Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    35
    Posty
    1

    *Słodka Paulinka* szuka pracy jako modeleczka,fotomodeleczka i hostessa :)

    zastanawiam sie czy kiedys bede modelka... wydaje mi sie ze sie nadaje ... jestem otwarta osoba,zabawna,rozesmiana i dobrze wychowana... jestem ładna dziewczyna i zostanie modelka jest moim marzeniem... tylko jak narazie niedostalam szansy...:depressed Chcialabym pracowac jako modelka na calym swiecie i za dobre pieniadze:) jestem dyspozycyjna i otwrata na propozycje:)

  2. #2
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Proponuję żebyś zamieściła jakieś swoje zdjęcia...

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Ajuto dziewczyny opanujcie się!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jak chcesz pracować za granicą i za dobre pieniądze to wyślij swoje zdjęcia do najlepszych agencji, bo to one mogą Ci umożliwić taką pracę, a nie my! Więc sory, ale zlituj się:shocked:

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar kasix
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    32
    Posty
    12

    ??

    bez zdjec?? wymiarow??

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Popieram daisy...naprawde coraz wiecej na tym forum postow nowych uzytkownikow typu "jestem ladna, chcialabym zostac modelka, najlepiej zarabiać miliony i pomożcie mi!!!" Podstawą są przecież zdjęcia, najlepiej portfolio na ktore niestety trzeba zapracowac, robiąc sesje nie z jednym a z wieloma fotografami...przede wszystkim na poczatek upewnij sie ze Twoje wymiary sa w porzadku i ogolnie wygladasz "dobrze" (choć to pojęcie względne...) a potem zostaje tylko wysłać zdjęcia do agencji, moze ktoś Cie zauważy...i tyle. Nie rozumiem naprawde jaki jest sens pisac do ludzi "oceńcie mnie" bez jakichkolwiek zdjec, wymiarow??? :confused: :shocked: :shocked:

  6. #6
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2008
    Lokalizacja
    warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    34
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    Popieram daisy...naprawde coraz wiecej na tym forum postow nowych uzytkownikow typu "jestem ladna, chcialabym zostac modelka, najlepiej zarabiać miliony i pomożcie mi!!!" Podstawą są przecież zdjęcia, najlepiej portfolio na ktore niestety trzeba zapracowac, robiąc sesje nie z jednym a z wieloma fotografami...przede wszystkim na poczatek upewnij sie ze Twoje wymiary sa w porzadku i ogolnie wygladasz "dobrze" (choć to pojęcie względne...) a potem zostaje tylko wysłać zdjęcia do agencji, moze ktoś Cie zauważy...i tyle. Nie rozumiem naprawde jaki jest sens pisac do ludzi "oceńcie mnie" bez jakichkolwiek zdjec, wymiarow??? :confused: :shocked: :shocked:
    pieknie ujete nic dodac nic ujac!

  7. #7
    załamałam sie psychicznie po przeczytaniu tego wątku...nawet nie chce mi sie komentowac go .....

  8. #8
    Leczę ze złudzeń.... Awatar D50
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    615
    Kolejna archeologia... :eek: Macie ludkowie talent do wykopywania mumii...
    :hahaha:
    S5PRO + kilka szkieł + pasja. Strona www Kraków, TFP - czasami... :waldo:
    i polecam TO

  9. #9
    REGGAE play. Awatar Karolina :))
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Wrocław/Opole
    Wiek
    30
    Posty
    1,082
    hahaha :D:D<lol>

  10. #10
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    proponuje dać temat do humoru branżowego;)
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  11. #11
    karolajna
    Guest
    dokladnie haha :P

  12. #12
    a mowia ze po dwoch latach to ulega juz pelnemu rozkladowi ... dobry mikroklimat na mumifikacje jednak trwa :D
    JQ

  13. #13
    Cytat Zamieszczone przez *Paulinka*
    zastanawiam sie czy kiedys bede modelka... wydaje mi sie ze sie nadaje ... jestem otwarta osoba,zabawna,rozesmiana i dobrze wychowana... jestem ładna dziewczyna i zostanie modelka jest moim marzeniem... tylko jak narazie niedostalam szansy...:depressed Chcialabym pracowac jako modelka na calym swiecie i za dobre pieniadze:) jestem dyspozycyjna i otwrata na propozycje:)
    umieszczajac takie posty na forum ... nie zarobisz dobrych pieniedzy ....

  14. #14
    ale to jest post sprzed ponad 2 lat ... wykopał go ktos kto chyba za wszelka cene chce zostac fotografem.
    JQ

  15. #15
    Cytat Zamieszczone przez jarqm
    ale to jest post sprzed ponad 2 lat ... wykopał go ktos kto chyba za wszelka cene chce zostac fotografem.
    rzeczywiscie nie zauwazyłam

  16. #16
    Leczę ze złudzeń.... Awatar D50
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    615
    Cytat Zamieszczone przez czarna19900
    rzeczywiscie nie zauwazyłam
    :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
    S5PRO + kilka szkieł + pasja. Strona www Kraków, TFP - czasami... :waldo:
    i polecam TO

  17. #17
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2008
    Lokalizacja
    warszawa
    Wiek
    49
    Posty
    34
    Cytat Zamieszczone przez jarqm
    ale to jest post sprzed ponad 2 lat ... wykopał go ktos kto chyba za wszelka cene chce zostac fotografem.
    ..ciekawe, ze za "tym kims" przyszlo wielu innych...haha

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •