Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628

    47 kg na okolo 40

    mam pytanie waze 47 kilo i mam 172..kiedys mialam miesnie a bylam wysportowana dlatego wiem jak zaczne znow cwiczyc to strace min jakies 5 kg...bo wystarczy ze mam jakies dwa dni bez obiadu i juz 2 kg mniej..myslicie ze to nie rozsadne...? bym wazyla okolo 40 kg
    ....

  2. #2
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Katarinack na zdjeciach wygladasz ok :) a czemu chcesz mniej wazyc? wysportowana sylwetka jest jak najbardziej w porządku ale miesnie tez swoje waza wiec sie nie przejmuj ze stracisz na wadze :)
    poczatkowo moze tak, ale z uplywem czasu waga sie unormuje.. :) pozdrawiam

  3. #3
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    zeby wyrobic cialo i je ujedrnic pobyc sie celilitu w 100% musze przestac jesc slodycze a ja nie jem warzyw od dziecinstwa wiec jak przestane jesc slodycze na 100% schudne a nie wiem czy wtedy bedzie ok z moim orgnizmem troche sie obawiam przy takim wzroscie miej wazyc to troche szalone....

    a w ogole antalii w jakiej jestes agencji
    ....

  4. #4
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    nie jestem w zadnej, moj problem stanowi wzrost 169:( ostatnio mialam taka obsesje ze sie rozciagalam z godzine dziennie na drazku :D no i o dziwo mam te 170 ale to i tak malo:( nie poddaje sie i wierze, że wkoncu sie uda :)bo oprocz wzrostu to chyba jest ok ;)no i druga sprawa, jestem z Lodzi, zbyt wiele agencji w okolicy nie funkcjonuje a agencje ktore daly jakies odpowiedzi sa z innych miast i chetniej wiaza sie umowami z osobami miejscowymi lub okolic..narazie jestem jeszcze uzalażniona jakby od rodzicow i dojazd gdzies dalej nie bardzo wchodzi w gre, ale niedlugo sie to zmieni..:D wiec moze wtedy bede miala wieksze mozliwosci :)


    no ale wracajac do tematu :) mi by bylo strasznie trudno zrezygnowac ze slodyczy, dziennie tabliczka czarnej czekolady to obowiazek :D na humorek no i dla zdrowia, mi w ogolne bardzo trudno jest przytyc, jem ile sie da i nic :p na 170 waze 50 kg a jestem ponoc bardzo chuda :P a w Twoim przypadku chyba raczej nie rezygnowalabym z niczego, tymbardziej ze nie ma takiej potrzeby..na cellulit jest tysiace sposobow (ale to juz nie miejsce na ten temat ;)) i sa naprawde skuteczne :) jesli chcesz wyrobic sobie cialko to naj najbardziej cwicz, zdrowo sie odzywiaj i na pewno nie rezygnuj calkiem ze slodyczy :) to taka moja recepta... :p ale oczywiscie masz prawo wyboru :)

    pozdrawiam

  5. #5
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    nie jestem w zadnej, moj problem stanowi wzrost 169:( ostatnio mialam taka obsesje ze sie rozciagalam z godzine dziennie na drazku :D no i o dziwo mam te 170 ale to i tak malo:( nie poddaje sie i wierze, że wkoncu sie uda :)bo oprocz wzrostu to chyba jest ok ;)no i druga sprawa, jestem z Lodzi, zbyt wiele agencji w okolicy nie funkcjonuje a agencje ktore daly jakies odpowiedzi sa z innych miast i chetniej wiaza sie umowami z osobami miejscowymi lub okolic..narazie jestem jeszcze uzalażniona jakby od rodzicow i dojazd gdzies dalej nie bardzo wchodzi w gre, ale niedlugo sie to zmieni..:D wiec moze wtedy bede miala wieksze mozliwosci :)


    no ale wracajac do tematu :) mi by bylo strasznie trudno zrezygnowac ze slodyczy, dziennie tabliczka czarnej czekolady to obowiazek :D na humorek no i dla zdrowia, mi w ogolne bardzo trudno jest przytyc, jem ile sie da i nic :p na 170 waze 50 kg a jestem ponoc bardzo chuda :P a w Twoim przypadku chyba raczej nie rezygnowalabym z niczego, tymbardziej ze nie ma takiej potrzeby..na cellulit jest tysiace sposobow (ale to juz nie miejsce na ten temat ;)) i sa naprawde skuteczne :) jesli chcesz wyrobic sobie cialko to naj najbardziej cwicz, zdrowo sie odzywiaj i na pewno nie rezygnuj calkiem ze slodyczy :) to taka moja recepta... :p ale oczywiscie masz prawo wyboru :)

    pozdrawiam
    ... dobre ! i nawet śmieszne :)

  6. #6
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez skywhite
    ... dobre ! i nawet śmieszne :)
    w sensie pozytywnym czu negatywnym ?

  7. #7
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    04.2009
    Lokalizacja
    Rzeszów
    Posty
    41
    zgadzam sie na zdjęciach wyglądasz pięknie i nie dochodz do 40 bo będzie z cb anorektyczka

  8. #8
    nie schodź do 40kg
    możesz przecież ćwiczyć i jeść więcej

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •