Pokaż wyniki od 1 do 20 z 27

Mieszany widok

  1. #1
    d_29
    Guest

    Które agencje w Krakowie są godne polecenia?

    Nie mam żadnego doświadczenia w modelingu, ale bardzo mnie to interesuję. Wysłałam już swoje zgłoszenia do: Rores Models, Yess, Adeli Models, Marotje, Energy Models, Look at, Reklamex-entry. Co sadzicie o tych agencjach? I jakie mogłybyście mi polecić w Krakowie?

    Z góry dzieki.

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    35
    Posty
    7
    Cytat Zamieszczone przez d_29
    Nie mam żadnego doświadczenia w modelingu, ale bardzo mnie to interesuję. Wysłałam już swoje zgłoszenia do: Rores Models, Yess, Adeli Models, Marotje, Energy Models, Look at, Reklamex-entry. Co sadzicie o tych agencjach? I jakie mogłybyście mi polecić w Krakowie?

    Z góry dzieki.
    Moje opinie o tych agencjach (a zaufaj ze sa sprawdzone!):
    1) Rores Models - bylam tam 2 lata. Agencja srednia. Wlasciciel molestuje kazda modelke. Na pierwszej wizycie zostaniesz obmacana. Ja sie nie dalam, dlatego mile zakonczylismy wspolprace hehehe ;)
    2) Yess- to jest maszynka pozerajaca kazde pieniadze. Czycha na naiwne modelki (te poczatkowe). Nie jest godna zaufania. Niepolecam
    3) Adeli Models - slyszalam srednie opinie. Szef agencji jest dziwny. Jesli juz wtargniesz w jego szpony, nie uwolnisz sie. BEDZIE cie straszyl i nie pozwoli odejsc. Miala tak jedna moja kolezanka ;)
    4) Marotje - nie znam. dlatego nie moge polecic. Nie slyszalam o tej agencji.
    5) Energy models - poznalam modelki z tej agencji. Nie podpisuja z toba umowy. Wlasciciel nie zna sie na modzie. Nie polecam. Mloda swierza agencja ktora wiecej obiecuje niz robi.
    6) Look at - nie znam. nie polecam
    7) Reklamex. Bardzo stara agencja. Wykorzystuja. wiecej wlozysz tam pieniedzy , niz zyskasz.....
    Na koniec polece swoja agencje :)

    NO PEOPLE. wYslij tam zgloszenie. Swietna agencja. Jestem baaaaaardzo zadowolona!!

  3. #3
    d_29
    Guest
    Dzieki...właśnie dostałam zaproszenie na casting od Adeli Models, ale raczej nie pójdę - bardziej z powodu mojego nagłego wyjazdu, ale nie wiem czy bym się zdecydowała, gdybym miała czas...jeszcze raz dziekuję za Twoje opinie.

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar hohlik
    Dołączył
    08.2006
    Wiek
    35
    Posty
    27
    hmm ja bylam na paru pokazach agencji rores. i bylam na spotkaniu z p. F i jakos mnie niemolestowal ani niedotykal hmm ! to w sumie w Krawkoei to mozna liczyc tlyko na no people?

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Opalia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    150
    Ja polecam Energy Models. Współpracuje z nimi od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. To młoda agencja a le bardzo się starają i dbają o swoje modelki. Stawiają głownie na wyjazdy zagraniczne. Uważam,że warto się do nich zgłosić :)
    ----------
    Pozdrawiam Kasia Winter - Opalia
    www.kasia-winter.com

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    109
    ja od prawie dwoch lat jestem w rores...czy polecam ...hmm...jesli masz taki typ urody jak ania nocon czy zak to polecam bo rores ma rzeczywiscie dobre kontakty z takimi agencjami jak img, next,women,itp... ale jezeli jestes po prostu ladna, zgrabna dziewczyna i chcesz cos zarobic niekoniecznie wyjezdzajac z polski to juz nie za bardzo- pokazy w polsce sa malo interesujace,stawki dramatycznie niskie,a atmosfera tez srenia... dlatego jak widzisz zalezy- jezeli stawiasz na kariere zagraniczna- rores to dobry wybor, jezeli nie to polecam cos innego..
    ja ostatnio coraz bardziej sklaniam sie ku no people ...bardzo dobre zdjecia , fajnie wyselekcjonowane modelki i mozliwe ze robia jakies fajne pokazy w kraku...no zobaczymy ;)
    :evil:

  7. #7
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    08.2011
    Posty
    1
    A ja myślę, że tą opinię napisła ktoś z Energy Models....

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar laura
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    37
    Posty
    7
    czy moglabym dostac od ciebie jakiegos linka o tej agencji??:)

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez laura
    czy moglabym dostac od ciebie jakiegos linka o tej agencji??:)
    oczywiscie:
    www.rores.pl
    :evil:

  10. #10
    Pierwsze kroki Awatar laura
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    37
    Posty
    7
    a dziekuje;];];:P

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    32
    Posty
    2

    mam prosbe

    czy ktoras z was moglaby mi przeslac strone do no people bo ja wogole jej nie moge odtworzyc i nei wiem czy to jest dobra . albo formularz zgloszeniowy . bardzo prosze na gg 5330087:)

  12. #12
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    no people już nie istnieje

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2008
    Wiek
    32
    Posty
    2
    a dlugo juz nie istnieje? a moglabys mi polecic jakas dobra agencje w krakowie?

  14. #14
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    no już kilka miesięcy. w krakowie nie ma agencji z czołówki, polecam warszawę, wrocław i poznań. a jeśli kraków to chyba tylko energy models

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •