Strona 1 z 6 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 102
  1. #1

    czy mam jakies szanse??

    witam. zawsze mnie ciagnelo do modelingu. chodzilam na kurs itd... dzis mam 21 lat i 1,5 rocznego syna. chcialam zapytac czy mam jakies szanse na znalezienie czegos zwiazanego z modelingiem. nie ma szans na jakies stroje 2 czesciowe bo mam slad po cesarce i jeszcze rozstepy :/ nio ale nie wiem wiec pytam a pewnie tutaj dostane odpowiedz

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    43
    Posty
    348
    A ile masz wzrostu?

  3. #3
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez zakrecona1881
    witam. zawsze mnie ciagnelo do modelingu. chodzilam na kurs itd... dzis mam 21 lat i 1,5 rocznego syna. chcialam zapytac czy mam jakies szanse na znalezienie czegos zwiazanego z modelingiem. nie ma szans na jakies stroje 2 czesciowe bo mam slad po cesarce i jeszcze rozstepy :/ nio ale nie wiem wiec pytam a pewnie tutaj dostane odpowiedz
    Niezależnie od wieku, wzrostu, wymiarów, urody i wszystkiego innego masz szanse. Musielibyśmy zobaczyć twoje zdjęcia żeby to dokładnie ocenić, ale pamiętaj, że dość dużą część rynku zleceń komercyjnych stanowią produkcje z wykorzystaniem osóba charakterystycznych lub tzw. reprezentatywnych (np. wygląd typowy dla pewnych grup zawodowych kojarzący się np. z lekarzem, gospodynią domową itp.)
    Bardzo groźny admin...

  4. #4
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    zgadzam się z przedmówcami - oczywiście że masz szansę! Wystarczy wiara w siebie, silny charakter i upor w dazeniu do celu. Wierze, ze Ci sie uda. Moze pokazesz nam kilka zdjec?

  5. #5
    a ja, a ja? ;)

  6. #6
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    telis ale Ty jestes zartownis :D cmok :*

  7. #7

    fotka moja

    taka domowa :) teraz czekam na odpowiedzi

    wzrost mam 168 :D
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	ja+cala.JPG
Wyświetleń:	255
Rozmiar:	35.2 KB
ID:	344  

  8. #8
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Powiem szczerze: z tym zdjęciem nie masz niestety żadnych szans... Ale z tego co widzę, urodę masz dość oryginalną, więc sugerowałbym zrobienie sobie lepszych zdjęć, ze skoncentrowaniem się na zdjęciach twarzy...
    Bardzo groźny admin...

  9. #9
    ofca
    Guest
    mowisz ze nie nadajesz sie do strojow dwuczesciowych itp... na wybieg rowniez sie nie nadajesz poniewaz jestes za niska... a z tego zdjecia to nic nie wynika... napisz jeszcze jakie masz wymiary i zrob jakies ladniejsz zdjecia

  10. #10
    Cytat Zamieszczone przez Julita
    telis ale Ty jestes zartownis :D cmok :*
    Z pytaniem czy z tym,że będę miss polonia? ;)
    Nie no, poważnie się pytam i oczekuję poważnej odpowiedzi. Czy ja kiedyś zaistnieję w niesympatycznej branży fotomodelingu?

  11. #11
    Vera
    Guest
    No, a ja też mam to samo pytanie co zakręcona... Może prześlę swoje zdjęcia (ostrzegam! kiepskiej jakości!), a wy je ocenicie? :)






    > Moje wymiary:
    > Biust: 80 cm
    > Pas: 61 cm
    > Biodra: 79 cm; (na wysokości pośladków) 83 cm
    > Wzrost: 170 cm
    > Waga: 47 kg
    >Wygląd:
    >Oczy: duże, szaro-niebieskie
    > Włosy: kręcone, brązowe, do ramion
    > Rozmiar buta: 40

    I zgadnijcie ile mam lat!

    Weronika

  12. #12
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    Telis, chodzilo mi o pytanie. Pewnie ze masz szanse! Sliczny z ciebie "stworek" :D

  13. #13
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    10.2005
    Wiek
    37
    Posty
    178
    Vera, jestes troszke za niska na modelke (musialabys miec min 174 cm wzrostu) ale na fotomodelke jak najbardziej. Jestes bardzo szczupla, wiec mozesz smialo probowac.

  14. #14
    Dziemkujem, dziemkujem ;)
    Jak na stworka, teletubisia czy cos takiego to może faktycznie źle nie wyglądam :p

  15. #15
    ofca
    Guest
    wszystko ok oprocz wzrostu... hmm mysle ze masz pewnie kolo 16 lat... jesli tak to duza szansa ze jeszcze urosniesz... zdradz po prostu ile masz lat :P pociesz sie ze ja przez pol roku uroslam 4 cm :P

  16. #16
    Vera
    Guest
    Nie, nie mam 16 lat ;) tylko jakieś 13 z kawałkiem (skończyłam w sierpniu).

  17. #17
    ofca
    Guest
    oj to bardzo mloda jeszcze jestes :) na pewno urosniesz wiec masz szanse... ale jesli chcesz zaistniec musisz poczekac jeszcze rok... dolna granica wieku to 14 lat...

    p.s. podawalas ze:
    > Biodra: 79 cm; (na wysokości pośladków) 83 cm

    biodra zmierz w najszerszym miejscu :)

  18. #18
    Vera
    Guest
    no, ale próbować już teraz można ;) a pewno xD

    Urosnąć? Na pewno urosnę... :) Moja mama mówi, że rosnę jak szalona! ^^ No, żeby tylko dobić do 175!

    Chociaż, co do tego wieku... Dlaczego akurat od 14, a nie od 13?! Czyżby rok robił aż taką różnicę?! Na pewno nie u mnie... :(

  19. #19
    A ja w biodrach mam 90. A co tam, pochwalę się ;) Innymi wymiarami nie bardzo mogę.

  20. #20
    Vera
    Guest
    A ja w biodrach mam 84 cm... :) To chyba tyć mało, ale pomińmy to. Ja się modlę, żebym miała biodra po kobitach ze strony ojca... Moja matka ma chyba baardzo szerokie biodra - wątpię żeby to pomagało w karierze... :P

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •