Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 26
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Posty
    9

    a co powiecie o mnie...

    hej..jestem ciekawa waszych opinii...co sadzicie o moim wygladzie...jako hostessa moglabym pracowac?? bo na fotomodelke to szans chyba nie mam..prosze o opinie.. moje fotki na www.malwwina.fotka.pl amatorskie niestety:((pozdrawiam

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    37
    Posty
    14
    masz racje, na fotomodelke nie, tym bardziej na modelke szans brak, ale na hostesse owszem.zglos sie do jakiejs agencji hosstess i tyle.

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Posty
    9
    Dzieki za opinie...czekam tez na inne obiektywne oceny...:)

  4. #4
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Cos by sie dalo z Ciebie zrobic(fotomodelke)...ale to duuzo pracu przedewszyskim powrot do naturalnego koloru wlosow nastepnie zakonczenie przyjazni z solarium. masz cos interesujacego w twarzy i ladna linie brwi ale juz ich nie wyrywaj na ciensze.
    Pozdrawiam acha a wymiary gdzie na hostesse mozesz spokojnie probowac
    ....

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Posty
    9
    Moje wymiary to 87 - 64 - 88 zmierzylam sie przed chwila...:) kiedys bylo lepiej, ale wiek robi swoje...dzieki za komentarze

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Posty
    9
    Podaje wzrost, bo jakos zapomnialam..:) 172 a wiek musze podac??

  7. #7
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    no to jak juz tak piszesz to chyba 20 juz stuknela...no to w takim razie proponuje wyjscie takie:
    - pobawic sie w fotomodelke 9na strarosc bedzie fajnie poogladac siebie jako baginie)
    - i zaczac bardziej sie interesowac hostingiem.
    Podrawiam
    ....

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez katarinack
    powrot do naturalnego koloru wlosow nastepnie zakonczenie przyjazni z solarium
    niekoniecznie...

    Moja opinia jest taka że jakoś nie widze cię w roli fotomodelki no ale ja tu nie jestem fotografem czy agencją, a na hostesse pewnie dasz rade bo ta fucha jest praktycznie rzecz biorąc dla wszystkich ;) I na twoim miejscu nie pytałabym się o to na forach tylko prosto do agencji hostess biła i tam dostaniesz odp :) albo jej brak :/

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    niekoniecznie...
    koniecznie...przynajmniej jeśli mówi się o poważnym modelingu albo fotomodelingu - pasemka, balejaże itp rzeczy są niedopuszczalne to samo z solarką i tipsami , to że media kreuja mandaryny ,dody i inne tandetne laski nie oznacza,że agencje przyjmuja takie dziewczyny -bo nie przyjmują ...
    oczywiście co innego zafarbować włosy na JEDEN kolor - najlepiej niekoniecznie odbiegający od natuuralnego -np. szatynka na braz czy czekolade, blondynka -lekkie przyciemnienie czy rozjaśnienie włosow ale pasemka i solarka ...proszeeee...
    zreszta wystarczy spojrzec na prawdziwe autorytety ->
    http://supermodels.nl/
    :evil:

  10. #10
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez aNUTKA
    koniecznie...przynajmniej jeśli mówi się o poważnym modelingu albo fotomodelingu - pasemka, balejaże itp rzeczy są niedopuszczalne to samo z solarką i tipsami , to że media kreuja mandaryny ,dody i inne tandetne laski nie oznacza,że agencje przyjmuja takie dziewczyny -bo nie przyjmują ...
    oczywiście co innego zafarbować włosy na JEDEN kolor - najlepiej niekoniecznie odbiegający od natuuralnego -np. szatynka na braz czy czekolade, blondynka -lekkie przyciemnienie czy rozjaśnienie włosow ale pasemka i solarka ...proszeeee...
    zreszta wystarczy spojrzec na prawdziwe autorytety ->
    http://supermodels.nl/
    Oczywiście też masz racje, ale solarka raz w tygodzniu powiedzmy 10 minut nie zaszkodzi (nie mówie tu o czarnych białasach albo plamach na twarzy) no i tak jak powiedziałaś farba zbliżona do naturalnego koloru. Jednak jak dla mnie modeling dzieli się na modelki typu 'artystycznego' (tak to ujme) i modelki typu 'wamp', bo z jakiego kąta by nie patrzeć na nie też jest jakieś tam zapotrzebowanie. Dlatego myśle że nie można definitywnie skreślić farbowań i solarium... no taka jest przynajmniej moja ocena :)

    A co do supermodels.nl to miałam nadzieje że znajde Paris Hilton hehe ;)

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Posty
    9
    Dzieki za opinie..moj naturalny kolor wlosow to mysi ciemny blond..okropny:(a paznokietki od dluzszego czasu mam swoje:)a od solarium odpoczywam, bo narazie nie ma mnie w Polsce...a znacie jakies moze agencje hostess w Londynie?Pozdrawiam wszystkie dziewczyny z forum..

  12. #12
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez gadomanka
    1) moj naturalny kolor wlosow to mysi ciemny blond..okropny:(
    2) a od solarium odpoczywam, bo narazie nie ma mnie w Polsce...
    1) Oj tak to prawda ! Sama taki posiadam... kolor beznadziejny...
    2) A co w Londynie nie ma solarium? :) :) :)

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Posty
    9
    No solarium jest..ale drogie:( jakos przezyje...

  14. #14
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    ale po co Ci solarium..jezeli chca opalona modelke to biora jakas latynosle lub o ciemnej karnacji a my polki mamy bardzo delikatny kolor skory i po co nam sie opalac..znaczy na sloneczku sie zarumienic nawet wskazane ale solarium odradzam nawet 10 minut tygodniowo duzo robi a poza tym jaki marny efekt daje wiec lepiej zrezygnowac...
    Tak ja wczesniej ktos napisac mozesz zupelnie nie wracac do swojego koloru ale np zrobic sobie jasny braz....naturalnie bedzie wygladal....


    a to link do agencji hostess w londynie
    http://www.aesthetics.co.uk/

    i jak poszukasz to tu tez cos znajdziesz
    http://fashionportal.nbcmodels.com/modelagencies.html
    ....

  15. #15
    Stary wyjadacz Awatar aNUTKA
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    109
    Cytat Zamieszczone przez gadomanka
    No solarium jest..ale drogie:( jakos przezyje...
    heh .... to dobrze :P od solarium robią sie pieprzyki :P ...
    ale dobra raz w tygodniu - wybaczam :P hehehe....
    a co do mysiego koloru włosów - no cóż ... mój naturalny to brąz i to nie najpiękniejszy dlatego też przyciemniłam włosy - tyle że od od dłuższego czasu jestem zwolenniczką jednego koloru , a pasemka można sobie zrobić pozując do katalogu z fryzurami ...
    zreszta w agencji mni przeczulili-bo ciagle o tym gadaja-> wiem tez ze Ania Nocon - jedna z lepszych polskich modelek (jest na supermodels.nl) przez nadmiernie wyskubane brwi miala na poczatku problem bo agencja kazala jej zostawic je w spokoju...
    No w kazdym razie prawda jest taka ze nie zawsze idealy piekna z teledyskow i gazet dla nastolatek maja najmniejsze szanse zaistniec w swiecie supermodelek, ba nawet przecietnych modelek...
    :evil:

  16. #16
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    No ja chodze na solarium 20min w tygodniu ale to dla tego że jestem super blada :/ i strasznie źle się z tym czuje...

  17. #17
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    i co nie widzisz roznicy jaka mialas kiedys cere jaka teraz jezeli masz jasne wlosy to tez pewnie tendencje do piegow..ja tam uwielbiam jasniutki kolor skury nawet fluidu jasniejszego od mojej karnacji na twarzy uzywam
    ....

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Posty
    9
    Dzieki Katariniack za linki zapewne sie przydadza...

  19. #19
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    nie, nie zauważyłam różnicy...
    a mi się taka blada skóra, przynajmniej na mojej twarzy nie podoba...

  20. #20
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902

    Blondive to przechodzi...:)

    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    No ja chodze na solarium 20min w tygodniu ale to dla tego że jestem super blada :/ i strasznie źle się z tym czuje...

    ja tez mam bardzo jasna karnację, co wiecej delikatna skore, bardzo mi sie to nie podobalo tymbardziej jak towarzysza temu cienie pod oczami...jakies 3 miesiace temu solarium bylo obowiazkowe 2 razy w tygodniu po 10-15 min i szczerze ?? nie wiem co mi sie stalo, teraz juz nie chodze bo nawet glupio sie czuje taka "pomarańczowa" bo nie oszukujmy sie solarium daje inny odcien opalenizny niz slonce i to widac, teraz po prostu to zaakceptowalam i podoba mi sie taka jasna, "czysta" skora :D na cienie znalazlam troche sposobow, nawet na forum i jestem zadowolona, a solarium naprawde niesamowisice niszczy skore podobnie zreszta jak slonce, widze roznice, mam znacznie wiecej piegow, a skora opalona wygladala znacznie starzej, jeszcze jak ktos ma problem z naczynkami to NIE POLECAM! dziala na nie bardzo niekorzystnie a to negatywne oddzialywanie niestety ujawnia sie wiele wiele pozniej...wiec dla zdrowia, dla urody i lepszego "powodzenia" w agencjach odradzam solarke :D pozdrawiam serdecznie ;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •