Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902

    Dna-agencja Hostess

    Dostałam maila od agencji z propozycja pracy w charakterze hostessy...:



    Witam,

    Zatrudnię 4 hostessy i 3 hostów (O URODZIE AZJATYCKIEJ) do pracy podczas imprezy firmowej, która odbędzie się w Piotrkowie Trybunalskim. Transport na własna rękę (zwrot kosztów podróży zapewniony), jeśli będzie potrzeba - nocleg i wyżywienie zagwarantowane. Impreza będzie w stylistyce japońskiej.

    Stawka:
    160 zł netto/ całość

    Zadania:

    Uroczysty bankiet ma charakter wieczoru japońskiego i hostessy będę roznosiły sake, podawały sushi, pomagały we wręczaniu nagród na scenie. Chodzi o to aby hostessy chodziły w sposób japoński i kłaniały się kiedy trzeba będzie (oczywiście bez przesady, gdyż nie szukamy aktorek).



    Co o tym sądzicie?? warto?? to by bylo pierwsze moje zlecenie...więc mam trochę wątpliwości :o z góry dziekuje za odpowiedzi..:)

  2. #2
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    to sie nazywa zainteresowanie tematem :D napiszcie prosze co o tym sadzicie ... :)

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    Jeżeli chodzi o samą agencję to DNA jest znane i z tego co wiem godne zaufania. Myślę,że jeżeli stawka i zlecenie ci odpowiadają to spokojnie możesz się na to zdecydować.
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  4. #4
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Dzieki za odp;) zdanie doświadczonej modelki wiele znaczy ;)

  5. #5
    Pierwsze kroki Awatar martadzidzia
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    2
    Sama czasami pracuje dla DNA Agnecja jest w pozadku tylko jest jeden minus...dosc dlugo czeka sie na pieniadze-ok.1,5 miesiaca
    No i jeszcze jedno, takie maile wysylaja do wielu osob wiec ciezko sie zalapac
    W kazdym razie polecam :)

  6. #6
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    pracowałam parę razy dla DNA i wszystko ok. W mailu masz jasno określone warunki, zgodne z rzeczywistością

  7. #7
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496

    dna - ok

    wszystko jest ok z tą agencją, w mailu masz jasno określone warunki, zgodne z rzeczywistością. Pracowałam dla nich parę razy i było ok

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    36
    Posty
    10
    Maja duzo ofert, czesto mi cos przysylaja, ale w porownaniu i innymi agencjami cechuja je bardzo ale to bardzo niskie stawki. Za to samo zlecenie z Individuala dostawalam 150 zl za dzien a z DNA 80. :sad:

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2012
    Wiek
    36
    Posty
    1

    dna OSZUŚCI

    Witam wszystkich forumowiczów .

    Chciałbym rozwikłać Wasze wątpliwości na temat podejmowania pracy dla "Agencji DNA Hostess" .

    Z początku wszystko wydawało się być w jak najlepszym porządku. Bardzo miła i sympatyczna pani, zajmująca się rekrutacją hostess oraz hostów wykazywała pełen profesjonalizm podejścia do tematu. Przez okres roku czasu przyjmowałem zlecenia na akcję promocyjne trwające od kilku dni do kilku miesięcy . Nie wspominając już o tym, że wypłaty są tutaj realizowane do 60 dni roboczych , bardzo nie przyjemną rzeczą jest fakt, iż już od samego początku nie otrzymałem wynagrodzenia w całości. Z początku były to nie wielkie pomyłki w granicach do 100zł , jednakże zależało mi na pracy dla tego przymykałem na to oko pomimo tego iż pieniędzy nigdy nie odzyskałem . Jenak miarka się przebrała kiedy to nie otrzymałem miesięcznego wynagrodzenia! Nie mam pojęcia kto za tym wszystkim stoi , bo do tej pory sytuacja nie została wyjaśniona . Nie sądziłem, że zostanę tak potraktowany i będę zmuszony wystawić agencji taką opinie, ale proszę mi uwierzyć robię to z czystym sumieniem co mam nadzieję pomoże Wam WSZYSTKIM o trzymaniu się jak najdalej o tej całej BANDY ZŁODZIEI I OSZUSTÓW! bo inaczej nie umiem tego nazwać.

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2014
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    35
    Posty
    5
    Bzdury, bzdury i jeszcze raz bzdury. Nie ma czegoś takiego jak tygodniowe czy miesięczne wypłaty - przecież to są zlecenia na konkretne akcje. Ten wpis to brudna robota konkurencji. Wypłaty za zlecenia zawsze były na czas i zawsze pełne - jak mogłoby być inaczej, przecież oni się z każdej umowy rozliczają ze skarbówką. Pracowałem nie raz i polecam!

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •