Pokaż wyniki od 1 do 13 z 13
  1. #1
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854

    Aktualizacja serwisu i początek zmian :)

    Dziś w nocy przeprowadziliśmy bardzo gruntowną modernizację całego serwisu - między innymi zostało zaktualizowane i unowocześnione oprogramowanie, szata graficzna itp. Na ten moment uruchomiliśmy i pobieżnie przetestowaliśmy podstawowe funkcjonalności, kolejne funkcje będą włączane w najbliższych dniach.
    Wiem, że jest jeszcze sporo błędów językowych, angielski fragmentów tekstów itp. Szata graficzna też absolutnie nie jest jeszcze w wersji finalnej...

    Tak czy inaczej chętnie usłyszę Wasze propozycje i opinie, może macie jakieś sugestie? Oczywiście proszę również o zgłaszanie wszelkich błędów czy problemów przez PW albo w tym wątku...

    Miłej zabawy :) Mam nadzieję, że po odświeżeniu jest lepiej a nie gorzej :)
    Bardzo groźny admin...

  2. #2
    fashion victim Awatar Dominique_90
    Dołączył
    08.2007
    Lokalizacja
    Sopot
    Wiek
    33
    Posty
    2,165
    ja się bardzo ciesze,bo nasze forum się rozwija,a nie stoi w miejscu;)nie mogę się jeszcze tutaj połapać,ale wszystko przyjdzie z czasem:)
    Domi przestała się patyczkować i każdy zły wątek(bez zdjęć,wymiarów itd.) z działu czy się nadaję odrazu kasuje.

    http://www.maxmodels.pl/dominique_90.html
    http://good-for-you.blog.pl/

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar xXPrzemekXx
    Dołączył
    07.2008
    Lokalizacja
    Łomża
    Wiek
    30
    Posty
    574
    no i jest przyjemniej :D
    ...Gdyby wszystkie rzeczy nazywano po imieniu życie stałoby się prostsze...

    http://maxmodels.pl/przemek.html

  4. #4
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Jeśli znajdziecie jakieś błędy albo problemy to proszę o zgłaszanie w tym wątku - bardzo nam to pomoże :) Codziennie łatam ile się da ale na pewno nadal jest wiele problemów... Jeśli są też jakieś poważne braki w tłumaczeniu też proszę o info...
    Bardzo groźny admin...

  5. #5
    Mnie bardzo się podoba z tymi zmianami.
    Między innymi - wreszcie po ludzku otwiera się wątek "wrzuć zdjęcie!:rolleyes:" :) a także nie ma denerwujących tematów typu sonda :D [chociaż tutaj jeszcze nie jestem do końca pewna, bo po prostu ich jeszcze w nowym wydaniu nie widziałam :] Także menu jest przejrzyste i jeszcze wygodniejsze. Pozdrowienia dla Admina :)
    Pieniądze są dla ludzi.

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    ja chciałabym sie zapytać, jak odroznic posty przeczytane od tych z nowymi komentarzami, i chyba przedwczoraj nie mogłam otworzyć wiadomości prywatnej w nowym oknie.
    A tak... to jest bardzo fajnie. Trzeba sie przyzwyczaić i tyle :)
    :hahaha:

  7. #7
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez Camilla1237 Zobacz posta
    ja chciałabym sie zapytać, jak odroznic posty przeczytane od tych z nowymi komentarzami, i chyba przedwczoraj nie mogłam otworzyć wiadomości prywatnej w nowym oknie.
    A tak... to jest bardzo fajnie. Trzeba sie przyzwyczaić i tyle :)
    Wątki, w których są nowe wypowiedzi, mają ikonkę w innym kolorze... Te ikonki i tak będą zmienione gdy już skończymy pracę nad nowym, w miarę ostatecznym, wyglądem serwisu... Dzięki za sugestię, postaram się aby te ikonki lepiej odróżniały aktywne wątki...
    Co do wiadomości prywatnej w nowy oknie - być może jest to blokada w twojej przeglądarce...
    Bardzo groźny admin...

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Ikonke w innym kolorze? Doszukuję się i nie widze. Ale ja jestem ślepa ;d
    Gdybyś mógł napisać w tym wątku, jak już zmienicie te opcje :)
    :hahaha:

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar Leizy
    Dołączył
    05.2010
    Posty
    21
    Ja mam pytanie, jeżli można : ). Jak to jest z tym działem "Czy się nadaję?". Z tego co wiem, kiedyś udzielanie się tam było ograniczone liczbą postów (tak przynajmniej jest napisane w tym wątku), natomiast po wprowadzeniu zmian na forum, znów dostęp do pisania mają tam wszyscy. Wiem, że z moją liczbą postów ja także nie mogłabym się tam już udzielać, jednakże mi to jakos specjalnie nie zaszkodzi, a eleminując wypowiedzi wszystkich początkujących dziewczyny i chłopaki pytający się o swoje... hm... 'predyspozycje modelingowe' (nie wiem jak to ująć) dostawaliby przynajmniej konkretne odpowiedzi od osób, które choć trochę orientują się w branży. Natomiast w tej chwili wystarczy spojrzeć na niektóre posty - przykładowo tu, czy tu. Nie chciałabym wyjść na jakiegoś kabla (choć pewnie już wyszłam xD), ale myślę, że może dobrze byłoby coś z tą sprawą zrobić.

  10. #10
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez Leizy Zobacz posta
    Ja mam pytanie, jeżli można : ). Jak to jest z tym działem "Czy się nadaję?". Z tego co wiem, kiedyś udzielanie się tam było ograniczone liczbą postów (tak przynajmniej jest napisane w tym wątku), natomiast po wprowadzeniu zmian na forum, znów dostęp do pisania mają tam wszyscy. Wiem, że z moją liczbą postów ja także nie mogłabym się tam już udzielać, jednakże mi to jakos specjalnie nie zaszkodzi, a eleminując wypowiedzi wszystkich początkujących dziewczyny i chłopaki pytający się o swoje... hm... 'predyspozycje modelingowe' (nie wiem jak to ująć) dostawaliby przynajmniej konkretne odpowiedzi od osób, które choć trochę orientują się w branży. Natomiast w tej chwili wystarczy spojrzeć na niektóre posty - przykładowo tu, czy tu. Nie chciałabym wyjść na jakiegoś kabla (choć pewnie już wyszłam xD), ale myślę, że może dobrze byłoby coś z tą sprawą zrobić.
    Faktycznie masz rację, umknęło mi to... W najbliższych dniach przywrócę to ograniczenie... Dzięki za info!!
    Bardzo groźny admin...

  11. #11
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Restrykcja na odpowiedzi w czy się nadaję powinna już działać :)
    Bardzo groźny admin...

  12. #12
    Pierwsze kroki Awatar Leizy
    Dołączył
    05.2010
    Posty
    21
    Działa, działa, próbowałam pisać i się nie da ;D. Eh, stare dobre czasy wróciły xD.

  13. #13
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Dziś wprowadziłem trochę integracji z popularnym serwisem Facebook oraz założyłem na FB oficjalną stronę naszego serwisu. Ciekaw jestem, czy taka dodatkowa forma komunikacji przyjmie się - póki co sam jeszcze "rozpracowuję" to połączenie :) Ale zachęcam do dołączania do grupy na FB - odpowiednie okienka znajdziecie po prawej stronie portalu i forum...
    Bardzo groźny admin...

 

 

Podobne wątki

  1. Początek
    Przez koda0405 w dziale Prezentacje zdjęć modelek i fotografów
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 2008.07.25, 16:50
  2. Na sam początek..
    Przez monika_curly w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2007.11.22, 03:02
  3. Rozwój serwisu fotomodeling.pl
    Przez Robert w dziale Sprawy różne
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2006.06.14, 17:24
  4. Aktualizacja systemu
    Przez Robert w dziale Sprawy różne
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2005.11.29, 16:40
  5. Szybkość działania serwisu
    Przez Robert w dziale Sprawy różne
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 2005.10.31, 10:52

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •