Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2010
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    19

    Rozmowa kwalifikacyjna

    Niedawno byłam w takiej jednej agencji na rozmowie kwalifikacyjnej wszystko było dobrze, ale pani z którą byłam umówiona powiedziała, że niestety jestem za niska ( mam 168 cm, że na fotomodelke bo tam sie tym głownie zajmują to wiem że jestem troche niska)
    i że żadna dobra agencja mnie z takim wzrostem nie przyjmie więc żebym za bardzo sie ze zgłoszeniami nie rozsyłała, a jeszcze przed tym powiedziała że mam dobre wymiary i włosy, a potem że raz miała taki przypadek że właśnie dziewczyna miała 168 cm i w ciągu roku podskoczyła do 171cm, więc jestem w takim wieku że moge jeszcze urosnąć te kilka cm (w pażdzierniku skończe 15 lat) i wtedy zobaczymy i żeby przez ten rok ćwiczyła joge albo inne ćwiczenia rozciągające kręgosłup (jeżeli takie znacie to prosze napiszcie;) )i żebym nie zaniedbała sylwetki. A zakładając ten post chodzi mi o to czy ona nie powiedziała tego dla odczepki żebym sobie poszła czy naprawde chce żebym do niej przyszła jak urosne .
    P.S Z góry dzięki za odpowiedzi i sory że tak chaotycznie napisane ;)

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2010
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    19
    Oj coś cicho na forum ;-) a ja nadal czekam na odpowiedzi

  3. #3
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Boże, co za sterta bzdur. Alex z Rebel ma 165, a wpisane ma 168 i jakoś była w Seulu, Turcji, leci do Tokyo. Skoro masz jeszcze 14 lat to NA PEWNO urośniesz. Mówienie, żebyś się nie rozsyłała do innych agencji jest chyba najbardziej żenujące, to TWOJA sprawa, nie tej Pani i nie ma prawa Cie zniechecac ani sugerowac Cie swoim głupim gadaniem. Nie wracaj do tej agencji, znajdź pożądną, gdzie nie pracują tacy ludzie.

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar fragolina
    Dołączył
    09.2010
    Posty
    11
    Moim zdaniem powinnaś wysyłać zgłoszenia do innych agencji. Skoro wymiary masz dobre i włosy zadbane. Próbuj, nic nie tracisz. A jeśli się nie uda, to poczekaj aż urośniesz parę cm i wtedy znów próbuj :) Powodzenia.

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2010
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    28
    Posty
    19
    Dzięki za odpowiedzi, posłucham waszych rad od razu zrobiło mi sie lepiej ;-)

  6. #6
    Pierwsze kroki Awatar fragolina
    Dołączył
    09.2010
    Posty
    11
    Nie ma za co ;) Jak się uda to daj znać na forum. Trzymam kciuki ;) Sama mam tylko 162 wzrostu więc marne szanse w tym świecie ( chodzi mi o fotomodeling ). Pozostaje dopingować innym :)

 

 

Podobne wątki

  1. Rozmowa :)
    Przez Smerfetka w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2007.06.15, 20:59
  2. Rozmowa kwalifikacyjna
    Przez Malina w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 2006.03.02, 16:12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •