Poka¿ wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    08.2006
    Wiek
    36
    Posty
    5

    Czy nadajê siê na fotomodelkê?morze mnie ktos wesprze :D

    marze o karierze fotomodelki,ale jakos nikt sie mna nie interesuje,powinnam wziasc los w swoje rece?

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar kala
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    181
    no w ten sposób to nikt siê Tob± nie zainteresuje...
    dziewczyny, dobijacie mnie....
    wpad³a¶ na to, ¿e je¶li chcesz byæ fotomodelk±, przyda³oby siê pozazaæ jakie¶ swoje zdjêcia, napisaæ w jakim jeste¶ wieku, jakie masz wymiary itp?
    wpad³a¶ mo¿e na to, ¿e warto podpatrzyæ, co siê dzieje na forum, jak dziewczyny pisz± swoje prezentacje itp.?
    najwyra¼niej nie...
    fotomodelka musi mieæ wiele przymiotów urody, odpowiednie warunki itp., jak równie¿ powinna byæ inteligentna i kumata, bo z osobami, ktore maj± co¶ pod kopu³k± wspó³pracuje siê lepiej i pro¶ciej
    ku przemy¶leniu...

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Po pierwsze zaopatrz sie w slownik ortograficzny, bo "morze" to taka wielka woda, a Tobie chyba chodzilo o wyraz "mo¿e"... Poza tym zgadzam siê z poprzedniczk±, przede wszystki zdjêcia, wymiary, zakres pozowania, itp. Zobacz jak inne dziewczyny to robi± w swoich postach, powysy³aj zdjêcia do fotografów, agencji i wtedy siê zorientujesz czy masz predyspozycje. A w czym my Cie mamy wspierac????:questionm

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar kala
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    181
    daisy wspieraj a nie marudzisz :D

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    08.2006
    Wiek
    36
    Posty
    5
    Darujcie sobie,weszlam na ta stronke,z nudow,normalnie nie mam czasu na takie fora,co do morze,a moze to znam ortografie,"przeoczenie".a co do wsparcia to mialam prosbe o pocieszenie,bo calkiem niedawno jedna z agencji zerwala ze mna kontrakt,gdyz jestem ponoc zastara,bye:sick:

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar kala
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    181
    sama na wstêpie napisa³a¶, ¿e marzysz o karierze fotomodelki...
    widzisz, modelka to jest taki zawód i trzeba go traktowac powaznie tak jak ka¿dy inny, a nie ¿e z nudów... modeling jest przede wszystkim ciê¿k± prac±.
    skoro by³a¶ w agencji (jakiej?) powinna¶ orientowac siê, co jest istotne i pisac do rzeczy a nie za¶miecaæ forum tekstami takimi, jak pierwsza Twoja wypowied¼ w w±tku

  7. #7
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Nie rozumiem Twojego oburzenia :neutral: Kala i Daisy maj± racjê. Zadajesz pytanie czy nadajesz siê na fotomodelkê... Sk±d mamy to wiedzieæ skoro nie prezentujesz swoich zdjêæ ani nie podajesz wymiarów :neutral: Gdyby¶ zamie¶ci³a swoje zdjêcia to byæ mo¿e których z fotografów na forum zainteresowa³by siê Twoj± osob± i nawi±za³ z Tob± wspó³pracê...

    Cytat Zamieszczone przez Klaudziiia
    Darujcie sobie,weszlam na ta stronke,z nudow,normalnie nie mam czasu na takie fora
    to co tu robisz? :neutral:

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    05.2006
    Posty
    902
    No to chyba sama napisa³a¶ w pierwszym po¶cie, ze marzysz o karierze i szukasz wsparcia, a nie, ze agencja Cie ola³a i "pomó¿cie mi"...trzeba poprawnie precyzowaæ swoje wypowiedzi :D

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Cytat Zamieszczone przez kala
    daisy wspieraj a nie marudzisz :D
    No tak ¶wiêta racja, tylko jako¶ nie odczuwam wewnêtrznej potrzeby wspierania kole¿anki :razz:

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    08.2006
    Wiek
    31
    Posty
    5
    mozesz mi podaæ swoje gadu?Moja kole¿anka jest modelka i chetnie z Toba pogada.

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Do³±czy³
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    ojej.. dziewczyny z wami zadzieraæ to normalnie katastrofa ;) odstraszy³y¶cie tak± sympatyczn± kole¿anke :D:D :p
    Adzia :D

  12. #12
    Stary wyjadacz Awatar aneSSka
    Do³±czy³
    05.2006
    Lokalizacja
    Bia³ystok
    Posty
    111
    aaa... miec 19 lat i pisaz "mo¿e" przez "rz" aaaaa... wogole to mi sie nie podoba Twoja urode :|
    aneSSka

  13. #13
    Wie o co chodzi Awatar Monaliza
    Do³±czy³
    06.2006
    Lokalizacja
    Poznañ
    Wiek
    38
    Posty
    90
    normalnie NIE kumam takich topicow..

    pocieszyc kumpele to jeszcze, ale obca osobê? o której nie wie siê kompletnie NIC? ROTFL normalnie

  14. #14
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Do³±czy³
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    jak sie dziekczyna zalamuje po pierwszych starciach z agencjami ktore pisza nie to nie wroze jej dobrze...
    a co do tego ze ktos robi bledy to moze ma dysortografie lub cos...ja czesto zle pisze przez to ze za szbko pisze i nie patrze....czy gdzies cos ominelam lub cos chej to nie jest matura zeby na kazdy wyraz zwracac uwage ...Pozdrawiam
    ....

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar angela
    Do³±czy³
    07.2006
    Lokalizacja
    Suwa³ki
    Wiek
    34
    Posty
    80
    Uhuhuuu... patrze zacieta dyskusja sie wywiazala. Nastraszylyscie dziewczyne nie ma co :razz: sadze ze obrazi sie na modeling raz na zawsze :razz: Ehh... czujcie sie winne :razz:

  16. #16
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Do³±czy³
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    no daj spokuj czuc sie winnym...jak jest slaba to gdzie zajdzie pare razy uslyszy krytyke ostra o swoich zdjeciach i sie podda...jedyne pocieszenie to mozed byc ...WALCZ dalej...choc dla mnie juz prawie wszystko jest przesadzone
    ....

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •