Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 39 z 39
  1. #21
    d_29
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez fotoartted
    osobiscie wiem że na "wzrost" piersi wpływa wzrost tkanki tłuszczowej i niestety skalpel a zioła i wszelkiego innego rodzaju zabiegi to...........
    ale bawcie się i niszcie Swóje ciało wszystkiego naj.............
    Zioła naprawdę nie niszczą ciała....a ja tego nie mam zamiaru robić dla zabawy, tylko lepszego samopoczucia:) Operacji plastycznej nigdy bym się nie poddała, oczywiście pomijając wypadki itd. - nie ma w tym temacie nic dziwnego...naturalność to dla mnie podstawa i nie piszę tutaj o chemicznych preparatach, pozdrawiam:)

  2. #22
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez d_29
    Zioła naprawdę nie niszczą ciała....a ja tego nie mam zamiaru robić dla zabawy, tylko lepszego samopoczucia:) Operacji plastycznej nigdy bym się nie poddała, oczywiście pomijając wypadki itd. - nie ma w tym temacie nic dziwnego...naturalność to dla mnie podstawa i nie piszę tutaj o chemicznych preparatach, pozdrawiam:)
    zioła też chemia i szkodzą

  3. #23
    d_29
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez fotoartted
    zioła też chemia i szkodzą
    Wybacz, ale nie będę się z Tobą przekomarzać - moja babcia ma hodowle ziół i twierdzi inaczej, ja mówię tyle ile wiem na ten temat:). A o teorii, iż rosliny są chemią jeszcze nie słyszałam - ale jest dość ciekawa, pozdrawiam:)

  4. #24
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez fotoartted
    zioła też chemia i szkodzą

    Zioła szkodzą wtedy, gdy używane są w niewłaściwy sposób. :)

  5. #25
    Wie o co chodzi Awatar magdalena_89
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    83
    Cytat Zamieszczone przez Małgosia
    Zioła szkodzą wtedy, gdy używane są w niewłaściwy sposób. :)
    święta racja

    W końcu w średniowieczu też te czarownice musiały z czegoś trucizny warzyć :)

    I nie zmieniam zdania - pieniędzy szkoda :)
    Per aspera ad astra

  6. #26
    Pierwsze kroki Awatar SZALONAmonisia
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    37
    Posty
    1
    Hej a ja słyszałam o Maxi Buste ale czy to działa nie mam pojęcia. Pozdrówki

  7. #27
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez SZALONAmonisia
    Hej a ja słyszałam o Maxi Buste ale czy to działa nie mam pojęcia. Pozdrówki
    ja też słyszałem wiele rzeczy i myszy też :D :D :D :D

  8. #28
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Łódź
    Wiek
    37
    Posty
    36
    Cytat Zamieszczone przez katarinack
    slyszalam ze istnieje metoda ...mianowicie lepsze ukrwienie piersi w jakis sposow je powieksza a robisz to tak pod prysznicem lejesz i masujesz piersi na przemian zimna i ciepla woda i tyle...
    To jest na ich ujędrnienie a nie powiekszenie..A jak chcecie mieć wieksze to chyba tylko ciąza...
    Ale dziewczyny z małym biustem nei załamujmy się podobno małe jest piękne:)

  9. #29
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez cricotek
    To jest na ich ujędrnienie a nie powiekszenie..A jak chcecie mieć wieksze to chyba tylko ciąza...
    Ale dziewczyny z małym biustem nei załamujmy się podobno małe jest piękne:)
    nooo... i zebow sobie na wfie nimi nie wybijecie :D
    no to sie zestarzalam...

  10. #30
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez cricotek
    To jest na ich ujędrnienie a nie powiekszenie..A jak chcecie mieć wieksze to chyba tylko ciąza...
    Ale dziewczyny z małym biustem nei załamujmy się podobno małe jest piękne:)
    przepiekne małe jest ale obejrzyjcie fotomodelkę
    http://www.roma.getphoto.net

  11. #31
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    fotoartted, a czy jest jakas strona, na ktorej mozna obejrzec zdjecia Twojego autorstwa?
    no to sie zestarzalam...

  12. #32
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    32
    Posty
    1

    .

    heh fajnie by było gdyby cos takiego bylo chociaz troche skuteczne, napewno wiele dziewczyn by sprobowalo

  13. #33
    contrast
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez deep_inside
    heh fajnie by było gdyby cos takiego bylo chociaz troche skuteczne, napewno wiele dziewczyn by sprobowalo
    I próbuje, osobiście znam kilka takich panienek. Dobra sprawa, bo nie szkodzi, ale więcej informacji na ten teamt nie wiem.

  14. #34
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    fotoartted, a czy jest jakas strona, na ktorej mozna obejrzec zdjecia Twojego autorstwa?
    a musisz zyj w nieświadomości to lepsze mniej nerwowe

  15. #35
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    te nasze kobiece problemy... ja nie wiem dlaczego miałam strasznie duże piersi..duże D nawet czasami E( zalezy jaka rozmiarówka)...bardzo pragnęłam je zmniejszyć..bo, ja taki patyk, a piersi mega... No więc kupiłam preparat na odchudzanie schiseido.. a Pani w sklepie: tylko proszę absolutnie nie smarować piersi bo się zmniejsza! Ja cała uradowana zuzyłam całe opakowanie( chociaz początki były trudne bo strasznie bolaly, jakby paliły się:) ...i teraz mam 75 C :)

    Jestem zadowolona z mniejszych piersi i wiem, ze nam kobietą trudno dogodzic:) za male źle, za duże tez źle...
    Sztuczne cycki nie podobaja mi się, z daleka juz widać , że to pomoc chirurga.Są nie naturalne...

    Nie wiem co ci poradzić..spróbuj tych ziół jak tak bardzo pragniesz, ale lepiej podchodź do tego z dystansem niz masz się zawiesć, jeśli nie przyniosa rezultatu...

  16. #36
    contrast
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez melissa22
    te nasze kobiece problemy... ja nie wiem dlaczego miałam strasznie duże piersi..duże D nawet czasami E( zalezy jaka rozmiarówka)...bardzo pragnęłam je zmniejszyć..bo, ja taki patyk, a piersi mega... No więc kupiłam preparat na odchudzanie schiseido.. a Pani w sklepie: tylko proszę absolutnie nie smarować piersi bo się zmniejsza! Ja cała uradowana zuzyłam całe opakowanie( chociaz początki były trudne bo strasznie bolaly, jakby paliły się:) ...i teraz mam 75 C :)

    Jestem zadowolona z mniejszych piersi i wiem, ze nam kobietą trudno dogodzic:) za male źle, za duże tez źle...
    Sztuczne cycki nie podobaja mi się, z daleka juz widać , że to pomoc chirurga.Są nie naturalne...

    Nie wiem co ci poradzić..spróbuj tych ziół jak tak bardzo pragniesz, ale lepiej podchodź do tego z dystansem niz masz się zawiesć, jeśli nie przyniosa rezultatu...
    Porady już są chyba zbyteczne, bowiem uzytkownik d_29 został usunięty (odszedł/odeszła sam/a)

  17. #37
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez contrast
    Porady już są chyba zbyteczne, bowiem uzytkownik d_29 został usunięty (odszedł/odeszła sam/a)
    ooooooooooooooo
    a skąd wiesz
    wróżka czy co hihi

  18. #38
    contrast
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez fotoartted
    ooooooooooooooo
    a skąd wiesz
    wróżka czy co hihi
    To jest moja kuzynka, ale nie wiedziałam czy użytkownikiem d_29 jest właśnie kuzynka, czy kuzyn (juz wiem). Bowiem ich imiona zaczynają się obydwa na ''D''.
    Mam nadzieje, że zaspokojona ciekawość.

  19. #39
    panta rei
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez d_29
    Czy jest jakiś naturalny sposób na powiększenie piersi? Słyszałam o różnych ziołach o tymże działaniu, ale potrzebuję czegoś sprawdzonego...
    Też coś słyszałam o tych naturalnych sposobach (jakiś wiesiołek, masaże itp.), ale gdyby to było takie skuteczne, to gwiazdy zamiast operacji plastycznych poddawałyby się kuracją ziołowym. Ja nie mam dużego biustu, ale dziewczyny przecież małe jest piękne i 'smaczne':p

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •