Pokaż wyniki od 1 do 11 z 11

Wątek: sesje zdjeciowe

  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    wawa
    Posty
    5

    sesje zdjeciowe

    czy fotograf moze "zabronic" przyprowadzienia osoby towarzyszacej na sesje? w dodatku modelka jest niepelnoletnia...

  2. #2
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2006
    Posty
    67
    Hmm..wydaje mi sie ze nie moze-nie powinnien...mi zawsze pozwalaja hihihi..ale wiem ze niektorzy fotografowie nie lubia jak jest z nami osoba towarzyszaca :curved: :surprised gdyz moze ona rozpraszac hihihi:crunk:

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    wawa
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez -Milka-
    Hmm..wydaje mi sie ze nie moze-nie powinnien...mi zawsze pozwalaja hihihi..ale wiem ze niektorzy fotografowie nie lubia jak jest z nami osoba towarzyszaca :curved: :surprised gdyz moze ona rozpraszac hihihi:crunk:
    nom wlasnie tez mi tak powiedzial, ale wiesz mam watpliwosci, bezpieczenstwo itd....rozumiesz

  4. #4
    Wie o co chodzi Awatar angela
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Suwałki
    Wiek
    34
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez silentscream
    czy fotograf moze "zabronic" przyprowadzienia osoby towarzyszacej na sesje? w dodatku modelka jest niepelnoletnia...

    to juz chyba zalezy tylko i wylacznie od fotografa... Nie ma nigdzie zapisane "modelka nie moze brac osob trzecich!!!" ale wiadomo ze dajmy na to jesli wexmiesz chlopaka... a masz w planach akty.. no to nie dosc ze Ty bedziesz sie krepowac.. chlopak bedzie wkurzoy.. to i fotograf bedzie w niekomfortowej sytuacji... Ja bylam na kilku sesjach i na kazdej mogla byc obecna jakas bliska osoba. Ale tak jak mowilam... to juz dobra wola fotografa...

  5. #5
    Wie o co chodzi Awatar angela
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Suwałki
    Wiek
    34
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez silentscream
    nom wlasnie tez mi tak powiedzial, ale wiesz mam watpliwosci, bezpieczenstwo itd....rozumiesz

    hmm... wiesz... jesli masz jego imie nazwisko... i jakies jeszcze namiary... to sadze ze nie masz czego sie bac... Mozesz przeciez umowic sie z kims z bliskich aby poczekali, nie wiem, pod studiem, w jakims pobliskim pubie.. Nie koniecznie w studio... fotograf bedzie zadowolony.. i Ty po czesci.. :]

  6. #6
    Pierwsze kroki Awatar gosiak
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    20
    Raczej jest taka zasada ze nie przyprowadza sie osob towarzyszacych na sesje ze wzgledu na to ze modelka sie stresuje i calkiem inaczej zachowuje wiedzac ze ktos na nia patrzy procz fotografa. Ze wzgledu ze osoba jest niepelnoletnia to chyba nie mozna zabronic tego zeby byl obecny jeden z rodzicow ale wydaje mi sie ze nie jest to potrzebne.

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    wawa
    Posty
    5
    tylko ze to sesja w plenerze... neiwiem chodzi mi bardziej o bezpieczenstwo...no ale zobaczymy ;)

  8. #8
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    powiem tak fotograf powinien sie zgodzić - natomiast mnie osobiście to strasznie przeszkadza !!! wyraziłbym na wszystko zgode oby tylko ta osoba była zabandarzowana i przypięta kajdankami no i broń boże sie nie odezwała - natomiast zabezpieczyć sie należy !!! gaz, pistolet, 10 chłopa "za winklem" krótkofalówki ... troche żartuje ale tylko troche !

  9. #9
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez gosiak
    Raczej jest taka zasada ze nie przyprowadza sie osob towarzyszacych na sesje ze wzgledu na to ze modelka sie stresuje i calkiem inaczej zachowuje wiedzac ze ktos na nia patrzy procz fotografa. Ze wzgledu ze osoba jest niepelnoletnia to chyba nie mozna zabronic tego zeby byl obecny jeden z rodzicow ale wydaje mi sie ze nie jest to potrzebne.
    tu sie zgadzam !

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    wawa
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez skywhite
    powiem tak fotograf powinien sie zgodzić - natomiast mnie osobiście to strasznie przeszkadza !!! wyraziłbym na wszystko zgode oby tylko ta osoba była zabandarzowana i przypięta kajdankami no i broń boże sie nie odezwała - natomiast zabezpieczyć sie należy !!! gaz, pistolet, 10 chłopa "za winklem" krótkofalówki ... troche żartuje ale tylko troche !

    hehe no tak gdzies na rogu banda kumpli :D nie no powaga nigdy niewiadomo na kogo sie trafi...tyle sie zaslychalysmy i naczytalysmy ze lepiej dmuchac na zimne...

    haha foty w bieliznie a w staniku jakies noze hahaha teraz ja zartuje:P

  11. #11
    d_29
    Guest

    Niepełnoletnia

    Moim zdaniem osoba niepełnoletnia tymbardziej powinna mieć mozliwość, jesli chce, przyrowadzenia osoby towarzyszącej...ale ja osobiście wolałabym pozować tylko przed fotografem...

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •