Poszukuje modelek/modeli cay czas.


TFP-projekty wasne!
Modelki do projektw niekomercyjnych - projektw wasnych (moich i moich szkolnych) - osoby, ktre naprawd mnie powal na kolana bd w tych projektach rozpatrywane i dotyczy to wsppracy w tym wypadku TFP.
w tym wypadku mail prosze zatytuowa "TFP-projekty wasne-Imi, Nazwisko"



SESJE PORTFOLIO-odpatne.
Modelki zainteresowane sesj odpatn, wykonuje podczas sesji 20-30 zdj, z czego wybieram okoo 5 i one s dla modelki - koszt takiej sesji z jednym profesjonalnym make up'em to 300z. Sesje zarwno plenerowe jak i we wntrzach, samochodach etc, aczkolwiek wiadomo s to dodatkowe koszta(dla modelki).
w tym wypadku mail prosze zatytuowa "ZGOSZENIE-PORTFOLIO-Imi, Nazwisko"
UWAGA ! to e zgaszasz si do sesji za ktr pacisz, nie oznacza, e na pewno Ci j zrobie, jeli ewidentnie nie czuje, e mgbym wydoby co ciekawego podczas wsppracy z dan osob takiej wsppracy si nie podejmuj.



SESJE KOMERCYJNE
Modelki zainteresowane udziaem w sesjach komercyjnych, ktre czssami mi si trafiaj ;-)
Nie zaniam stawek, modelki ktre ze mn przy takich projektach pracoway wiedz, e stawki s przyzwoite.
w tym wypadku mail prosze zatytuowa "KOMERCJE 2010-Imi, Nazwisko"



jeli ju wiesz, odnonie ktrego tytuu bdziesz pisa to tu jest mail.
[email protected]
WSZYSTKIE ZGOSZENIA MUSZ ZAWIERA
1.wiek
2.wymiary
3.wzrost
4.dyspozycyjno (moda / bielizna / topless / akt)
5.dane kontaktowe - wystarczy nr kom i mail
6.CONAJMNIEJ !!! - 2 zdjcia - max.8 - DO 5MB CAO
7.(opcjonalnie) adres do portfolio - moe by MaxModels, mo by strona, cokolwiek.



UWAGA! zgoszenia bez ktregokolwiek z punktw,
bd bez zdj a tylko z linkiem(nie lubie leniwych osb), nie bd rozpatrywane i kasowane.



MOESZ ZGOSI SI NA ZA BD PӬNIEJ
osoby ktre mnie wstpnie interesuj, bd wiem, e mogyby mie powodzenie w sesji komercyjnej, sobie ukadam w katalogach i zawsze przedstawiam zleceniodawcom.

bd przy projekcie wasnym, teraz mi nie bdziesz pasowa, a za 2m-ce si odezw, bo bdziesz pasowa do danego projektu.




Jakub Woniak jakubwozniak
www.jakubwozniak.com
+48 604 194 262
[email protected]