Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 85
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    1

    agencja Promodel

    Czy ktos wie cos na temat agencji Promodel, ktora dziala w Krakowie (podobno jej siedziba jest w Poznaniu, a filie w calej Polsce). Prosze zobaczyc ich serwis www http://www.promodel.net.pl/ . Firma ta zamieszcza ogloszenia o naborze w gazetach, za rejestracje pobiera oplate 60 zl, a pozniej za zdjecia chce 1000 zl (ostatecznie godzi sie na 380). O dzialaniu tej firmy wiem od znajomej, wg mnie serwis www firmy nie robi pozytywnego wrazenia (zdjecia prezentowanych modelek sa beznadziejne, nie wyglada to wg mnie profesjonalnie), a co do oplat to nie wiem jak to wyglada w tej branzy.

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar kala
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    181
    daj sobie spokój z agencją, która pobiera jakiekolwiek opłaty rejestracyjne

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    nawet nie wchodzę na ich stronę, bo to co napisałaś mi wystarczy... olej ich!!! 380 zł?? za co??

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar kala
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    181
    a ja właśnie weszłam na stronę... porażka na całej linii

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Grazioso
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    315

    Nie kazdemu psu Burek...

    Jak poprzedniczki... Daj sobie spokój - to kolejny bank twarzy, który za "wpis" żąda kasy, a socjotechniczne zabiegi typu sesja za 300 a nie za tysiąc to normalka.

    Chętnie też poznamy "oddziały" w innych miastach, o poziomie zdjęć nie bedę się wypowiadał

    G.
    W wyborach miss, stwierdzenie "Dać za wygraną" nabiera zupełnie innego znaczenia.
    - anonimowe

  6. #6
    Wie o co chodzi Awatar freezer003
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    46
    Posty
    30
    taa.. lepiej dać sobie spokój

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    40
    Posty
    2
    Ja sie dałam złapać.. Znalazłam ogloszenie w gazecie: "Dziewczyny i mężczyzn do katalogu mody ślubnej"... Zadzwoniłam, umowiłam się, pojechałam do Krakowa.. Pani byla przemiła, pokazywała foldery, gazety, gdzie były "ich" modelki.. Potem rozmowa z Kierownikiem.. Tez przemiłym, który zaproponował sesję wartą 760 zł, ale mogłam ją mieć za 360.. No i za umieszczenie zdjęć na stronie też sobie wołali, ale dla mnie mógł to zrobic za darmo.. Wpłaciłam kase i czekam.. Ha ha ha.. I poczekam.. Bo do dziś sie nie odezwali.. A rezkome sesje do katalogów slubnych miały być na przełomie lipca i sierpnia...

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    1

    Ja pochwalam

    Ja pracowałam w tej agencji i bardzo sobie chwale, koszt 360 zwrócił mi sie bardzo szybko pracując nad morzena dla sieci plus konkretnie simplus! Zarobiłam przez trzy tygodnie 2 tysiaczki i nie narzekała m bo nie robiła m praktycznie nic!!! Rozdawałam jakieś nagrody co cieszyło mnie podwojnie w cholere fajnych kolesi tam było a agaencja sama w siobie jest ok! Teraz dostałam kolejna dosc korzystna propozycje! A ktoś kto pisze ze to bank twarzy to jakas sciema bo bank twazry polega na zatrudnianu kogo kolwiek bez spotkań z szefe a nie nie tak jak w tej agencji szef jest dyspozycyjny i chetnie sie spotyka! pozdrawiam owocnej pracy kobiety!!

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    1
    :sad: niestety ale ta agencja to jedna z tych które potrafią tylko brać pieniądze przy rejestracji i obecywać wiele a w rezultacie żadnej pracy nie dają. Nie zapisujcie sie do tej agencji bo to zwykli OSZUŚCI
    Cytat Zamieszczone przez madza
    Czy ktos wie cos na temat agencji Promodel, ktora dziala w Krakowie (podobno jej siedziba jest w Poznaniu, a filie w calej Polsce). Prosze zobaczyc ich serwis www http://www.promodel.net.pl/ . Firma ta zamieszcza ogloszenia o naborze w gazetach, za rejestracje pobiera oplate 60 zl, a pozniej za zdjecia chce 1000 zl (ostatecznie godzi sie na 380). O dzialaniu tej firmy wiem od znajomej, wg mnie serwis www firmy nie robi pozytywnego wrazenia (zdjecia prezentowanych modelek sa beznadziejne, nie wyglada to wg mnie profesjonalnie), a co do oplat to nie wiem jak to wyglada w tej branzy.

  10. #10
    Promodel jest zajebista firmą. Zrobiłam u nich sesje zdjeciową i po tygodniu wzięli mnie na pokaz fryzjerski w krakowskim hotel "Sympozjum". A tak się zlozylo chcialam zrobic sobie coś z włosami no i się udało. Mam zajebisą fryzure i do tego jeszcze sobie zarobiłam. :happy:

  11. #11
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    jezeli nie masz na co tracic kasy to idz i zaplac..przekonasz sie, ale jest wiele lepszych agencji w polsce ktore nie pobieraja zadnych pieniedzy od modelek i doswiadczeniem leprzym tez moga sie pochwalic....duzo t5ez mowi o nich strona
    ....

  12. #12
    Stary wyjadacz Awatar BlackBlondi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Lublin
    Posty
    217
    Znajdziesz coś lepszego!

  13. #13
    WrednyStaryWyjadacz Awatar Teana
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Warszawa/Radom
    Posty
    156

    zalosneeeee

    ta cala agencja to jedno wielkie pośmiewisko i nic więcej.... dobrze radze nie zapisujcie sie tam !!!!

  14. #14
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    http://www.promodel.net.pl/o_nas.htm - aż miło poczytać :)
    Bardzo groźny admin...

  15. #15
    Stronka żałosna...
    Zdjęcia, modelki - bez komentarza, wybaczcie...

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Torun
    Wiek
    32
    Posty
    19
    od razu odradzam,
    skoro karza placic juz jest cos nie tak.

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Wiek
    44
    Posty
    12
    zalosne,
    dziewczyno jezeli wplacilas a nie oddali ci kasy a ty nie dostalas marnego zlecenia zglos sie do federacji konsumentow i walcz

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2007
    Posty
    1
    Hejka ja sie dzisiaj tam zarejestrowałem no i.... czekam sie okaże czy dobrze zrobiłem. Najwyżej sie przejade bezboleśnie. Pozdrawiam

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2006
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez kaktus
    Hejka ja sie dzisiaj tam zarejestrowałem no i.... czekam sie okaże czy dobrze zrobiłem. Najwyżej sie przejade bezboleśnie. Pozdrawiam

    Kaktus niestety sie przejedziesz....sama jakies pol roku temu z 4 kolezankami zapłacilysmy "wpisowe" i nawet ani razu nie zadzwonili mimo kilku naszych telefonów.To złodzieje niestety.Namawiają na porfolio ktore kosztuje 680zl ale szef calej tej niby agencji obniza do 250zl.Szukają naiwnych ludzi ktorzych oszukują.Ich folio wyglada tragiczne.Szef Tomek pokazywal nam katalog i przykladowe fotki i byly najgorszej jakosci.Dobrze ze to tylko 60 zl :neutral:
    Człowiek uczy sie na własnych błedach ;) Ostrzegam kazdego przed ta niby agencją.Ich ogloszenia są czesto w dzienniku zawsze o jednej tresci:Poszukuje dziewczyn do katalogu sukien wieczorowych,bizuteri,pokazów mody,fryzjerskich ,katalogu ciuchów.Zawsze podają tylko numer telefonu.Zapraszają na spotkanie i obiecują złote góry :curved:

  20. #20
    Stary wyjadacz Awatar paulinasmyk
    Dołączył
    04.2007
    Lokalizacja
    Ostrów Wlkp.
    Wiek
    36
    Posty
    146
    A czy to jest agencja Promotion Group Studio? Bo ceny podobne, tylko i siedziba w Poznaniu.

    Ta pseudoagencja Promotion Group Studio organizuje castingi w różnych miastach, za casting pobiera 20-30 zł i potem chce 350 zł za sesję zdjęciową.

    Podobno naciągneli już wiele osób. Mnie teżby naciągneli... poszłam na casting zapłaciłam 20 zł, po castingu zadzwoniłam, dowiedziałam się, że mnie przyjeli, umowili się ze mną na sesję płatną 350 zł. Byłam kompletnie zielona i tak mnie coś naszło aby poszukać ich stronki w sieci. Stronki nie znalazłam, ale trafiłam na forum gazeta.pl gdzie dowiedziałam się kilku ciekawych rzeczy na temat tej agencji. Na sesję oczywiście nie poszłam.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •