Pokaż wyniki od 1 do 17 z 17

Wątek: Powitanie

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807

    Powitanie

    Chciałabym wszystkich powitać na nowym forum o modelingu, fotomodelingu. W jednym miejscu znajdziecie wszystkie informacje z zakresu tej branży. Zapraszam do tworzenia tego forum razem z nami. Piszcie posty, zadawajcie pytania. Wszystkie wątpliwości będę rozwiewane przez profesjonalistów w tej branży.
    Czekamy na Wasze sugestie, pomysły dotyczące tego forum.

    Pozdrawiam i miłej zabawy :)
    Kasia

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    :) Przeczytałam o stronce na gronie i od razu sie zarejestrowałam, myślę, że to super pomysł, potrzebna jest profesjonalna strona poważnie traktująca temat fotomodelingu. Jak już stronka ruszy pełną parą, wierzę, że odniesie sukces, nie mogę się doczekać.

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez daisy
    :) Przeczytałam o stronce na gronie i od razu sie zarejestrowałam, myślę, że to super pomysł, potrzebna jest profesjonalna strona poważnie traktująca temat fotomodelingu. Jak już stronka ruszy pełną parą, wierzę, że odniesie sukces, nie mogę się doczekać.
    hej, dzięki za ciepłe słówka :) formum zacznie działać pełną parą jak ludki będą wchodzić, rejestrować się i pisać wszystko co im spędza sen z powiek oraz dzielić się dobrymi radami :)
    pozdrwiam!

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar Sylvia
    Dołączył
    10.2005
    Posty
    18

    Witam :)

    Cześć wsyztskim :) Cześć Kasiu :) Jestem Sylvią z meili + grona :) Kojarzysz :)?

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    35
    Posty
    24

    :p

    Hejka :). Ja jestem Dominisia:) witam wszystkich tak jak oni mnie:p chyba sie nie myle co:>??

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Posty
    1
    Moje imie to Agata, własnie sie zarejestrowałam i chciałabym wszystkim grzecznie powiedzieć dzień dobry ;)

  7. #7
    ofca
    Guest
    ja z kolei jestem olka : ] witam!

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez ofca
    ja z kolei jestem olka : ] witam!
    te Ofca, ale sie rozbujałaś na forum :) dzięki...do wszystkich: bierzcie z ofcy przykład :)

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Posty
    9
    Witam,
    Jestem Ewelina :) Do zarejestrowania sie na tym forum namówiła mnie moja kolezanka, uzytkowniczka tego forum. Wiec bede sie tu udzielac jeśli tylko znajde troche czasu. Pozdroofka

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez helcia
    Witam,
    Jestem Ewelina :) Do zarejestrowania sie na tym forum namówiła mnie moja kolezanka, uzytkowniczka tego forum. Wiec bede sie tu udzielac jeśli tylko znajde troche czasu. Pozdroofka
    witaj, jesteś już drugą Eweliną na tym forum :) bardzo miło Cię gościć. a koleżance dziękujemy za namawianie do rejestracji ;)

    pozdrawiam

  11. #11
    Hania, trafiłam tu przez grono (no bo jakby inaczej ;) )
    Mam nadzieję, że ciepło mnie przyjmiecie.

  12. #12
    Wie o co chodzi Awatar cherryvanilla
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Amsterdam
    Wiek
    42
    Posty
    36
    czesc wszystkim, ja mam na imię magda...i oczywiście trafiłam tu przez grono ;-) pozrawiam wszystkich serdecznie...buziaki

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Posty
    9
    Kasia no tak zauważułam :) Dlatego musiałam sobie wymyślić inny nick, Dałam sobie tak tak mam na drugie imie... Pozdrówka dla Eweliny

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    41
    Posty
    8
    mam głupie przeczucie że jestem czarną owcą wsród pięknych białych owieczek:)

    witam serdecznie

  15. #15
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez Macias
    mam głupie przeczucie że jestem czarną owcą wsród pięknych białych owieczek:)

    witam serdecznie
    nie, nie jesteś :)jest paru facetów, ale niestety nie chcą się udzielać na forum :( nie wiem dlaczego...

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    41
    Posty
    8
    moze wola tylko oglądać a nie wypowiadać się na różne tematy:)

    pozdro serdeczne

  17. #17
    Pierwsze kroki Awatar jootka
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Bytom
    Wiek
    38
    Posty
    29
    Ja przypadkowo trafiłam na to forum. Ale bardzo mi miło, że tak się stało. Wcześniej udzielałam się na forum zaprzyjaźnionym (pewnie wiemy jakie:) ).
    Witam więc wszystkich serdecznie!:)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •