Poka¿ wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2013
    Posty
    4

    Czy nadajê siê na fotomodelkê?

    Cze¶æ, nazywam siê Ewelina i mam 17 lat.
    Moje wymiary:
    wzrost- ok 167cm
    biust- ok 78cm
    talia- 58cm
    biodra- 87cm
    waga- 47kg

    Czy mam szanse zostaæ fotomodelk±? Proszê o szczere opinie - nie oszczêdzajcie mnie ;-)

    Przepraszam od razu za jako¶æ i to, ¿e niektóre zdjêcia s± czarno-bia³e.Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	45.jpg
Wy¶wietleñ:	573
Rozmiar:	176.7 KB
ID:	19276Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	10.jpg
Wy¶wietleñ:	562
Rozmiar:	298.1 KB
ID:	19277

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2013
    Posty
    4
    Dodam jeszcze kilka zdjêæ, które zrobi³a mi kole¿anka - niestety te¿ nie s± w kolorze.... mo¿e pó¼niej bêdê mia³a co¶ kolorowego (sama nie posiadam aparatu).Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	2.jpg
Wy¶wietleñ:	430
Rozmiar:	200.3 KB
ID:	19278Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	6.jpg
Wy¶wietleñ:	479
Rozmiar:	295.4 KB
ID:	19279Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	11.jpg
Wy¶wietleñ:	485
Rozmiar:	182.7 KB
ID:	19280Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	20.jpg
Wy¶wietleñ:	474
Rozmiar:	282.3 KB
ID:	19281Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	34.jpg
Wy¶wietleñ:	431
Rozmiar:	162.5 KB
ID:	19282

  3. #3
    Leczê ze z³udzeñ.... Awatar D50
    Do³±czy³
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    615
    Pozowaæ zawsze mo¿esz ;)
    S5PRO + kilka szkie³ + pasja. Strona www Kraków, TFP - czasami... :waldo:
    i polecam TO

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2013
    Posty
    4
    Tak ale czy jest sens starania siê o pracê modelki?

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    05.2013
    Lokalizacja
    Wroc³aw
    Wiek
    36
    Posty
    1
    Ja chcesz, to zapraszam przed obiektyw, masz ciekaw± buzie :)

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    04.2013
    Posty
    4
    To wszytsko? S± jakie¶ szanse na odpowied¼ kogo¶ kto ,,siedzi" w tej bran¿y?

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar fotometro
    Do³±czy³
    11.2010
    Lokalizacja
    Wraszawa / Czelad¼
    Wiek
    52
    Posty
    3
    Na modelkê zdecydowanie nie a na fotomodelkê? ...musisz zrobiæ zdjêcia testowe. Buziê masz ³adn± ale stylizacja powie wiêcej - nie nastawiaj siê na pozytywn± opiniê ...mniej boli je¶li nie "zatrybi"ale nie znaczy to, ¿e nie bêdzie dobrze. Du¿o zale¿y od tego, jak grasz twarz±, mimik± ...dobrze jest poæwiczyæ przed lustrem. Brzmi to banalnie ale sprawdza siê ...przerabia³em to z dziewczynami x razy :) ¯adnych "s³ita¶nych" minek i buziaków ...to siê nie sprzedaje i pogr±¿a na starcie. Musisz nabraæ pewno¶ci przed ka¿d± sesj± ...wymagania bywaj± trochê zaskakuj±ce i sposób, w jaki zareagujesz mo¿e byæ decyduj±cy. NIE WZORUJ siê na "tap madl" ...bujda na resorach. Masz byæ elastyczna, powabna, u¶miechniêta ...i musisz posi±¶æ umiejêtno¶æ przybierania masek ...inaczej nie dasz rady. Nie przypuszczam by¶ mia³a ochotê na fotografie u mnie bo zakres jest do¶æ zdecydowany (zreszt± nie robiê testów) ale warto molestowaæ fotografów. Nie licz na wynagrodzenie na pocz±tek ...swoje trzeba przecierpieæ, potem zwrot kosztów itd :) ...BARDZO WA¯NE w Twoim przypadku - je¶li chcesz skorzystaæ z sesji u jakiego¶ fotografa to koniecznie go sprawd¼ ...nie pod wzglêdem fotografii tylko u osób, które fotografowa³ ...napisz i zapytaj co i jak.
    Nie wiem czy pomog³em ale to s± pewne podstawy, których warto pilnowaæ ...z czasem w ciemno bêdziesz je¼dzi³a na sesjê ale to wszystko wymaga czasu ...nic na szybko bo siê poparzysz :) ...to taka drobna rada starego wyjadacza - choæ profil mówi inaczej ;) Pozdrawiam - Rafa³. PS: je¶li bêdziesz mia³a pytania to pisz ¶mia³o.

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar fotometro
    Do³±czy³
    11.2010
    Lokalizacja
    Wraszawa / Czelad¼
    Wiek
    52
    Posty
    3
    i jeszcze jedno ...je¶li bêdziesz mia³ 18 + to warto zrobiæ "sesjê z pazurkiem" ;) ...wcze¶niej nie próbuj nawet ...zbyt ¶liski temat ;)

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    05.2013
    Posty
    1
    Moim zdaniem na fotomodelkê siê nadajesz. Masz ciekaw± twarz i "co¶" w sobie... ;-) Ale najpierw bym Ci radzi³a wystartowaæ w jakim¶ konkursie Miss. Nie wiem z jakiego jeste¶ miasta,wiêc nie jestem Ci w stanie powiedzieæ który konkurs jest co¶ wart,a który nie... Wszystko zale¿y od Organizatora. Je¶li podchodzi powa¿nie do Wyborów,to je¶li siê dostaniesz do Fina³u(a my¶lê,¿e na 99% tak by by³o)bêdziesz mia³a szansê podczas przygotowañ,nauczyæ siê pozowaæ do zdjêæ profesjonalnym Fotografom,oraz ³adnie siê poruszaæ.Nabierzesz te¿ pewno¶ci siebie :-) Od razu zaznaczam,¿e w takich powa¿niejszych konkursach Ogólnopolskich liczy siê przede wszystkim wzrost i ¿e Dziewczyny o Twoim wzro¶cie co prawda s± wybierane do Fina³u,ale na g³ówny tytu³ Miss nie maj± co liczyæ. Na szczê¶cie s± jeszcze dodatkowe tytu³y jak Miss Foto,Miss Publiczno¶ci,Miss Internetu,itd do których nie trzeba byæ wysok± :-) ¯yczê powodzenia!

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    11.2014
    Wiek
    38
    Posty
    1
    Bardzo ³adnie wysz³a¶ na tych zdjêciach. Gdy przegl±da³em twoje zdjêcia to zatrzyma³em siê na jednym i zahipnotyzowa³a¶ mnie. Nie jestem specjalist± w tej bran¿y, ale jak dla mnie to nadajesz siê do tej pracy.


    -------------------
    Wysokiej jako¶ci drukowanie 3d

 

 

Podobne w±tki

  1. czy nadajê siê na fotomodelkê?
    Przez toke w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 2009.12.02, 15:15
  2. czy nadajê siê na fotomodelkê? ;)
    Przez kayah18 w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 2009.01.18, 01:50
  3. czy nadajê siê na fotomodelkê?
    Przez evilla w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 2008.08.15, 18:23
  4. Nadajê siê na fotomodelkê?
    Przez anika w dziale Czy siê nadajê?
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 2008.05.03, 23:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •