mnei znalazl ;) ale cos mi sie wydaje ze nei pojde zwlaszcza ze pytalam z ogloszenia o katalog sukien slubnych a o tym nic mi nie wspomniala dobrze ze znalazlam to forum bo przynajmniej nei dalam sie naciagnac na wiecej :)

  15. #35
    Pierwsze kroki Awatar julia_a
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Kielce
    Wiek
    38
    Posty
    10
    Dzisiaj w kieleckiej gazecie znowu pojawiło się ogłoszenie, a nawet 3: o sukniach, dzieci do reklam, do pokazow fryzjerskich. Pani od sukien slubnych miala byc w tym tyg i wybrac, ale jak widac chyba sie niezdecydowala wiec szukaja dalej :P
    To jest poprostu chamstwo, zastanawiam sie czy nie napisac ogloszenia w gazecie ostrzegajacego przed nimi.
    3mqajcie sie i nie dajcie
    Ania

  16. #36
    la petit stylish Awatar sparkle wish
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    KatoCity
    Posty
    176
    cóż za zbieg okolicznośći że wszyscy użytkownicy którzy mówią ze promodel jest ''super'' stawiają tak zwane ''pierwsze kroki'' na tym forum ;)
    Easy for good girl to gone bad. So u`ve better learn how to treat us right `cause when we go we`ve gone forever.
    U don`t have to like me but u will respect me `cause I`m bossy.

  17. #37
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    196
    zdjęcia mają gorsze niż w Rores...myślałam,że to niemożliwe,że jest coś gorszego

  18. #38
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    196
    Cytat Zamieszczone przez sparkle wish
    cóż za zbieg okolicznośći że wszyscy użytkownicy którzy mówią ze promodel jest ''super'' stawiają tak zwane ''pierwsze kroki'' na tym forum ;)
    miałam o tym pisać ;)

  19. #39
    la petit stylish Awatar sparkle wish
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    KatoCity
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez asxxx
    zdjęcia mają gorsze niż w Rores...myślałam,że to niemożliwe,że jest coś gorszego
    ... o lool ;D ... a jednak ;) za to dziwi mnie fakt ze takie agecje w dalszym ciagu działają w Polsce i w dodatku ''werbują i nabierają'' nowe dziewczyny ...
    Easy for good girl to gone bad. So u`ve better learn how to treat us right `cause when we go we`ve gone forever.
    U don`t have to like me but u will respect me `cause I`m bossy.

  20. #40
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    196
    powiem tak pan F. nie jest taki najgorszy bo akurat popieram to,że daje szanse dziewczynom o róznej urodzie,ale czasem patrząc na zdjęcia dziewczyn mam wrazenie ze przesadza radze Ci zobaczyc http://www.rores.pl/models/0590/ modelka z podkrązownymi oczami jakby ją ktoś pobił...to lekka przesada,mogli jak cos PhotoShopa użyc...

    p: looknij na ostatnie jej zdjęcie...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •