Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    38
    Posty
    3

    Znacie jakieś agencje dla fotomodelek w Krakowie??

    Serwus!:D
    Mam 20 lat. Chciałabym dostać sie do branży fotomodelingu. Jestem szczupła i wysoka dziewczyna(171 wz)Znacie jakieś dobre agencje dla fotomodelek w Krakowie? Gdzie można zrobić dobre portfolio? Czy możecie mi napisac jakie przymioty musi posiadac fotomodelka, zeby sie utrzymac w tej branzy? Wczesniej nie mialam zadnego doswiadczenia. Ludzie mi mówia,że jestem fotogeniczna. Więc dlaczego by tego nie wykorzystac?:D
    Bardzo prosze o kontakt: Pozdrawiam serdecznie!!

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    01.2008
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    37
    Posty
    2
    podbijam/ jestem w tej samej sytuacji więc jeśli ktoś coś słyszał i mógłby doradzić byłabym b. wdzięczna:)

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar kaaarola16
    Dołączył
    04.2007
    Wiek
    32
    Posty
    159
    Dodaj zdjęcia ;)
    www.kaarolcia1991.fotka.pl ;)

    "Per aspera ad astra"

  4. #4
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Nie ma agencji fotomodelek,a co do agencji modelek...
    -Adeli Models- w której osobiście jestem
    -Yess -(nie polecam) byłam na spotkaniu i za wszystko trzeba płacić..zresztą ich strona mówi sama za siebie
    - Reklamex - poznałam jedną modelkę z Reklamexu i jest bardzo zadowolona ale ogólnie rzecz biorąc - przeciętna..podobnie jak wszystkie krakowskie agencje..Wiem,że ich modelki biorą udział w pokazach SAPU
    -Rores- przemilczę :D
    - No People- nic nie wiem o tej agencji w sumie...
    - Specto- dziewczyna,ktorą znam ze Specto bardzo sobie chwali tą agencję ale ponoć podupada...Współpracowałam z nimi chwilę,conieco zarobiłam ale odniosłam wrażenie,że jest tam zła organizacja i ogromny chaos.

    Jeśli masz baaardzo widoczne predyspozycje..wzrost/wymiary/odpowiednia uroda to nie masz sie co zastanawiac nad agencjami w Krakowie i powinnaś wyruszyć do stolicy czy Wrocławia...Jeśli natomiast chodzi Ci o sam fotomodeling to radzę szukać na własną rękę,a nie liczyć na agencje modelek.Pozdrawiam:)

    P.S w sumie późno się za to zabrałaś :P więc na żadną karierę nie ma co liczyć..z 171 zwlaszcza..ale czekam na zdjęcia,które mam nadzieję wkrótce wrzucisz :)

  5. #5
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    do wypisanych przez Clover dodam Energy- jak dla mnie chyba najlepsza krakowska agencja

  6. #6
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    do wypowiedzi poprzedniczek dodam tylko kilka rzeczy:
    no people - już w praktyce nie istnieje, ich modelki zostały na lodzie niektóre z umowami na wyłączność- trzymać się z daleka
    w Krakowie są jeszcze MKU (chyba nic specjalnego z tego co słyszałam, ale niewiele wiem); fashion color, unumodels...chyba wszystkie na podobnym poziomie, ich niewątpliwą zaletą jest to, że nie trzeba podpisywać umowy na wyłączność, co w Krakowie uważam, że jest niezłym rozwiązaniem
    jest jeszcze Outside - głównie castingi do reklam i programów tv
    Ale zgadzam się, że jezeli masz możliwości to lepiej wawa lub wrocław

  7. #7
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez pola55
    ich niewątpliwą zaletą jest to, że nie trzeba podpisywać umowy na wyłączność, co w Krakowie uważam, że jest niezłym rozwiązaniem
    Ojj..i tu się nie zgodzę:)

