Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 85
  1. #41
    la petit stylish Awatar sparkle wish
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    KatoCity
    Posty
    176
    Cytat Zamieszczone przez asxxx
    powiem tak pan F. nie jest taki najgorszy bo akurat popieram to,że daje szanse dziewczynom o róznej urodzie,ale czasem patrząc na zdjęcia dziewczyn mam wrazenie ze przesadza radze Ci zobaczyc http://www.rores.pl/models/0590/ modelka z podkrązownymi oczami jakby ją ktoś pobił...to lekka przesada,mogli jak cos PhotoShopa użyc...

    p: looknij na ostatnie jej zdjęcie...
    ... O BOżE ... ! ej zatkało mnie ... 10 zdjęcie nadaje się do jakiegoś filmu ... masakra
    Easy for good girl to gone bad. So u`ve better learn how to treat us right `cause when we go we`ve gone forever.
    U don`t have to like me but u will respect me `cause I`m bossy.

  2. #42
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    196
    mnie tez zatkalo jak to zobaczylam...dziwie sie,że zagraniczne agencje ,które napewno przeglądają ich stronę nie zrywają wspolpracy z panem F. taka modelka nadaje sie do zagrania w filmie grozy

  3. #43
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Wiek
    35
    Posty
    1
    Ale mi się humorek popsuł.Byłam w agencji promodel dwa tygodnie temu wpłaciłam 6 dyszek, za wpisowe, podpisałam umowę. Dwa dni później miałam spotkanie z szefem, stwierdził iż dlatego że nie mam jeszcze profesjonalnych zdjęć mogę zrobić sobie sesję, która po odliczeniu rabatów itp. będzire kosztować 290 zł, stwierdził jeszcze że widział by mnie jako modelkę niemal wszędzie,.... co wy na to???

  4. #44
    Pierwsze kroki Awatar julia_a
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Kielce
    Wiek
    38
    Posty
    10
    a w jakim mieście?? bo w Kielcach nie pytał, chyba że zapomniał i cale szczescie wrrr

  5. #45
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    wa-wa
    Wiek
    31
    Posty
    18
    Hej. Mam pytanie: Co sądzicie o agencji www.avantmodels.pl ? Macie jakieś obiekcje co do niej? Prosze o każde info ;)

  6. #46
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    196
    po stronce widac,że raczej jest profesjonalna

  7. #47
    Banned
    Dołączył
    07.2007
    Posty
    52
    człowieku 2000 to modelka zarabia za pół dnia pracy

  8. #48
    Pierwsze kroki Awatar nusiax18
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Wieliczka
    Posty
    1
    Hej dziś zapisałam sie właśnie do agencji promodel i wpłaciłam wpisowe 60zł na spotkanie z szefem, jestem umówiona dopiero we wtorek, ale po tym co przeczytałam na tym forum to strasznie się przestraszyłam. Byłam zdziwiona, że szukają modelek od 160 cm, bo zmykle muszą mieć ponad 170. Pójde na spotkanie z szefem i wtedy zobaczymy co powie. Dzięki za ostrzeżenia

  9. #49
    WrednyStaryWyjadacz Awatar Teana
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Warszawa/Radom
    Posty
    156
    Cytat Zamieszczone przez julia_a
    Dzisiaj w kieleckiej gazecie znowu pojawiło się ogłoszenie, a nawet 3: o sukniach, dzieci do reklam, do pokazow fryzjerskich. Pani od sukien slubnych miala byc w tym tyg i wybrac, ale jak widac chyba sie niezdecydowala wiec szukaja dalej :P
    To jest poprostu chamstwo, zastanawiam sie czy nie napisac ogloszenia w gazecie ostrzegajacego przed nimi.
    3mqajcie sie i nie dajcie
    Ania
    Swietny pomysl....z podaniem ogloszenia ostrzegsjacego.. ciekawe czy mozna ta agencje jakos pozwac nie wiem...zglosic to gdzies........ Jak ktos ma jakis pomysl to ja pomoge !

  10. #50
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Kielce
    Wiek
    36
    Posty
    6
    Hej jestem z Kielce i zapisałam sie do tej agencji.... oczywiście wpłaciłam 60 zł wpisowego... ale po przeczytaniu Waszych komentarzy zadzwoniłam do nich i spytałam Pani sekretarki ( brała udział w wyborach miss polonia ziemi Świętokrzyskiej-wiec wydawalo mi się że to coś poważnego!) czy wie jakie komentarze padaja na łamach forum na temat agencji....

    ona na to że tak że wie i że takie komentarze wystawiają osoby kt.óre nie dostały zleceń...

    Byłam oczywiście juz na spotkaniu z szefem który stwierdził że świetnie się nadaje do robienia kariery szczególnie w foto! On mnie juz na bilbordzie widzi....\!!!

    Ale... no tak zawsze jest jakieś ale...

    Jest sesja zdjęciowa aparatem cyfrowym która tak naprawde kosztyje prawie 600 ale dla mnie moze to byc na 290...!!!
    Hej dziewczyny kto w ogole zbiera kase to ja mam zarabiac przychodzę do nich po to żeby mnie wypromowali jeżeli nadaję się tak super do tego to powinni we mnie zainwestowc - to im sie zwróci koszt mojego utzrymania w agencji w ciągu jednego zlecenia!!!
    Zadaniem menadzera agencji jest promowanie swoich modelek i anie zbieranie od nich kasy i albo cos bedzie albo nie! Przede wszystkim agencja powinna byc szczera wobec modelek albo sie nadajesz albo nie1 a nie sesja zdjeciowa wpisowe i potem z tego nic oni myslą że nastolatki to kupę kasy zarabiają (roznosząc ulotki itd hahaha!!)
    zeby zdzierac kase od biednych dzieici i nastolatek.... nie oszukujmy się w końcu każda z nas przychodzi to po do agencji żeby zarobic a nie po to żeby komus kabze pchac do kieszeni!!!


    ojojoj ale sie rozpisałam ale mam nadzieje ze otworzyłam Wam oczy na pewne sprawy

    PS. prosze o kontakt dziewczyny z kielc ktore juz mialy do czynienia z agencją
    PROMODEL !!!

  11. #51
    WrednyStaryWyjadacz Awatar Teana
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Warszawa/Radom
    Posty
    156
    ojjjj wspolczuje kazdej kolejnej osobie ktora sie nabrala na ycie modelka u pana Tomka....

    Jezeli koras z was ma pomysl jak to zakonczyc piszcie ja pomoge !

    a to ze tam za lada siedzi mis to nie wiele daje... najwyrazniej albo wie ze oklamuje wszystkie te osoby albo jest tak .... g.... ze tego nie widzi.

  12. #52
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Ale szczerze mówiać trochę sie dziwie wam dziewczyny,że widząc tego typu zdjęcia uwierzyłyście że może to być poważna agencja
    http://www.promodel.net.pl/modelki_galeria/Album3.htm
    http://www.promodel.net.pl/modelki_galeria/Album94.htm
    http://www.promodel.net.pl/modelki_galeria/Album76.htm
    http://www.promodel.net.pl/modelki_galeria/Album4.htm
    http://www.promodel.net.pl/modelki_galeria/Album20.htm

    Mama by mi lepsze fotki strzeliła.Nawet za darmo nie chciałabym mieć takich zdjęć. A co dopiero za dopłata...Ja tego bym nawet nie nazwała agencją! Bandą oszustów żerujących na naiwności młodych dziewczyn...Wydaje mi się,że trudno będzie działać przeciwko właścicielowi...a nawet jeśli promodel przestanie istnieć, to za jakiś czas otworzy nową "agencje" pod inna nazwa a co się z tym wiąże oszustwo i naciąganie zacznie sie na nowo...Trzeba poprostu uważać, być ostrożnym i nie dać się nabrać!

  13. #53
    Pierwsze kroki Awatar julia_a
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Kielce
    Wiek
    38
    Posty
    10
    no coz, nastał znowu piątek i kolejne ogloszenia w gazecie, ale jest to plaga bo co tydzien jest to samo i do tego nie jedno ale 3 a nawet 4 tylko rozniace sie trescia, numer telefonu ten sam, do katalogu sukien, dzieci do reklam, pilnie na targi promocje i bankiety, no i pokaz fryzur albo farba do włosow, I tak jest co tydzien. Moze nalezaloby zrobic jakis kontrolowany zapis i nagrac pana wlasciciela, kilka dziewczyn, ktore nawet w koncu sie nie decyduja al;e sprawdzic ze kazdej mowi to samo, zawsze bylby to jakis dowod rzeczowy.

    Juz sama nie wiem, ale mnie to zlosci wrrrr....

  14. #54
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Kielce
    Wiek
    36
    Posty
    6
    Hmm no właśnie kontrolowany zapis ale tu jest tak bynajmniej w Kielcach że przed spotkaniem z szefem trzeba dokonać wpłaty 60 zł!!!

    a propos pokazów fryzjerskich to można sobie z łatwością to załatwić w bardzo prosty sposób!!! wystarczy zanieść oferty do renomowanych zakładów fryzjerskich i po problemie!

    A Pana Tomka można bardzo łatwo sprawdzić czy pracuje dla "Joanny" jak to zapewniają ... wystarczy kilka telefonów a jak ktoś ma znajomości to można dowiedzieć się wszystkiego!

    poza tym jak sie zadzwoni już do tej Joanny i okaże sie ze on tam nie ma zadnej umowy itd. firma Joanna może nawet dać ogłoszenie do prasy o jakiej treści ze nie poszukują modelek ze to robione jest z innych źródeł itp!!!

    po sprawie!!!

  15. #55
    Pierwsze kroki Awatar julia_a
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Kielce
    Wiek
    38
    Posty
    10
    Tzn jak ja bylam (przyznaje otwarcie ze jestem naiwna) to dopiero na samym koncu rozmowy z szefem doplacilam te 40zl bo wczesniej nie mialam calej kasy. To byla moja pierwsza stycznosc wogole z czyms takim i oczywiscie jak ktos mowi komplementy to sie nabralam mimo to. No i teraz jestem zla sama na siebie ale mam za swoje. W kazdym razie mnie nie oferowal zadnych sesji nawet platnych. Nie mowil tez konkretnych nazw firm.

    No to kto ma te znajomosci??

  16. #56
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Kielce
    Wiek
    36
    Posty
    6
    Chodziło mi to o ze jak ktoś jest sprytny to się dowie całej prawdy i oczywiście jak ten ktoś ma czas ... którego mi brakuję ...
    może poszukam na necie czegoś bardziej konkretnego jakiego kontaktu do firmy Joanna i wtedy sie dowiem to Wam napisze... ok?

    papa i pozdrowiona bo lecę na targi :)

  17. #57
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    masakara z tą agencją!ŻADNA dobra agencja nie każe sobie płacić!!:/
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  18. #58
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez Helena_21
    FIRMA JEST BEZNADZIEJNA i OSZUKUJE! UWAŻAJCIE NA NIĄ!!!
    Wiem, ponieważ byłam w tej firmie! Prawdą jest, że płaci się 60 zł wpisowego (niby 5 zł opłaty za miesiąc, ponieważ, jak mówią, jesteś uczestnikiem). Poszłam na rozmowę - właściciel miły- weszłam, na dzień dobry bez wstępnej rozmowy kazał mi zapłacić 60 zł (do wiadomości! Umowy są skserowane - od razu z podpisem właściciela). Namawiał także na sesję zdjęciową. Jeżeli chcecie wiedzieć więcej na ten temat, piszcie do mnie na adres: [email protected]
    Popieram, zmarnowałam tylko czas udając się do nich... Pani przez telefon obiecywała zlecenia - moda ślubna, katalog biżuterii...na miejscu slyszałam, jak jednej dziewczynie mówiła, że z każdą taką umowę podpiszą, która przyjdzie...i oczywiscie zapłaci 60 zł za rok hehe...ciekawe ile naiwnych dziewczyn się nabierze:/

  19. #59
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2007
    Wiek
    38
    Posty
    1

    żenada

    ten cały promodel to istna żenada!!! po przeczytaniu waszych opinii bylam w szoku ze taka stara ze mnie baba że dala sie nabrac, na szczescie tylko na 60zl mnie orobili. nadomiar tego dzis na dworu widzilam to całą Joleczke i ani me ani be nie kiwnie glowa na czesc - udaje ze nie poznaje!!! w sumie ja na jej miejscu wstydzilabym si pracowac w takiej agencji i pewnie bym nie pracowala. wogoleto sie dziwie ze oni jeszcze prosperuja, przydalo by sie zeby ktos im sie do tylko dobram za to jak naciagaja biedne dziewczyny.
    pozdrowienia kobietki i nie dajcie sie oszukac im. A wogole ten cały szef Tomek to jak alfons wygląda:)

  20. #60
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    asxxx czemu mając taki wzrost nie jestes w zadnej agencji? Przeglądałam Twoje zdjęcia i widzę,że ty też miałaś sesję z Asią Kustrą :)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •