Klaniam sie,

przed kilkoma miesiacami wyslalem kilka zdjec do jednej z agencji modeli - i zostalem zaproszony na bezplatne, trwajace kilka miesiecy szkolenie. Na zajeciach byl poruszany miedzy innymi temat tak zwanych obrotow, sposrod nazw ktorych przypominam sobie w tej chwili
obrot damski, obrot meski, obrot podwojny z konca wybieru i rewiowy. Z pewnoscia nie sa to wszystkie. Nie otrzymalismy na papierze wyszczegolnienia mowiacego o tym, ktory z tych obrotow jak wyglada, zas w lutym ma miec miejsce przeglad kwalifikacyjny - prosze wiec by ktos, kto pamieta jak prezentuja sie takowe obroty i ewentualnie jest w stanie uzupelnic te niepelna liste o brakujace kroki - podal mi link do instrukcji, czy prezentacji jak te poszczegolne ruchy wygladaja. Jesli zas nie sposob bedzie znalezc w internecie podobnych prezentacji - uprzejmie prosze o wyslanie do mnie prywatnej wiadomosci przez osobe, ktora jest w stanie pomoc mi w upewnieniu sie ktory z tych obrotow jest ktory i jak powinien wygladac.

Dodam, ze poszukiwanie w googlach i na youtube przy uzyciu wymienionych wyzej sformuowan nie przynioslo rezultatow.

Jesli ktos z forumowiczow mial okazje przechodzic przez podobny przeglad kwalifikacyjny i bylby w stanie powiedziec mi kilka slow o jego realnym przebiegu - bylbym rowniez wdzieczny.

Wszelka pomoc mile widziana.


Z gory dziekuje,
pozdrawiam.