Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 37 z 37
  1. #21
    wiem że jest dwufazowy preparat z kolagenem powiększający usta. To kosmetyk z serii Sexy Look Bielendy. W skład zestawu wchodzi krem aktywujący i preparat z kolagenem. Więcej informacji znajdziesz tutaj:
    Sexy Look

  2. #22
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    ale ja juz wiem o nim duzo tyle samo informacji jest na pudelku co na stronie.....usta przedewszyskim sie wydaja wieksze jak sa nim pomalowane , nawet wieczorem ktos mi powiedzila ze mam wieksza dolna warge ale nie wiem czy to omammy czy nie w kazdym razie stosuje go chyba 10 razy dziennie a najlepsze jest to ze mozna na zel powiekszajacy nakladac blyszczyk lub szminke super...
    ....

  3. #23
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    właśnie to kupilam ;)tego zelu powiekszajacego to jest strasznie duuzo :p katarinack a jesz z tym normalnie ? bo ja sie boje ze to zlize :p

  4. #24
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    duzo jest zelu no nie bo tam jest tylko 3,5 grama a nie boj sie kolagen nie jest szkodliwy dla zdrowia ja to na okraglo sparuje a na noc tyle ze az ust udzignac nie moge ale niektorzy mowia ze sa efekty ale tylko przy dolnej wardze podobno trzeba stosowac jakies trzy misiace dla duzych efektow acha a czy jem normalnie to tak ale strasznie dziwnie smakuje
    ....

  5. #25
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    aha:D dzieki za odp, uspokoiłas mnie troche bo jak sobie wyobrazilam "efekt mrowienia" w żołądku to jakos niezbyt ciekawie to widzialam :D pozdrawiam:)

  6. #26
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Jak juz zobaczysz jakos zmiane no to pisz bo ciekawa jestem czy to ja i moi znajomi maja halucynacje czy naprawde to dziala.
    Pozdrawiam serdecznie
    ....

  7. #27
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    antalii i co widzisz jakas roznioce...?
    ....

  8. #28
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    no wlasnie smaruje smaruje juz 3 dzien i jakos nic nie widze :( moze to zalezy od ust, nie wiem, jak naloze to tak troche sie swieca wlasnie i wtedy jak spojrze to wydaja mi sie wieksze, ale jak tylko zmaze zel to jest bez zmian czyli moze takie "zludzenie optyczne" jest w moim przypadku bymnajmniej, ale zel ogolnie i tak lubie nakladac bo daje efekt takich schlodzonych ust:D a jak u Ciebie Katarinack? jesli juz sa wieksze to jak dlugo?

    ps też smaruje z 10 razy dziennie :p

  9. #29
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    niektorzy widza roznice a niektorzy nie ja same widze ze dolna warga jest wiekszaa....pozdrawiam ach czytalam ze trzeba stosowac do trzech miesiecy zeby bylo bardziej widac
    ....

  10. #30
    Pierwsze kroki Awatar Lollitka
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    35
    Posty
    25

    Silikonik

    Mam kolezanke ktora wstrzyknela sobie sylikon tzn miala operacje i w usta ma wsadzony silikon no coz wyglada to bardzo ladnie ale mowila ze to okropne uczucie juz po zabiegu trudno sie przyzwyczaic a i nie chiala sie przyznac ile zaplacila ale nie robila tego w Polsce...

  11. #31
    d_29
    Guest
    Ja mam błyszczyk z sephory zawierający chili. Mam średniej wielkości usta, a gdy je posmaruje efekt jest po 10 min - usta są większe i pełniejsze. Niestety nie jest to długotrwałe, po całkowitym jego wsiąknięciu usta zachowują taki kształt jeszcze przez jakieś 20 min, a potem możesz mieć znówu swoje:p Mnie nie przeszkadza to mrowienie na ustach ani jego smak, lecz po nim moejej koleżance wyszły mocno czerwone kreski wokół ust (to sprawka chili:p). Także nie polecam go, jeśli ktoś ma delkiatne i jasne usta. Aha, do tego błyszczki mają fajne kolorki:) Jeden kosztuje 40 zł, pozdrawiam:)

  12. #32
    Wie o co chodzi Awatar magdalena_89
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    83

    brrr

    lubię zdecydowane smaki, ale błyszczyki preferuję truskawkowe lol :D
    Per aspera ad astra

  13. #33

  14. #34
    Hej dziewczyny,

    Pytacie jak powiększyc usta, aby był to zabieg bezpieczny.
    Ja używam specjalnej szminki, która poleciła mi kosmetolog. Szminka Sal29 Perfect Lips. Powiększyła mi usta w widoczny sposób i dodatkowo fajnie wymodelowała mi kontur. Mam generalnie dośc wąskie usta, ale po zastosowaniu usta sa pełniejsze i bardziej wydatne:)
    Za sminke zapłaciłam, jeśłi dobrze pamietam, 65pln w gabinecie.

    Mozna tez zawsze zrobic korekte ust poprzez makijaz permanentny.
    Mam koleżankę, która świetnie robi makijaż trwały ust i jak by co to moge polecić.

  15. #35
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2010
    Posty
    3
    Ja minimalnie powiększyłam górną wargę przez permanentny właśnie- miałam bardzo wąską i wyglądało nienaturalnie gdyż dolną wargę mam dosyć pełną. Teraz proporcje się wyrównały.
    Możecie znależć zdjecie w innym moim poście.

  16. #36
    Pierwsze kroki Awatar joanna2812
    Dołączył
    02.2010
    Lokalizacja
    Lubin (dolnośląskie)
    Wiek
    31
    Posty
    4
    w niektórych kosmetykach jest zawarty pieprz chyba afrykański.
    chyba tak się nazywa, ale po nałożeniu na usta jest miłe mrowienie, masz wrażenie że usta 'rosną', ten pieprz jest stosowany w wielu firmach i napewno znalazłby się
    w ulubionej firmie i w ulubionym kolorze, a jest to nie drogie bo kosztuje jak każdy inny błyszczyk ok. 15-20 pln. ogólnie polecam ale efekt jest troszkę za krótki ;D

  17. #37
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    Najlepiej powiększyć je odpowiednim makijażem. Błyszczyki, kredki do ust.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •