Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27
  1. #1
    d_29
    Guest

    Które agencje w Krakowie są godne polecenia?

    Nie mam żadnego doświadczenia w modelingu, ale bardzo mnie to interesuję. Wysłałam już swoje zgłoszenia do: Rores Models, Yess, Adeli Models, Marotje, Energy Models, Look at, Reklamex-entry. Co sadzicie o tych agencjach? I jakie mogłybyście mi polecić w Krakowie?

    Z góry dzieki.

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    35
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez d_29
    Nie mam żadnego doświadczenia w modelingu, ale bardzo mnie to interesuję. Wysłałam już swoje zgłoszenia do: Rores Models, Yess, Adeli Models, Marotje, Energy Models, Look at, Reklamex-entry. Co sadzicie o tych agencjach? I jakie mogłybyście mi polecić w Krakowie?

    Z góry dzieki.
    Moje opinie o tych agencjach (a zaufaj ze sa sprawdzone!):
    1) Rores Models - bylam tam 2 lata. Agencja srednia. Wlasciciel molestuje kazda modelke. Na pierwszej wizycie zostaniesz obmacana. Ja sie nie dalam, dlatego mile zakonczylismy wspolprace hehehe ;)
    2) Yess- to jest maszynka pozerajaca kazde pieniadze. Czycha na naiwne modelki (te poczatkowe). Nie jest godna zaufania. Niepolecam
    3) Adeli Models - slyszalam srednie opinie. Szef agencji jest dziwny. Jesli juz wtargniesz w jego szpony, nie uwolnisz sie. BEDZIE cie straszyl i nie pozwoli odejsc. Miala tak jedna moja kolezanka ;)
    4) Marotje - nie znam. dlatego nie moge polecic. Nie slyszalam o tej agencji.
    5) Energy models - poznalam modelki z tej agencji. Nie podpisuja z toba umowy. Wlasciciel nie zna sie na modzie. Nie polecam. Mloda swierza agencja ktora wiecej obiecuje niz robi.
    6) Look at - nie znam. nie polecam
    7) Reklamex. Bardzo stara agencja. Wykorzystuja. wiecej wlozysz tam pieniedzy , niz zyskasz.....
    Na koniec polece swoja agencje :)

    NO PEOPLE. wYslij tam zgloszenie. Swietna agencja. Jestem baaaaaardzo zadowolona!!

  3. #3
    d_29
    Guest
    Dzieki...właśnie dostałam zaproszenie na casting od Adeli Models, ale raczej nie pójdę - bardziej z powodu mojego nagłego wyjazdu, ale nie wiem czy bym się zdecydowała, gdybym miała czas...jeszcze raz dziekuję za Twoje opinie.

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar hohlik
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    35
    Posty
    27
    hmm ja bylam na paru pokazach agencji rores. i bylam na spotkaniu z p. F i jakos mnie niemolestowal ani niedotykal hmm ! to w sumie w Krawkoei to mozna liczyc tlyko na no people?

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    Ja polecam Energy Models. Współpracuje z nimi od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. To młoda agencja a le bardzo się starają i dbają o swoje modelki. Stawiają głownie na wyjazdy zagraniczne. Uważam,że warto się do nich zgłosić :)
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    109
    ja od prawie dwoch lat jestem w rores...czy polecam ...hmm...jesli masz taki typ urody jak ania nocon czy zak to polecam bo rores ma rzeczywiscie dobre kontakty z takimi agencjami jak img, next,women,itp... ale jezeli jestes po prostu ladna, zgrabna dziewczyna i chcesz cos zarobic niekoniecznie wyjezdzajac z polski to juz nie za bardzo- pokazy w polsce sa malo interesujace,stawki dramatycznie niskie,a atmosfera tez srenia... dlatego jak widzisz zalezy- jezeli stawiasz na kariere zagraniczna- rores to dobry wybor, jezeli nie to polecam cos innego..
    ja ostatnio coraz bardziej sklaniam sie ku no people ...bardzo dobre zdjecia , fajnie wyselekcjonowane modelki i mozliwe ze robia jakies fajne pokazy w kraku...no zobaczymy ;)
    :evil:

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar hohlik
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    35
    Posty
    27
    No widzicie dziwczyny jednak sie bardoz pomyliłam co do agencji RORES!! kupa smiechu:] no i co najwazniejsze co do pana F. lawina smiechu:] wiecej na prv^^

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez hohlik
    No widzicie dziwczyny jednak sie bardoz pomyliłam co do agencji RORES!! kupa smiechu:] no i co najwazniejsze co do pana F. lawina smiechu:] wiecej na prv^^
    ale o co chodzi ;) ??
    :evil:

  9. #9
    Pierwsze kroki Awatar SunIsShining
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    14
    Cytat Zamieszczone przez aNUTKA
    ale o co chodzi ;) ??

    Poprostu zakończyli swoją współpracę. W bardzo zabawny sposób :dead:

  10. #10
    Pierwsze kroki Awatar hohlik
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    35
    Posty
    27
    no tak jak czasem ebdizecie mialy jakas propozycje to nawet niewazcie sie zapytac ile dostaniecie za top bo was zasztyletuje!!^^
    Najlepiej pracowac za free bo wtedy jak mowie pan F. "otworza sie drzwi do kariery"!:]
    ah jak zaluje ze zadałam to pytanie czy dostane jakies wynagrodzenie! no kurcze zakonczylismy współpracel zrestza o jakiej współpracy tu mozna mowic;/ hmm
    a tak apropo dziewczyny czy renomowana agecja pobiera kase za załozenie własnej podstony dla modelek?( mowa o rores):0
    wolałam sobie sama zrobic za free:p heh

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez hohlik
    no tak jak czasem ebdizecie mialy jakas propozycje to nawet niewazcie sie zapytac ile dostaniecie za top bo was zasztyletuje!!^^
    Najlepiej pracowac za free bo wtedy jak mowie pan F. "otworza sie drzwi do kariery"!:]
    no co racja to racja... w tej agencji temat pieniedzy jest tematem TABU ... dlatego mowilam jak komus sie uda dostac kontrakt za granica to ok - ale w Polsce ...no szkoda gadac- co wiecej zapytac szkoda a wrecz nie wolno bo ->:angry:
    pod tym wzgledem rozumiem wypowiedz- wiekszasc dziewczyn ktore zaczynaly temat kasy wypadaly z agencji...
    :evil:

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    34
    Posty
    3

    kontrakt bueheh

    HEHEH A NIE WYDAJE MI SIE ZE W POLSCE MOZNA DOSTAC KONTRAKT JAKI KOLWIEK NIE WIEM GDZIE:)) w Polsce modeling dopiero raczkuje długie lata przed nami aby mozna było otrzymac kontrakt
    nie wiem czy ktos zdaje sobie sprawe ale za sesje do czołowych gazet w Polsce modelka otrzymuje 300zł :bomb:

  13. #13
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    to co mówicie jest tragiczne ... :( ale prawdziwa polska rzeczywistość jak we wszystkim w naszym kraju :bomb:

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez Tola
    HEHEH A NIE WYDAJE MI SIE ZE W POLSCE MOZNA DOSTAC KONTRAKT JAKI KOLWIEK NIE WIEM GDZIE:)) w Polsce modeling dopiero raczkuje długie lata przed nami aby mozna było otrzymac kontrakt
    nie wiem czy ktos zdaje sobie sprawe ale za sesje do czołowych gazet w Polsce modelka otrzymuje 300zł :bomb:
    opowiadasz jakies kompletne glupoty- po pierwsze jezeli jestes modelka,ktora agencja jest zainteresowana to z reguly podpisujesz kontrakt , ktorego zerwanie slono kosztuje modelke... kontrakty sa pospisywane z reguly na rok , po tym terminie sa przedluzane...
    co do czolowych gazet w polsce sesje nie sa moze oplacane jakimis niewiadomo jak wygorowanymi stawkami ale z 300 zl przesadzilas...
    jesli chodzilo Ci o zlecenia - bo o tym rozmawialysmy wyzej w temacie rores- to rynek jest na tyle niewysztalcony ze za zlecenia, pokazy itp zarabia sie naprawde grosze bo prawdziwe pieniadze sa jednak do zgarniecia za granica, wiec niestety hosting czasami bardziej sie oplaca niz prestizowy pokaz...
    ale nawet jesli za pokaz dostaje sie 70 zlotych - to prosba o wyplacenie pieniedzy nie powinna byc ani dla modelki ani dla zobowiaznej agencji problemem...
    :evil:

  15. #15
    Pierwsze kroki Awatar laura
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    37
    Posty
    7
    czy moglabym dostac od ciebie jakiegos linka o tej agencji??:)

  16. #16
    Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez laura
    czy moglabym dostac od ciebie jakiegos linka o tej agencji??:)
    oczywiscie:
    www.rores.pl
    :evil:

  17. #17
    Pierwsze kroki Awatar laura
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    37
    Posty
    7
    a dziekuje;];];:P

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    32
    Posty
    2

    mam prosbe

    czy ktoras z was moglaby mi przeslac strone do no people bo ja wogole jej nie moge odtworzyc i nei wiem czy to jest dobra . albo formularz zgloszeniowy . bardzo prosze na gg 5330087:)

  19. #19
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    no people już nie istnieje

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    32
    Posty
    2
    a dlugo juz nie istnieje? a moglabys mi polecic jakas dobra agencje w krakowie?

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •