Witam,

Mam na imi Daniel i od 11 lat zajmuj si hobbistycznie tworzeniem grafiki. W chwilach wolnych zawsze zajmuje si grzebaniem przy zdjciach, po prostu to uwielbiam. Dzisiaj dopiero mnie nasza taka myl, e pewnie inni za to kasuj dobr kas, a ja z kolei jestem gotw robi to za darmo. Oczywicie prosz mie na uwadze, e zlecenie typu obrbka caej sesji moe trwa dugo, poniewa nie bdzie to mj priorytet. P

Jeli ktra bdzie zainteresowana a jest to mj pierwszy raz (propozycja :)), to zachcam pierw do wysania jakiego prbnego zdjcia, opisa czego si oczekuje i poczeka na efekt. Jeli bdziesz zadowolony/zadowolona zajmiemy si reszt.

Dodatkowo dodam e wszystkie moje projekty s szyfrowane u mnie na dysku wic s bezpieczne przed osobami trzecimi.. a szczeglnie przed serwisami, przez ktre zaczem to stosowa. Czowiek uczy si na bdach, a dokadniej jak mu si zepsuje laptop i musi odda na gwarancje ;).

Oczywicie nie bd siedzia nad tym tematem cay czas, dlatego zachcam do kontaktu przez mail ktry jest w moim profilu, prywatn wiadomo lub przez GG:49439188