Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 39
  1. #1
    d_29
    Guest

    Naturalny sposób powiększenia piersi

    Czy jest jakiś naturalny sposób na powiększenie piersi? Słyszałam o różnych ziołach o tymże działaniu, ale potrzebuję czegoś sprawdzonego...

  2. #2
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393

    Życiowa optymistka z Ciebie

    Życzę wszystkiego naj

  3. #3
    Wie o co chodzi Awatar angela
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Suwałki
    Wiek
    34
    Posty
    80
    chyba nie ma nic takiego... sa jedynie cwiczenia na ujedrnienie biustu i tym samym polepszenie jego wygladu.

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    czasami reklamuja tabletki na powiekszenie biustu, ktore zawieraja hormony roslinne, np. wyciagi z soji, ale to pic na wode, masz dwa wyjscia skalpel, albo zaakceptowac sie taka jak Cie Pan Bog stworzyl

  5. #5
    d_29
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez angela
    chyba nie ma nic takiego... sa jedynie cwiczenia na ujedrnienie biustu i tym samym polepszenie jego wygladu.
    Są takie zioła, nawet znam kilka, lecz nie wierzę tym reklamą, iż jakieś dziewczynie powiększyły się o 7 cm...może je wypróbuje...a interesują mnie tylko zioła, nie żadne sylikony i tego typu sztuczne sprawy!

  6. #6
    Wie o co chodzi Awatar angela
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Suwałki
    Wiek
    34
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez d_29
    Są takie zioła, nawet znam kilka, lecz nie wierzę tym reklamą, iż jakieś dziewczynie powiększyły się o 7 cm...może je wypróbuje...a interesują mnie tylko zioła, nie żadne sylikony i tego typu sztuczne sprawy!
    hmm... to jak juz wyprobujesz i efekty beda naprawde widoczne to daj znac ;)

  7. #7
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393

    chętnie obejrzymy efekt

    zrób zdjęcie teraz i po kuracji
    Pozdrawiam

  8. #8
    Wie o co chodzi Awatar Ola21
    Dołączył
    05.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    39
    Posty
    90
    Już dawno udowodniona, iż nie ma szans na powiększenie piersi w sposób nataralny, tzn...hmm....w zasadzie są:

    1. To zajście w ciąże, kiedy to naturalnie bisu musi zwięszyc swoje rozmiary by pomieścić pokarm, ale jest to krotko trwałe.
    2. Przytyć, wtedy biust ci prawda bedzie sie składał głównie z tkanki tłuszczowej, ale bedzie większy, choc niekoniecznie jędrny.

    Ponieważ powyzsza wypowiedź winna byc traktowana z przymrużeniem oka, proponuję Tobie jednak zaakceptowac siebie.

  9. #9
    d_29
    Guest
    Chyba mnie nie zrozumiałyście, ja akceptuję swoje ciało i jestem z niego zadowolona, ale skoro słyszałam, o naturalnym jego upiększeniu nie wzbraniam się nogami i rekami. Jak dowiem się czegoś więcej o tych ziołach, to Wan napiszę, pozdrawiam.

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez d_29
    Czy jest jakiś naturalny sposób na powiększenie piersi? Słyszałam o różnych ziołach o tymże działaniu, ale potrzebuję czegoś sprawdzonego...
    d_29 czytalas watek o wymiarach 80-55-80 ? :shocked: niedlugo takie operacje nie beda nam potrzebne...<lol> :D pozdrawiam :)

  11. #11
    d_29
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    d_29 czytalas watek o wymiarach 80-55-80 ? :shocked: niedlugo takie operacje nie beda nam potrzebne...<lol> :D pozdrawiam :)
    Nie interesuję mnie moda na chodzące szkielety:p:p:p

  12. #12
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    slyszalam ze istnieje metoda ...mianowicie lepsze ukrwienie piersi w jakis sposow je powieksza a robisz to tak pod prysznicem lejesz i masujesz piersi na przemian zimna i ciepla woda i tyle...
    ....

  13. #13
    d_29
    Guest
    O tym też słyszałam, ale mnie interesują zioła:):):)

  14. #14
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    Cytat Zamieszczone przez d_29
    O tym też słyszałam, ale mnie interesują zioła:):):)
    Tu cos jest o ziolach powiekszajacych piersi ale jakos w to nie wierze...
    http://rx-gold.com/cgi-bin/easyshop?com=PT/56
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

  15. #15
    Wie o co chodzi Awatar magdalena_89
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    83

    moim skromnym zdaniem...

    trzeba się pogodzić ze swoimi piersiątkami, bo jak Bozia chciała, żebyśmy miały takie a nie innne to i owo, to my już niewiele zrobimy...
    To tak samo jak z cudownymi środkami na odchudzanie: w reklamach zrzucają z cienkich ciałek ciuchy pasujące na Pałałac Kultury, a jak człowiek kupi, to tylko z łykaniem/smarowaniem sobie fatygi narobi.
    Szkoda zachodu i pieniędzy.:angel:
    Per aspera ad astra

  16. #16
    d_29
    Guest
    Tak jak już pisałam ja akceptuję swoje ciałko i nie mam nic do ''niego'':) Ale jak mam się poczuć lepiej (wbrew mody na deski o wymiarze 80) to myślę, iż warto spróbować. Już znalazłam coś dla siebie (zaniedługo będzie w aptece), napiszę jak przyniesie oczekiwany rezultat, pozdrawiam:)
    Możecie pisać jak znajdziecie jeszcze coś ciekawego na ten teamt, choć odradzam wszelkich preparatów sprzedawnych wyłącznie przez internet, tzn. nie dostępnych w aptekach. Bowiem większość z nich to zwykłe witaminki, a nie preparaty z wypisanym składem na opakowaniu. To nie mój wymysł:p, wiem o tym od koleżanek, które są farmaceutkami i nieraz słuchały zwierzeń nabranych ludzi...

  17. #17
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    Lekarze sie wypowiadali już chyba tysiąc razy, że bez skalpela to niemozliwe!!! i zadne ziola nie pomoga, ale jak wierzycie w cuda....heheeh

  18. #18
    d_29
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez daisy
    Lekarze sie wypowiadali już chyba tysiąc razy, że bez skalpela to niemozliwe!!! i zadne ziola nie pomoga, ale jak wierzycie w cuda....heheeh
    Wczoraj spotkałam moją dawną znajomą i nasz temat rozmowy zszedł na naturalny sposób powiększenia piersi. Okazało się, iż ona zużyła dopiero dwa opakowania tabletek z wyciagów różnych ziół, a różnica wynosiła aż 5 cm:) Jednakże na każdego zioła działają inaczej, bowiem jej znajoma nie widziała żadnych zmian po tej samej kuracji...
    Nazwę preparatu umieszczę za kilka dni, bo zapomniałam jaka była:p:p:p

  19. #19
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    ja i tak mysle ze to nie sprawka ziol tylko samo sugestiiiiiiiiiiiiiiiiii
    ....

  20. #20
    Banned
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393

    dziwię się temu tematowi

    osobiscie wiem że na "wzrost" piersi wpływa wzrost tkanki tłuszczowej i niestety skalpel a zioła i wszelkiego innego rodzaju zabiegi to...........
    ale bawcie się i niszcie Swóje ciało wszystkiego naj.............

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •