Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    33
    Posty
    6

    nowe fotki...:)oblukajcie i skomentujcie??

    hey pliska skomentujcie moje nowe fotki na http://www.magda-lena.getphoto.pl są amatorskie robione zwykłą cyfrówką, nie sa wykonywane przez fotografa...pliss komentujcie chce poznać wasze opinie..ale nie jak zdjecia wyszły tylko jak ja na nich wyszłam..pozdrawiam;)jeszcze jedne moj post to "oblukajcie i skomentujcie"....


    :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
    >>>> http://www.magda-lena.grtphoto.pl <<<<

  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar aasia_a
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Rybnik
    Posty
    28
    Witaj!

    Największym plusem u Ciebie jest wzrost :) Moim zdaniem nadajesz się jako modelka po wybiegu :P jako fotomodelka chyba też nie miałabyś problemów.
    Jesteś jeszcze młoda w sumie to dobrze, bo więcej się nauczysz, najlepsze fotki moim zdaniem to: 062; 067; 270 :)
    Najlepiej oddają Twoja figurę, (choć na pewno ona się jeszcze zmieni).

    Jeśli w najbliższym czasie będziesz mieć profesjonalną sesje to się wstrzymaj z wysłaniem fotek do jakiejkolwiek agencji, lecz jak nic się nie szykuje, to spróbuj wysłać do kilku agencji swoje fotki i sama zobaczysz!

    Życzę powodzenia, Asia

  3. #3
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    niewielkie szanse ale ...

  4. #4
    Sarah2
    Guest
    ja jestem na nie niestety :( chociaż figura całkiem całkiem :)

  5. #5
    Wie o co chodzi Awatar angela
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Suwałki
    Wiek
    34
    Posty
    80
    jak dla mnie jeste za duuuuza... ale przeciez wlasnie takich osob szuaja... wiec moze.. powodzenia

  6. #6
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    jezeli chcesz sie dostac do jakiejs agencji to bron boze nie z takimi zdjeciami....bo strasznie duzo zabieraja urodzie...

    a co do komentarza ze jestes za wysoka to guzik prawda pewnie Ci zazdroszcza i tak pisza ja tam bym chcial miec tylke...troche nad Toba popracowac i zarowno fotomodelka i modelka z Ciebie bedzie

    a tak w ogole na fotum jest mozliwosc swoich ogloszen wiec wpisz ze chcesz pozowac zdjecia za zdjecia na pewno ktos sie znajdzie i dopiero wtedy je pokazuj pozdrawiam


    www.katarinag.getphoto.pl

  7. #7
    Banned Awatar avonka
    Dołączył
    08.2006
    Posty
    12
    Cytat Zamieszczone przez katarinack
    jezeli chcesz sie dostac do jakiejs agencji to bron boze nie z takimi zdjeciami....bo strasznie duzo zabieraja urodzie...

    a co do komentarza ze jestes za wysoka to guzik prawda pewnie Ci zazdroszcza i tak pisza ja tam bym chcial miec tylke...troche nad Toba popracowac i zarowno fotomodelka i modelka z Ciebie bedzie

    a tak w ogole na fotum jest mozliwosc swoich ogloszen wiec wpisz ze chcesz pozowac zdjecia za zdjecia na pewno ktos sie znajdzie i dopiero wtedy je pokazuj pozdrawiam


    www.katarinag.getphoto.pl

    Katarinack zazdroszcza?? a jest czego?? maghuk bez obrazy ale Twoim jedynym atutem wg mnie jest wzrost, i tak jak to zwykle bywa, szukajac modelek wybiegowych zwykle ważny jest wzrost, reszta moze byc "niekompletna" i tak mysle jest w Twoim przypadku, na modeling duze szanse. Jesli masz ambicje na fotomodelke to radze zaczac jesc :D pozdro

  8. #8
    Wie o co chodzi Awatar magdalena_89
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    83

    Pewnie się czepiam, ale

    Nazwy własne piszemy dużą literą, napisane inaczej wyglądają raczej nieprofesjonalnie...

    Ale i tak pozdrowienia. Moim skromnym zdaniem na wybiegową modelkę jesteś super (wzrost i figura)
    Per aspera ad astra

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •