Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18

Wątek: Mango czy Moss?

  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Posty
    15

    Mango czy Moss?

    Witam serdecznie. Mógłby mi ktoś poradzić którą z powyższych agencji powinnam wybrac na swoje początki(obie zaproponowały mi współpracę). Która Waszym zdaniem jest lepsza, i dlaczego?

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar xXPrzemekXx
    Dołączył
    07.2008
    Lokalizacja
    Łomża
    Wiek
    30
    Posty
    574
    Jedyna opinia o Mango jaka utkwila mi na dobre w pamieci to to ze maja bardzo duzo new face i ciezko wybic sie u nich bo zlecenia dostaja "stare wygi".
    ...Gdyby wszystkie rzeczy nazywano po imieniu życie stałoby się prostsze...

    http://maxmodels.pl/przemek.html

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Posty
    15
    No właśnie zdaję sobie sprawę że Mango ma dużo modelek, a zwłaszcza nowych twarzy dlatego boję się że mogę byc jedną z wielu. No ale znowuż, mają renomę już w Polsce, pracują dla różnych magazynów ale także dziewczyny mają wyjazdy. Ale czy wszystkie?
    Mam nadzieje że ktoś mi jeszcze coś poradzi. Z góry dzieki.

  4. #4
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    zdecydowanie mango models. moss to mloda agencja, a mango mimo wielu modelek ma wiele kontaktow i dziewczyny pracuja.

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Lokalizacja
    Grudziadz/Bydg
    Posty
    3
    Mango mango mango . Zdecydowanie. Agencja mająca pozycje w kraju jak i współprace z wieloma agencjami na "poziomie" na swiecie.

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Posty
    15
    Jesteście pewni? Bo w sumie mają aż 92modelki, a ponadto Ci nowi bookerzy którzy przeszli do agencji. Ja niemówie że niemacie racji, ale muszę obbadać teren z każdej strony, pzdr ;-)

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Lokalizacja
    Grudziadz/Bydg
    Posty
    3
    Moim zdaniem to plus z pewnej strony ze są nowi ludzie w Mango :) A co do modelek to klient ma wybor i pojdzie tam gdzie ma wiekszy wybor

  8. #8
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez Baranek. Zobacz posta
    Moim zdaniem to plus z pewnej strony ze są nowi ludzie w Mango :) A co do modelek to klient ma wybor i pojdzie tam gdzie ma wiekszy wybor
    Możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Dlaczego to z pewnej strony plus jak to powiedziałeś? ;-)

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Lokalizacja
    Grudziadz/Bydg
    Posty
    3
    Plus, ponieważ przychodzą do pracy nowi ludzie, młodzi z nowymi i swiezymi pomysłami w głowie, jednak "góra" agencji pozostała bez zmian wiec wiekszosc spraw bd nadal na wysokim poziomie, napewno nie nizszym. (oczywiscie to tylko moje własne zdanie)

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Posty
    15
    Cuż, może faktycznie masz rację. Ale z drugiej strony, nie jest pewne jak Ci 'nowi' mają doświadczenie w tym biznesie. Choć możemy się pewnie domyślać że p. Monika napewno nie zatrudniłaby kogoś niekompetentego.

  11. #11
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    A ja ci poradzę poważną i szczerą rozmowę z jedną i drugą agencją na temat twoich szans na pracę itp. Jak już inni napisali, w mniejszej agencji zdecydowanie łatwiej się przebić "na pierwszą stronę", oczywiście pod warunkiem, że agencja poważnie działa na rynku i się rozwija. Też byłbym za mango ze względu na kontakty, doświadczenie i renomę ale na pewno warto porozmawiać... Myślę, że wyczujesz na ile intensywnie obie agencje zamierzają się zaangażować w promocję twojej osoby. Rozumiem, że myślisz o umowie na wyłączność?
    Inna sprawa, że czasami warto negocjować z agencją czasową umowę na niewyłączność i często pozwala to uniknąć rozczarowań...
    Bardzo groźny admin...

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Posty
    15
    Cytat Zamieszczone przez Robert Zobacz posta
    A ja ci poradzę poważną i szczerą rozmowę z jedną i drugą agencją na temat twoich szans na pracę itp. Jak już inni napisali, w mniejszej agencji zdecydowanie łatwiej się przebić "na pierwszą stronę", oczywiście pod warunkiem, że agencja poważnie działa na rynku i się rozwija. Też byłbym za mango ze względu na kontakty, doświadczenie i renomę ale na pewno warto porozmawiać... Myślę, że wyczujesz na ile intensywnie obie agencje zamierzają się zaangażować w promocję twojej osoby. Rozumiem, że myślisz o umowie na wyłączność?
    Inna sprawa, że czasami warto negocjować z agencją czasową umowę na niewyłączność i często pozwala to uniknąć rozczarowań...
    Tak biorę pod uwagę tylko umowę na wyłączność. Co prawda, czasami umowa na niewyłączność pomaga uniknąć rozczarowań, ale chcę pracować dla jednej agencji i być w niej w tzn. 100%. Może faktycznie, szczera rozmowa powinna się dojść do skutku. Wiem jednak że może się okazać że zaczną obiecywać gruszki na wierzbie (a ja w nie uwierzę, bo niby czemu nie? skoro taka dobra agencja.. napewno mnie przecież nie oszuka), a potem będę tylko wisieć na stronie, bez pracy, bez castingów z długiem na koncie.

  13. #13
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2008
    Posty
    55
    ZDECYDOWANIE Mango. A to że zmienili się ludzie naprawdę wyszło na dobre. Modelek w Mango jest dużo - to fakt ale jeśli jesteś dobra to tak czy inaczej będziesz pracowac choćby modelek było 200.

  14. #14
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Jesli jestes dobra, to W KAZDEJ AGENCJI SIE WYBIJESZ.

    Mango - doswiadczona agencja, promuja modelki, maja duzo kontaktow, robia fajne testy.
    Moss-agencja mloda, rozwijajaca sie, ale testy juz nieco gorsze i o modelki dbaja mniej.

    stawiaj na doswiadczenie, przede wszystkim-stad mysle, ze mango. nie musisz kochac ludzi, ktorzy w agencji pracuja, chociaz w obu ekipa jest przyjemna. po prostu rob swoje i tyle. znam modelki i z mango i moss, z ich doswiadczenia wiec wybralabym mango.

  15. #15
    myśle że mango, choć dziewczyny z moss też dobrze sobie radzą... musisz się mądrze zastanowić :)
    ossom

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Posty
    15
    OK, dzięki wielkie wszystkim którzy znaleźli sekundkę i odpisali. Decyzja podjęta, oby okazała się trafna. Pzdr :)

  17. #17
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    10.2008
    Posty
    55
    A jaką podjęłaś decyzję?

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    07.2010
    Posty
    15
    Wybrałam Mango. Narazie jest b. przyjemnie i jestem zadowolona. Zobaczymy jaka będzie przyszłość.

 

 

Podobne wątki

  1. Kate Moss nago! Nowa sesja!!
    Przez candy w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2009.10.11, 21:57
  2. Moss Model Management szuka modelek
    Przez mossmodel w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2009.06.17, 20:21
  3. Co myslicie o... Kate Moss?
    Przez ewaula w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 2007.11.27, 09:37
  4. Nogi Kate Moss
    Przez Fiore w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 2007.06.27, 20:59
  5. Młodziutka Kate Moss
    Przez contrast w dziale Hyde Park
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 2007.05.10, 22:25

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •