Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o modelkach i mkodelingu plus size?

Głosujących
1. Ankieta zamknięta
  • fajna sprawa, niech kazdy znajduje w modzie cos dla siebie

    1 100.00%
  • hmm...w sumie jest mi to obojetne

    0 0%
  • nie jestem orzekonany, aczkolwiek zapotrzebowanie na pewno istnieje

    0 0%
  • jestem przeciw, po co ogladac grubaski na scenie czy zdjeciach

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 18 z 18
  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar aidyna1988
    Dołączył
    10.2010
    Lokalizacja
    Grudziądz, zagranica
    Wiek
    35
    Posty
    4

    modelka plus size

    witam. fotomodelingiem (dzial plussize) zajmuje sie od okolo roku. Moje portfolio mozna zobaczyc na www.aidyna1988.maxmodels.pl , http://www.facebook.com/home.php? badz na mojej stronie www.joanna-plussizemodel.com ktora dzialac zacznie od 20.10 . Bylam w agencji maxilook, ale wspolpracy bylo brak wiec zakonczylam ja mimo,iz bylo mna zainteresowanie. Piszczcie, co myslicie o mnie... Z checia poslucham rowniez rad jak tu dostac sie do sesji komercyjnych...bo szczerze to ciezko cos znalezc....a moze ma ktos pomysl, jak dostac sie do zagranicznych agencji majac 170???

  2. #2
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Szczerze watpie we wspolprace z zagranicznymi agencjami.

  3. #3
    Pierwsze kroki Awatar aidyna1988
    Dołączył
    10.2010
    Lokalizacja
    Grudziądz, zagranica
    Wiek
    35
    Posty
    4
    kochana mieszkam za granica.....wiec ze wzgledu na lokalizacje problemu nie bedzie, poza tym sa agencje, ktore przyjmuja nawet od 168....napisalam tego posta..bo ciekawa bylam odpowiedzi, a ty odpowiedzialas nie orientujac sie wczesnije w temacie...heh

  4. #4
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Z doswiadczenia wiem, ze agencje zagraniczne szukaja modelek, ktore zmieszcza sie w ubranie xs! zeby byc plus size w dobrej agencji uroda musi byc spektakularna.

  5. #5
    Pierwsze kroki Awatar aidyna1988
    Dołączył
    10.2010
    Lokalizacja
    Grudziądz, zagranica
    Wiek
    35
    Posty
    4
    no to chyba nie slyszlaas o takich agencjach jak ford models, wilhelmina i wiele wiele innych, ktore zajmuja sie w wiekszosci modelingiem plus size..a wiec zaktualizuj dane....bo kierujesz sie stereotypami...jest sporo agencji plus size i caly czas powstajaj nowe..wystarczy wpisac w google odpowiednia fraze...no i nie trzeba byc spektakularnie poieknym, ale miec talent, mimike, i w miare proporcjonalne ksztalty...ale niestety nie zajmujac sie docelowo tego typu modelingiem rozumiem twoje niedoinformowanie

  6. #6
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2010
    Wiek
    27
    Posty
    94
    Szczerze powiedziawszy to jestem na nie .
    Gdybym była o podobnych wymiarach i szukała dla siebie ubrań i zobaczyłabym
    wielki plakat z twoja podobiznas to prawdopodobnie zrezygnowałabym z kupna .
    Z tąd brak u ciebie sesji komercyjnych . Odstraszasz .
    Modelka powinna przyciagać.
    I jeszcze jedno . Nie obraź sie ale krotko mówiac jestes za stara na początek kariery modelki .
    Jeśli wogóle się zacznie nie potrwa długo .
    Nie oszukujmy sie - modelki plus size maja krótszą kariere od zwykłych modelek
    Mimo to , to tylko i wyłacznie moje zdanie i nie musisz sie nim kierowac

  7. #7
    Że niby Asia odstrasza? To chyba jakiś żart ;)

  8. #8
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2010
    Wiek
    27
    Posty
    94
    Z odstraszaniem troche przesadziłam , przyznam sie bez bicia :P:P:P
    Ale co do reszty mojej wypowiedzi , to nie sądze żebym się myliła :P:P:P
    Nie każdy może zostać modelką , nawet jeśli ma wymiary na tak

  9. #9
    Nie jestem upoważniona żeby wypowiadać się w imieniu Joasi i nie będę się wdawać w szczegóły, ale mylisz się w wielu kwestiach, które poruszasz w poprzednim poście. Ponadto- "puszyste" modelki mogą sobie pozwolić na dłuższą karierę niż "zwykłe", co jest podkreślane w każdej publikacji na ten temat, wiele plussajzek zaczyna karierę dopiero w okolicach trzydziestki. Jeżeli ma się zadbane ciało oraz cerę i jest się ogólnie dobrze utrzymaną, to wiek nie ma wielkiego znaczenia, zwłaszcza jeżeli chodzi o fotomodeling.

  10. #10
    Pierwsze kroki Awatar aidyna1988
    Dołączył
    10.2010
    Lokalizacja
    Grudziądz, zagranica
    Wiek
    35
    Posty
    4
    kasiu dziekuje,ze wstawilas sie za mna....mile z twojej storny...zalozylam ten temat zmysla o radach, a nie krytyce niepodpartej odpowiednia wiedza....zgadzam sie z tym co napisalas, ostatnio zlapalam kontakt z naczelna magazynu z usa i chca ze mna rozmawiac bo sa mna zianteresowani...pisala mi wlasnie ta kobietka,ze jestem w najlepszym wieku...a tak logicznie myslac....gdyby modelkami plus size byly puszyste 17-latki to byloby to niezbyt kobiece, bo w tym wieku puszyste dziewczyny nie wygladaja jeszcze odpowiednio do tego typu modelingu. są ...nie krągłe, ale po prostu okrągłe... wiec potrzebna jest tu kobieca syletka...widze,ze wiekszosc osob wypowiadajacych sie na tym forum kieruje sie kryteriami i pogladami wynikajacymi ze znajomosci zwyklego modelingu, a nie teog plus size, ktory jest tak bardzo rozny....ja swoje kontakty zbieram.... i nie dam za wygrana ...jesli nie uda mi sie tu, w europie, sa jeszcze stany...a patrzac na tamtejsze modelki , duze i po prostu p0iekne, pewne swojego ciala, wiem,ze potrafie.....eh.....ta nasza polska mentalnosc...ldo krytyki innych jest wielu, do pomocy nie ma prawie nikogo...przykre ale prawdziwe...zacofanie i tyle

  11. #11
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2010
    Wiek
    27
    Posty
    94
    Porozmawiamy jak pani doswiadczenie i wiek nieco osłabia pewność siebie .
    Przyznam , dużo bardziej wolę wyrażać swoje zdanie na temat zwykłych modelek

  12. #12
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2010
    Wiek
    27
    Posty
    94
    Nie chciałam pani urazić w żaden sposób , ja tylko wyjawiam swoje zdanie na ten temat , i wcale nie musi sie pani nim kierować . Skoro wie pani wszystko o wszystkim najlepiej to życze powodzenia i sukcesów :):):):):)
    P.S. Jeśli Polska mentalność pani nie odpowiada , proponuje logować sie na zagranicznych stronach ,
    bo tutaj ciężko będzie znaleźć kogoś MĄDREGO Z ZAGRNICY <sarkazm>
    :):):):):):):):):):):):)

  13. #13
    Nie ma za co dziękować Asiu- po prostu nie wiedziałam czy śmiać się, czy przecierać oczy ze zdumienia, gdy przeczytałam opinię jakobyś "odstraszała" ;) . Zgadzam się co do argumentów o wieku modelek plus size. Trudno jest mówić o KOBIECYCH kształtach w przypadku czternasto czy piętnastolatek, dlatego właśnie na "zwykłe" modelki najlepiej nadają się podlotki, u których rozwój sylwetki jeszcze na dobre się nie zaczął i łatwiej "zmusić" organizm do utrzymywania niskiej wagi, natomiast wśród bardzo młodych dziewczyn trudno znaleźć pełniejsze, a zarazem ładnie zbudowane. Z tego co zauważyłam (nie jestem ekspertem, ale interesuję się tematem) w modelingu plus size spore znaczenie ma zachowanie odpowiednich proporcji, duża dbałość o ciało, sylwetkę- jeżeli komuś wydaje się, że "większe" modelki nic nie robią tylko objadają się i leżą na kanapie, to bardzo się myli. Pracują nad sobą tak samo, jak "zwykłe" modelki, tylko że muszą uważać aby nie schudnąć, a nie odwrotnie ;) . Nosiłam kiedyś rozmiar 36, strasznie chciałam nabrać kobiecych kształtów i bardzo wiele mnie kosztowało żeby "ładnie przytyć"- odpowiednia dieta, ćwiczenia, zabiegi... Noszę teraz 42 i w kilku miejscach chętnie bym sobie jeszcze sporo dodała, tylko że to nie jest takie proste ;) . Ja akurat na bycie typowo wybiegową modelką nie nadaję się, bo mam 164cm wzrostu, poza tym zawsze bardziej kręcił mnie fotomodeling- w tym przypadku wiek jeszcze mniej się liczy. Jeżeli chodzi o modeling plus size, to fakt, rzeczywiście dużo więcej wartościowych informacji można znaleźć na zagranicznych serwisach- fajnie by było, gdyby i Polska wreszcie ogarnęła się w tym temacie ;)

  14. #14
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2010
    Wiek
    27
    Posty
    94
    W Polsce jest jeszcze za malo kebabow i fast foodow , dlateko
    mniej jest tez takich modelek jak wy , bo jest mniejsze zapotrzebowanie .
    :D:D:D

    ( sory za jakosc , ale nie mam polskich znakow na laptopie xd )

  15. #15
    Wiesz, tu naprawdę nie chodzi tylko o kwestię otyłości spowodowanej obżeraniem się niezdrowym jedzeniem. Mnie np. bardzo wkurza, gdy bieliznę z linii "big" (zwłaszcza staniki) prezentują "zwykłe" modelki- głównie dlatego, że to w ogóle nie oddaje fasonu biustonosza, nie pokazuje jaki efekt można osiągnąć. Jeżeli rozmiarówka jest przypuśćmy od D do G, to dlaczego pokazuje się ją na miseczce około A? Wielu polskich producentów zaczęło wprowadzać duże rozmiary, ale niestety tylko nieliczne zatrudniają modelki korespondujące wyglądem z tego rodzaju ofertą... To też jest rodzaj modelingu plus size, zupełnie niezwiązany z popularnością fast foodów w danym kraju ;) . Obserwowałam "dzieje" serii Linea Maxima firmy Gaja- na początku mieli za modelkę typowo puszystą panią około 50 (na tyle oceniam jej wiek patrząc na fotki) i taki "naturalizm" się nie przyjął, bo jak by nie patrzeć ludzie lubią wyobrażać sobie, że kupując produkt będą wyglądać tak, jak osoba ze zdjęcia katalogowego (czyli najczęściej lepiej niż w rzeczywistości). Teraz biustonosze z tej samej linii prezentuje dziewczyna również nie będąca "przecinkiem", ale ładna i z kobiecymi kształtami. Podobnie jest z ciuchami. U nas najpopularniejsze są "zwykle" modelki, ale na zagranicznych stronach często pojawiają się kształtniejsze- np. http://toosexyjeans.com . Żadnej z ich "większych" modelek nie można uznać za ofiarę fast foodów i kebebów, patrząc poprzez pryzmat "ogólnych norm" ewidentnie są plus size- ale w jak estetyczny sposób :) . Za taki krągły tyłeczek bardzo chętnie dałabym się pokroić ;P

  16. #16
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2010
    Wiek
    27
    Posty
    94
    Heh , nie chodziło mi o to że modelki plus size są ofiarami fast foodów , tylko że w Polsce
    jest mało osób o rozmiarze naprzykład cytując cie od D do G
    A przynajmniej ja znam ich mikroskopijną ilość :P:P:P

  17. #17
    Jeżeli masz 14 lat (tak jest zaznaczone w Twoim profilu), to nie dziwię się że znasz mało dziewczyn z solidniejszym biustem, choć w dzisiejszych czasach różnie to bywa ;)

  18. #18
    Stary wyjadacz Awatar ranino
    Dołączył
    10.2007
    Posty
    276
    maggie136
    - zamilcz i przeproś za niekompetencję bo grzęźniesz i głupoty opowiadasz;
    ,

 

 

Podobne wątki

  1. Czy nadaję się na modelkę "size +"
    Przez vendetta321 w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 2008.10.03, 17:59
  2. Size plus
    Przez Samadhi14 w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 2008.09.01, 18:47
  3. Size + ?
    Przez sikulinda w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 2008.04.24, 11:33
  4. Czy ktos slyszal o King Size??
    Przez gwiazdeczka022 w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2006.05.09, 02:54

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •