Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Atv film

  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2012
    Lokalizacja
    Wroclaw
    Posty
    1

    Atv film

    Witam,
    Otworzyłam nowy temat, bo poprzedni został zamknięty, a przewertowałam jego zawartość i jestem zaskoczona niektórymi opiniami. Współpracuję z agencją od prawie dwóch lat i jestem bardzo zadowolona z ich działań i z tego co wydarzyło się w tym czasie z moimi małymi osobistymi sukcesami. Przez pierwsze kilka miesięcy faktycznie, oprócz oferty jednego castingu nie dostałam żadnej propozycji ale nie spodziewałam się, że zrobię zawrotną karierę w szybkim tempie. W tej chwili mam na koncie zarówno sesje do magazynu o modzie, jak i wybieg plus statystowanie. Zarabiam trochę pieniędzy, nieregularnie, wiadomo, taka branża ale wciąż liczę na nowe zlecenia i dostaję coraz bardziej sensowne, wartościowe propozycje. Nawiązałam wiele kontaktów, moje życie stało się dynamiczne, ciekawe, różnorodne. Zdaję sobie sprawę, że agencje łowiące supermodelki nie pobierają opłat manipulacyjnych ale opłacając w ATV te 60 zł rocznie, czuję się bezpiecznie , pod opieką prawnika. Fakt, że poznałam niejedną osobę będącą z podpisaną umową w ATV, która ewidentnie nie miała nic wspólnego z talentem aktorskim czy wyglądem modelki , wydaje mi się jednak, że to już ich indywidualny brak wyobraźni (czy może samokrytyki). Ta agencja nie łowi supermodelek , a daje szanse każdemu na choćby bycie statystą albo rolę w klipie, czy innej produkcji. Nie rozumiem więc skąd tyle frustracji. Osobiście jestem zadowolona :) Poznałam osoby; w tym kobiety, mężczyźni albo dzieci, które dostały wszelkiego rodzaju angaże. Na ich stronie widnieje wiele produkcji, reklam, filmów przez nich castingowanych. O co więc chodzi ...? Pozdrawiam i liczę na konstruktywne wypowiedzi podparte argumentami :) (ps. jestem w oddziale wrocławskim, więc może to chodzi o inne miasta, nie wiem)

  2. #2
    Marzysz o poznaniu ulubionego serialu od kulis, chcesz wziać udział w reklamie, przeżyć wielką przygode i zarobić niezłe pieniądze. Zgloś się do ATV Film i daj sobie szansę na sukces. Nasi podopieczni praktycznie codziennie biorą udział w castingach reklamowych, serialowych, filmowych. O szczegółach możecie przeczytać na naszej stronie. Galeria Twarzy Ž ATV Film Opinie Komentarze

  3. #3
    Praca = dobra zabawa i spełnienie marzeń. Z nami to możliwe. Jako galeria twarzy z bogatym doświadczeniem zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy przed kamerą lub aparatem czują się jak przysłowiowa „ryba w wodzie”. Zapraszamy do współpracy, obecnie proponujemy warsztaty aktorskie, które odbędą się 15-11-2013 w Łodzi. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę galeriatwarzy.pl

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2014
    Wiek
    36
    Posty
    1

    ATv-jak to wygląda

    Zgłaszasz się do nich ze zdjęciami, płacisz 60 zł i zostajesz umieszczony w bazie na rok. Później dostajesz info o castingach, ofertach, możesz sam się na nie zapisywać przez stronę. Z bazy korzystają przede wszystkim ludzie z branży filmowej szukający statystów. Występujesz na castingach nie jako człowiek z zewnątrz lecz z ramienia ATV. Jeśli masz jakiś dorobek, jesteś modelem itp, to tej opłaty 60 zł nie ma, dotyczy ona amatorów.

 

 

Podobne wątki

  1. ATV Film? Odradzam!
    Przez Vito w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 2008.09.09, 12:29
  2. ABB Film
    Przez kala w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 66
    Ostatni post / autor: 2008.06.10, 19:05
  3. Holly Film Studio
    Przez Harry w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 30
    Ostatni post / autor: 2007.09.23, 20:49
  4. ABB Film
    Przez kala w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 2005.10.28, 13:58

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •