Ankieta: Ile chcesz zarobić na sesji zdjęciowej?

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 93

Mieszany widok

  1. #1
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854

    Za jakie honorarium jesteś w stanie pracować?

    Ciekaw jestem waszego zdania, za jakie wynagrodzenie jesteście w stanie pracować. Chodzi mi o typowo komercyjne zlecenie - sesja fotograficzna trwa kilka godzin, wykorzystanie wizerunku w mediach papierowych ATL i BTL (magazyny, billboardy, ulotki itp.)...
    Nie uwzględniam kosztów dojazdu, noclegu itp - to są koszty dodatkowe które z założenia muszą być pokryte.
    Chodzi mi o łączne oczekiwania finansowe za pozowanie i wykorzystanie wizerunku.
    Można wybrać kilka odpowiedzi...
    Bardzo groźny admin...

  2. #2
    Pierwsze kroki Awatar Sylvia
    Dołączył
    10.2005
    Posty
    18
    Moim zdaniem zależy to od zlecenia. Wszystko kosztuje. Sądzę, że mieściłabym się w przedziale 500- 1500 zł :)

    Pozdrawiam Robert, mam nadzieję, ze wkrotce się spotkamy :)

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    tak, tak, to zalezy od zlecania, ja dopiero zaczynam reklamować swoją osobę w foto/modelingu, wię na razie wystarczy mi jak zapozuję za zdięcia, dopiero później, jak się rozkrecę chcialabym dostawać jakieś wynagrodzenie. A jesli chodzi o sesję komercyjną, to tak od 100-1000 zł, ale to też zależy jaki rodzaju jest sesja, bo oczywiście jak toples czy akt to od razu więcej, nie? :D
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez zyrafciaa
    ...ale to też zależy jaki rodzaju jest sesja, bo oczywiście jak toples czy akt to od razu więcej, nie? :D
    widzę, że ścieżkę kariery już sobie układasz...jednak myślę, ze ta droga jest zła i zgubna :(
    Ostatnio edytowane przez Robert ; 2005.10.19 o 22:49

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    Dziewczyny, uwazacie ze wynagrodzenie 100 zl za 3 godz. zdjec na uzytek wlasny do portfolia fotografa to duzo czy malo?? Mam propozycje takiej sesji i troszke sie zastanawiam... Aha, sesja obejmuje zdjecia w eleganckim stroju (zakiet, spodnie, kiecka, itd) oraz bielizna. Fotograf przyjezdza do mojego miasta wiec nie ponosze zadnych kosztow. Co o tym sadzicie?

  6. #6
    Cytat Zamieszczone przez Julita
    Dziewczyny, uwazacie ze wynagrodzenie 100 zl za 3 godz. zdjec na uzytek wlasny do portfolia fotografa to duzo czy malo?? Mam propozycje takiej sesji i troszke sie zastanawiam... Aha, sesja obejmuje zdjecia w eleganckim stroju (zakiet, spodnie, kiecka, itd) oraz bielizna. Fotograf przyjezdza do mojego miasta wiec nie ponosze zadnych kosztow. Co o tym sadzicie?

    A widziałaś jego portfolio?
    I wiesz, jakim aparatem robi zdjęcia?
    Żeby nie było, tak jak kiedyś u mnie, że gościu (propozycja: moda, bielizna) na te dwa pytania nie był w stanie mi odpowiedzieć ;)

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar Angel_1987
    Dołączył
    06.2008
    Lokalizacja
    Gdańsk-Tczew
    Wiek
    37
    Posty
    12

    TO zależ od Fotomodelki

    Jeżeli FOtomodleki Potrafi sie do sescji zdjećiowej podzować to jest szansa dla niej i wiecej możliwosci w swoim suksów.I jesli chodzi o kwote do podzowania sie zdjeć to zależy jakie sescje zdjeciowe pokaze i efekty jak sa na nim i jak potrafi sie pokadzać .

    Serdecznie pozdrawiam Angel_1987

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez Kasia
    ...widzę, że ścieżkę kariery już sobie układasz...jednak myślę, ze ta droga jest zła i zgubna :(
    Ale czemu tak myślisz? (jakby co, to ja nie zamierzam pozować do zdiec toples i aktu itp.!) Narazie dla mnie nie ważne ile bym miala dostać kaski za sesję, bo narazie traktuję to jako zabawę, jako mile spedzanie czasu itd:):) :)
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Cytat Zamieszczone przez zyraffciaa
    Ale czemu tak myślisz? (jakby co, to ja nie zamierzam pozować do zdiec toples i aktu itp.!) Narazie dla mnie nie ważne ile bym miala dostać kaski za sesję, bo narazie traktuję to jako zabawę, jako mile spedzanie czasu itd:):) :)
    ufff, ulżyło :)

  10. #10
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez zyraffciaa
    Narazie dla mnie nie ważne ile bym miala dostać kaski za sesję, bo narazie traktuję to jako zabawę, jako mile spedzanie czasu itd:):) :)
    I to jest dobre podejście :) Na zdjęciach które robiliśmy szło ci nadspodziewanie dobrze, ale jeszcze duuuuuuużo nauki przed tobą :)
    Bardzo groźny admin...

  11. #11
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2005
    Wiek
    46
    Posty
    30
    Cytat Zamieszczone przez zyraffciaa
    tak, tak, to zalezy od zlecania, ja dopiero zaczynam reklamować swoją osobę w foto/modelingu, wię na razie wystarczy mi jak zapozuję za zdięcia, dopiero później, jak się rozkrecę chcialabym dostawać jakieś wynagrodzenie. A jesli chodzi o sesję komercyjną, to tak od 100-1000 zł, ale to też zależy jaki rodzaju jest sesja, bo oczywiście jak toples czy akt to od razu więcej, nie? :D
    jeszcze długa droga czuje. i niewiem czy doczekamy sie finału :)

  12. #12
    Pierwsze kroki Awatar Katarzyna
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Bytom
    Wiek
    33
    Posty
    1
    Cytat Zamieszczone przez Robert
    Ciekaw jestem waszego zdania, za jakie wynagrodzenie jesteście w stanie pracować. Chodzi mi o typowo komercyjne zlecenie - sesja fotograficzna trwa kilka godzin, wykorzystanie wizerunku w mediach papierowych ATL i BTL (magazyny, billboardy, ulotki itp.)...
    Nie uwzględniam kosztów dojazdu, noclegu itp - to są koszty dodatkowe które z założenia muszą być pokryte.
    Chodzi mi o łączne oczekiwania finansowe za pozowanie i wykorzystanie wizerunku.
    Można wybrać kilka odpowiedzi...
    Witam!!!
    Ja dopiero zaczynam swoją drogę fotomodelki, ale bardzo cieszyłabym się, gdybym była uczciwie wynagrodzona za swoją pracę. Pozdrawiam serdecznie Kasia.

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2005
    Wiek
    57
    Posty
    3
    Cytat Zamieszczone przez Katarzyna
    Ja dopiero zaczynam swoją drogę fotomodelki, ale bardzo cieszyłabym się, gdybym była uczciwie wynagrodzona za swoją pracę.
    Pozostaje pytanie, co oznacza "uczciwie" w przypadku poczatkujacej modelki lub jeszcze lepiej: poczatkujacej modelki i poczatkujacego fotografa.

    Pozdrawiam, Rafal

  14. #14
    d_29
    Guest

    d_29

    To zależy od zlecenia.

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2006
    Wiek
    48
    Posty
    3
    a ja powiem tak... nie ma znaczenia czy modelka jest początkujaca czy nie...
    ważne jak wychodzi w obiektywie...
    jej doświadczenie może skraca czas pracy... ale to raptem o 10%... nie więcej...
    ja płacę 100 zł za godzinę, albo 700 zł za dzień zdjęciowy...
    i takie są średno stawki w Polsce jeżeli ktoś naprawdę pracuje zawodowo z kobiecym ciałem...
    chyba, że mówimy o fotografach "w swojej wyobraźni" albo agencjach bez kontraktów z producentami...

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2007
    Posty
    3
    Czy stawki w różnych miastach bardzo się różnią?

  17. #17
    Pierwsze kroki Awatar piekna_27
    Dołączył
    06.2007
    Wiek
    30
    Posty
    1
    Moim zdaniem wystraczy 500-1500 zł ale naprawde zależy to tylko i wyłącznie od zlecenia.Pozdrawiam ;**

  18. #18
    kurde gdzie tu jest usuniecie konta

  19. #19
    Pierwsze kroki Awatar Paula3
    Dołączył
    11.2007
    Lokalizacja
    Skarżysko-Kamienna
    Wiek
    31
    Posty
    12
    Z racji, iż jeszcze nie zaczęłam kariery fotomodelki...to jest dopiero druga strona, na której zamieściłam swoje ogloszenie...Mogłabym pozować za darmo. Sądze, że gdybym miała juz pewne doświadczenie w tej branży, oczekiwałabym od fotografa pewnego wynagrodzenia. Ale narazie najważniejsze jest, abym zaczęła karierę fotomodelki.

  20. #20
    Wie o co chodzi Awatar Moonisiaa
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Skierniewice
    Wiek
    30
    Posty
    52
    a ja mam taki `zapytajnik` odnośnie kasy za sesję... mianowicie chodzi o to ile można chcieć za sesję w bieliźnie do katalogu własnie z bielizną który bedzie publikowany w Hiszpanii? ;>
    proszę o odpowiedzi.. zależy mi na czasie... ;D

    buzzzi ;**
    :hahaha: śmiech to zdrowie.! :hahaha:
    _______________________________
    www.monisia.getphoto.net - foty swoje.. nieprofesjonalne.:glasses:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •