Witam,

Mam na imiê Daniel i od 11 lat zajmujê siê hobbistycznie tworzeniem grafiki. W chwilach wolnych zawsze zajmuje siê grzebaniem przy zdjêciach, po prostu to uwielbiam. Dzisiaj dopiero mnie nasz³a taka my¶l, ¿e pewnie inni za to kasuj± dobr± kasê, a ja z kolei jestem gotów robiæ to za darmo. Oczywi¶cie proszê mieæ na uwadze, ¿e zlecenie typu obróbka ca³ej sesji mo¿e trwaæ d³ugo, poniewa¿ nie bêdzie to mój priorytet. P

Je¶li która¶ bêdzie zainteresowana a jest to mój pierwszy raz (propozycja :)), to zachêcam pierw do wys³ania jakiego¶ próbnego zdjêcia, opisaæ czego siê oczekuje i poczekaæ na efekt. Je¶li bêdziesz zadowolony/zadowolona zajmiemy siê reszt±.

Dodatkowo dodam ¿e wszystkie moje projekty s± szyfrowane u mnie na dysku wiêc s± bezpieczne przed osobami trzecimi.. a szczególnie przed serwisami, przez które zacz±³em to stosowaæ. Cz³owiek uczy siê na b³êdach, a dok³adniej jak mu siê zepsuje laptop i musi oddaæ na gwarancje ;).

Oczywi¶cie nie bêdê siedzia³ nad tym tematem ca³y czas, dlatego zachêcam do kontaktu przez mail który jest w moim profilu, prywatn± wiadomo¶æ lub przez GG:49439188