Poka wyniki od 1 do 10 z 10
    Pierwsze kroki
    Doczy
    04.2013

Czy nadaj si na fotomodelk?

Cze, nazywam si Ewelina i mam 17 lat.
    Moje wymiary:
    wzrost- ok 167cm
    biust- ok 78cm
    talia- 58cm
    biodra- 87cm
    waga- 47kg

Czy mam szanse zosta fotomodelk? Prosz o szczere opinie - nie oszczdzajcie mnie ;-)

Przepraszam od razu za jako i to, e niektre zdjcia s czarno-biae.Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	45.jpg
Wywietle:	390
Rozmiar:	176.7 KB
ID:	19276Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	10.jpg
Wywietle:	384
Rozmiar:	298.1 KB
ID:	19277

Pierwsze kroki
    Doczy
    04.2013
    Dodam jeszcze kilka zdj, ktre zrobia mi koleanka - niestety te nie s w kolorze.... moe pniej bd miaa co kolorowego (sama nie posiadam aparatu).Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	2.jpg
Wywietle:	305
Rozmiar:	200.3 KB
ID:	19278Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	6.jpg
Wywietle:	348
Rozmiar:	295.4 KB
ID:	19279Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	11.jpg
Wywietle:	341
Rozmiar:	182.7 KB
ID:	19280Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	20.jpg
Wywietle:	341
Rozmiar:	282.3 KB
ID:	19281Kliknij obrazek, aby uzyska wiksz wersj

Nazwa:	34.jpg
Wywietle:	292
Rozmiar:	162.5 KB
ID:	19282

Lecz ze zudze.... Awatar D50
    Doczy
    10.2007
    Pozowa zawsze moesz ;)
    S5PRO + kilka szkie + pasja. Strona www Krakw, TFP - czasami... :waldo:
    i polecam TO

Pierwsze kroki
    Doczy
    04.2013
    Tak ale czy jest sens starania si o prac modelki?

Pierwsze kroki
    Doczy
    05.2013
    Ja chcesz, to zapraszam przed obiektyw, masz ciekaw buzie :)

Pierwsze kroki
    Doczy
    04.2013
    To wszytsko? S jakie szanse na odpowied kogo kto ,,siedzi" w tej brany?

Pierwsze kroki Awatar fotometro
    Doczy
    11.2010
    Na modelk zdecydowanie nie a na fotomodelk? ...musisz zrobi zdjcia testowe. Buzi masz adn ale stylizacja powie wicej - nie nastawiaj si na pozytywn opini ...mniej boli jeli nie "zatrybi"ale nie znaczy to, e nie bdzie dobrze. Duo zaley od tego, jak grasz twarz, mimik ...dobrze jest powiczy przed lustrem. Brzmi to banalnie ale sprawdza si ...przerabiaem to z dziewczynami x razy :) adnych "sitanych" minek i buziakw ...to si nie sprzedaje i pogra na starcie. Musisz nabra pewnoci przed kad sesj ...wymagania bywaj troch zaskakujce i sposb, w jaki zareagujesz moe by decydujcy. NIE WZORUJ si na "tap madl" ...bujda na resorach. Masz by elastyczna, powabna, umiechnita ...i musisz posi umiejtno przybierania masek ...inaczej nie dasz rady. Nie przypuszczam by miaa ochot na fotografie u mnie bo zakres jest do zdecydowany (zreszt nie robi testw) ale warto molestowa fotografw. Nie licz na wynagrodzenie na pocztek ...swoje trzeba przecierpie, potem zwrot kosztw itd :) ...BARDZO WANE w Twoim przypadku - jeli chcesz skorzysta z sesji u jakiego fotografa to koniecznie go sprawd ...nie pod wzgldem fotografii tylko u osb, ktre fotografowa ...napisz i zapytaj co i jak.
    Nie wiem czy pomogem ale to s pewne podstawy, ktrych warto pilnowa ...z czasem w ciemno bdziesz jedzia na sesj ale to wszystko wymaga czasu ...nic na szybko bo si poparzysz :) ...to taka drobna rada starego wyjadacza - cho profil mwi inaczej ;) Pozdrawiam - Rafa. PS: jeli bdziesz miaa pytania to pisz miao.

Pierwsze kroki Awatar fotometro
    Doczy
    11.2010
    i jeszcze jedno ...jeli bdziesz mia 18 + to warto zrobi "sesj z pazurkiem" ;) ...wczeniej nie prbuj nawet ...zbyt liski temat ;)

Pierwsze kroki
    Doczy
    05.2013
    Moim zdaniem na fotomodelk si nadajesz. Masz ciekaw twarz i "co" w sobie... ;-) Ale najpierw bym Ci radzia wystartowa w jakim konkursie Miss. Nie wiem z jakiego jeste miasta,wic nie jestem Ci w stanie powiedzie ktry konkurs jest co wart,a ktry nie... Wszystko zaley od Organizatora. Jeli podchodzi powanie do Wyborw,to jeli si dostaniesz do Finau(a myl,e na 99% tak by byo)bdziesz miaa szans podczas przygotowa,nauczy si pozowa do zdj profesjonalnym Fotografom,oraz adnie si porusza.Nabierzesz te pewnoci siebie :-) Od razu zaznaczam,e w takich powaniejszych konkursach Oglnopolskich liczy si przede wszystkim wzrost i e Dziewczyny o Twoim wzrocie co prawda s wybierane do Finau,ale na gwny tytu Miss nie maj co liczy. Na szczcie s jeszcze dodatkowe tytuy jak Miss Foto,Miss Publicznoci,Miss Internetu,itd do ktrych nie trzeba by wysok :-) ycz powodzenia!

Pierwsze kroki
    Doczy
    11.2014
    Bardzo adnie wysza na tych zdjciach. Gdy przegldaem twoje zdjcia to zatrzymaem si na jednym i zahipnotyzowaa mnie. Nie jestem specjalist w tej brany, ale jak dla mnie to nadajesz si do tej pracy.

-------------------
    Wysokiej jakoci drukowanie 3d

Podobne wtki

1. czy nadaj si na fotomodelk?
    Przez toke w dziale Czy si nadaj?
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 2009.12.02, 15:15
  2. czy nadaj si na fotomodelk? ;)
    Przez kayah18 w dziale Czy si nadaj?
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 2009.01.18, 01:50
  3. czy nadaj si na fotomodelk?