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    Ojj..i tu się nie zgodzę:)
    jak kto woli... ja wyjaśnię mój punkt widzenia
    znam kilka niezadowolonych, które sporo czasu zmarnowały przez umowy na wyłączność w krakowie... jedna znajoma 2 lata w reklamexie bez zleceń (poza Sapu jednym pokazem za grosze jakieś)
    jeżeli ktoś ma predyspozycje do wyjazdu to co innego, bo za granicę dziewczyny raczej bez wyłączności nikt nie pośle.... w tej sytuacji może warto z energy na wyłączność podpisać, w adeli nie wiem jak w tej kwestii, inne krakowskie to chyba nieszczególnie radzą sobie z promocją dziewczyn za granicą (nie będę wspominać o Rores, bo to odrębna kwestia)
    Ale tak to z mojego i koleżanek doświadczenia - współpracując z różnymi agencjami, fotografami, agencjami reklamowymi można mieć po kilka zleceń w miesiącu, nie zawsze jakichś super płatnych, ale i tak lepsze to niż wyłączność i całkowity brak zleceń np przez miesiąc czy dwa
    Chociaż są agencje jak D'vision czy Spp, co do których chyba nikt nie ma wątpliwości, że warto zgodzić się na wyłączność

  9. #9
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez pola55
    ale i tak lepsze to niż wyłączność i całkowity brak zleceń np przez miesiąc czy dwa
    miesiąc czy dwa? co powiesz na 11 miesiecy :D

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez clover :)
    miesiąc czy dwa? co powiesz na 11 miesiecy :D
    myślę, że Cię szkoda, bo ciekawą masz urodę

  11. #11
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez pola55
    myślę, że Cię szkoda, bo ciekawą masz urodę
    olewka.mimo wszystko działam na własną rękę..na wielką karierę nie mam co liczyć ale nie mam zamiaru siedzieć z załozonymi rękoma..przestałam przejmować się tą umową,mam nadzieję tylko,że nie będę miała z tego powodu nieprzyjemności...

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    12.2008
    Posty
    1

    Do Clover

    Droga Clover!!

    Jesli bys chciala wiedziec to sa AGENCJE FOTOMODELEK
    ;)
    Ja w jedne z nich sie znajduje :D

  13. #13
    Stary wyjadacz Awatar Małgosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    woj.łódzkie
    Wiek
    42
    Posty
    348
    Cytat Zamieszczone przez clover :) Zobacz posta
    P.S w sumie późno się za to zabrałaś :P więc na żadną karierę nie ma co liczyć..z 171 zwlaszcza..ale czekam na zdjęcia,które mam nadzieję wkrótce wrzucisz :)
    Ło tam :) Wielu mówi, że w wieku 20 lat jest już za późno, a wielu fotografów posikałoby się ze szcześcia, gdyby przed obiektyw wepchała im się 31-letnia Małgosia Bela. :) No ale wiadomo: Bela=o wieku sie zapomina. ;)

  14. #14
    Pierwsze kroki Awatar fliska
    Dołączył
    11.2008
    Lokalizacja
    Rzeszów/Wrocław
    Wiek
    35
    Posty
    18
    a ja polecam specto models.. chyba najlepszy wybor ale musisz byc rzeczywiscie ladna zeby cokolwiek tam zdzialac fakt chaos byl nie wiem do konca jak jest teraz ale za to atmosfera jest zajebista znam bardzo dobrze ludzi i naprawde sa spoko

  15. #15
    ale to chyba nie ten dział ...

  16. #16
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    Cytat Zamieszczone przez Mikaa243 Zobacz posta
    Droga Clover!!

    Jesli bys chciala wiedziec to sa AGENCJE FOTOMODELEK
    ;)
    Ja w jedne z nich sie znajduje :D

    ciekawa jestem jaka..i czy tylko z nazwy czy faktycznie możesz się pochwalić jakimiś konkretnymi zleceniami :p
    jeśli tak to podaj nazwę, chętnie sama skorzystam ^^

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •