Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 35 z 35
  1. #21
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    Cytat Zamieszczone przez asxxx
    lumpeksy są super mozna mnie tam zostawic na cały dzien i ma sie spokój :P hehe
    wiem cos o tym :) heh ;) a ile przy okazji moge zaoszczedzic?! zamiast jednej bluzki mam 10, a jak dobrze trafie to nawet i wiecej :))
    pozdrawiam ;*
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie ;) mowię co myślę i wcale nie muszę się na tym znać :)

  2. #22
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez yellow.sheep
    wiem cos o tym :) heh ;) a ile przy okazji moge zaoszczedzic?! zamiast jednej bluzki mam 10, a jak dobrze trafie to nawet i wiecej :))
    pozdrawiam ;*
    i naraz wszystkie ? to jak cebula, warstwy i shreck ? :)
    Fotograficzny Portal Mody

  3. #23
    Pierwsze kroki Awatar Amadme
    Dołączył
    01.2008
    Wiek
    30
    Posty
    4
    Chodzilo jej o to ze w lumpeksie kupi 10 bluzek w w firmowym skelpie za ta sama cene kupi tylko 1

  4. #24
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    Cytat Zamieszczone przez Nikoshi
    i naraz wszystkie ? to jak cebula, warstwy i shreck ? :)
    och.. czepiasz sie ;P :) już Amadme ci to wytlumaczyla tak jak mialo byc :) rozumiemy sie teraz? :)
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie ;) mowię co myślę i wcale nie muszę się na tym znać :)

  5. #25
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez yellow.sheep
    och.. czepiasz sie ;P :) już Amadme ci to wytlumaczyla tak jak mialo byc :) rozumiemy sie teraz? :)
    alez ty musisz mieć dużo ciuchów... no no :)
    Fotograficzny Portal Mody

  6. #26
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez Amadme
    Chodzilo jej o to ze w lumpeksie kupi 10 bluzek w w firmowym skelpie za ta sama cene kupi tylko 1
    dzięki naprawde bardzo mi pomogłaś w zrozumieniu
    Fotograficzny Portal Mody

  7. #27
    Pielgrzym Awatar yellow.sheep
    Dołączył
    07.2007
    Lokalizacja
    Lublin
    Wiek
    31
    Posty
    211
    Cytat Zamieszczone przez Nikoshi
    alez ty musisz mieć dużo ciuchów... no no :)
    nie nabijaj się :) znasz dziewczynę, ktora ma malo ciuchow ;)??
    www.sheep.getphoto.pl

    ja tylko wyrażam swoje skromne zdanie ;) mowię co myślę i wcale nie muszę się na tym znać :)

  8. #28
    Ja nie jestem oryginalna, toleruje tylko czarny kolor ubrań no i jeansy. Co do szmateksów to zgodzę sie z poprzedniczkami, ciekawe rzeczy można kupić i to za grosze, minusem jest to, ze nie ma rozmiarów, juk jest coś ładnego a sie nie wcisniesz to musisz przeboleć ;)
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  9. #29
    Stary wyjadacz Awatar agn2008
    Dołączył
    02.2008
    Wiek
    32
    Posty
    189
    A znacie może jakieś fajne lumpeksy internetowe?

  10. #30
    A jest coś takiego?:)
    Moze allegro?:P Ludzie tam sprzedają używaną odzież
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  11. #31
    Stary wyjadacz Awatar agn2008
    Dołączył
    02.2008
    Wiek
    32
    Posty
    189
    jest coś takiego :) ale bardzo mało, więc myślałam, że może Wy jakieś znacie;]

  12. #32
    Nigdy nie kupowałam odzieży w internecie, lubie coś dotkąń i przymierzyć, zobaczyć jak wyglądam. Dziwie Ci sie, że szukasz w internecie sklepu z odzieżą używaną czego w każdym miejście jest multum :)
    Życie bywa okrutne, a potem się umiera
    http://maxmodels.pl/izka.html

  13. #33
    Stary wyjadacz Awatar agn2008
    Dołączył
    02.2008
    Wiek
    32
    Posty
    189
    hehe u mnie w mieście też niby są ale za to bardzo hmm badziewne.... w większych miastach to co innego, można znaleść naprawdę coś fajnego.

  14. #34
    Pierwsze kroki Awatar Marilyn
    Dołączył
    04.2008
    Posty
    3
    hmm... macie racje, w sklepach z używaną odzieżą można znaleźć naprawdę fajne rzeczy. ja raczej tam nie chodze (brak czasu), ale czasem kumpele, a nawet babcia (ostatnio przyniosła mi czarny sweterek z h&m ;]) coś mi podrzucą.
    dla mnie jednym z podstawowych zasad ubierania się oryginalnie jest kupowanie w sklepach internetowych (allegro, glovestar.pl, toxic-candy.net itd.). niestety w moim mieście naprawdę mało kiedy znajdą się ubrania w moim stylu, dlatego kupuje, albo w poznaniu, albo na stronach www ;)
    a wiecie czego nienawidze? tego, że gdy przychodze do szkoły w czymś nowym za tydzień pół szkoły ma to samo. takie rzeczy najczęściej komuś oddaje, bo mam takie małe urojenie, że nie założe czegoś co ma ktoś inny ;/

  15. #35
    Pierwsze kroki Awatar TMei
    Dołączył
    03.2008
    Posty
    10
    Cóż ja zazwyczaj mam ogromny problem ze znalezieniem tego, co sobie wymarzę =P Powodem tego są trzy rzecz
    1. znaleźć coś w moim rozmiarze to dopiero sztuka xD
    2. brak funduszy, żeby przebierać w droższych sklepach
    3. chyba największy problem - zazwyczaj mam ochotę na coś, co w ogóle nie jest modne w danym sezonie i dosłownie NIGDZIE tego nie mogę znaleźć

    Czasem zdarzy mi się pójść do szmateksu ale jest małe prawdopodobieństwo, że znajdę cos naprawę fajnego i co dobrze by na mnie leżało ;] (Ostatnio wymarzyłam sobie spodnie w kratę, najlepiej rurki, ale widziałam takie tylko w internecie, a wolałabym najpiew przymierzyć ;])
    Co do oryginalności to stawiam na różne dodatki, gadżety itd... Najchętniej kupuję biżuterię w jednym sklepie, którego nazwy nie pamiętam. Lubię też wszelakiego rodzaju naszywki, agrafki wpięte tu i tam, breloczki najlepiej własnej roboty. Czasami kupuję na allegro, ale nie ubrania ;]

    Tak czy inaczej z moimi rudymi włosami już czuję sę dosyć oryginalnie, a na wakacjach wreszcie zamierzam zrobić sobie dodatkowo czerwone pasemka :3

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •