Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    10

    [Miss Classic Beauty Poland] Kamila Wojtulewicz-Wywiad

    Miss Classic Beauty Poland 2014 i Miss Foto Classic Beauty Poland 2014 została Kamila Wojtulewicz
    Z przyjemnością przedstawiamy Państwu Miss Classic Beauty Poland 2014 i Miss Foto Classic Beauty Poland 2014 - Kamilę Katarzynę Wojtulewicz. Specjalnie dla Państwa nasza Miss - Kamila Wojtulewicz w wywiadzie.
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Jak zareagowałaś na zwycięstwo w konkursie Miss Classic Beauty Poland i Miss Foto Classic Beauty Poland?
    Kamila Wojtulewicz: Ze zwycięstwa w konkursie Miss Classic Beauty Poland 2014 i Miss Foto Classic Beauty Poland 2014 bardzo ucieszyłam się. Jestem z tego powodu szczęśliwa.
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Cieszymy się, że jesteś szczęśliwa z wygranej. Powiedz nam proszę skąd taka wielka radość?
    Kamila Wojtulewicz: Marzyłam od dziecka, aby wziąć udział w konkursie Miss, przełamać swoją nieśmiałość, nabrać pewności siebie, zdobyć nowe doświadczenie i ...WYGRAĆ konkurs (śmiech).
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Czy brałaś już udział w konkursach Miss?
    Kamila Wojtulewicz: Tak, brałam już udział w konkursach Miss?
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Z jakim rezultatem?
    Kamila Wojtulewicz: Zostałam I Vice Miss Polonia Lublina 2013, II Vice Miss Lata 2014, w 2011 r. dostałam się do ogólnopolskiego finału Miss Polski, ale musiałam zrezygnować z udziału w tym konkursie z przyczyn osobistych. Byłam także dwukrotną Miss w mniej prestiżowych konkursach piękności (szkoła i gabinet stomatologiczno-ortodontyczny).
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: To piękne trofea. Serdecznie gratulujemy! Czy brałaś także udział w konkursach na modelkę?
    Kamila Wojtulewicz: Tak, brałam udział w konkursach na modelkę. Zostałam nawet finalistką - Schwarzkopf Elite Model Look, ale jurorzy nie dali mi dalszej szansy na udział w tym konkursie. Dwa razy dostałam się do ogólnopolskiego półfinału The Look of The Year Polska, ale nie wzięłam udziału w tym konkursie.
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Dlaczego nie wzięłaś udziału w The Look of The Year Polska? Przecież masz wspaniałe warunki, wymiary, wzrost, urodę, włosy, aby wziąć udział w tym konkursie i wygrać ten konkurs.
    Kamila Wojtulewicz: Dziękuję. Byłam wtedy zajęta przygotowaniami do konkursu w ramach Miss Polonia. Poza tym, jestem typem urody - komercyjnym, mniej stricte wybiegowym.
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Jesteś modelką, jakie masz dotychczasowe osiągnięcia na swoim koncie?
    Kamila Wojtulewicz: Tak, jestem modelką. Brałam udział w sesjach zdjęciowych do portfolio, do LookBooków dla takich firm, jak: CK Jeans,Moschino Jeans, Dolce & Gabbana, Laurence B, TK Collection, Gatta Bodywear, Bodyright, Jake*s, Naturana, Beata, Shirley of Hollywood. Współpracowałam między innymi z: www.studiokwadrat.com, www.bgimages.pl, Januszem Kubikiem, Sewerynem Cieślikiem, Magnifique Studio, Magnifique Model Management, Modart Outdoor, Agencja Impresaryjna Beata Polakowska, Jarosławem Ziarkiem, Tomaszem Leszczyńskim, La Perle. Brałam udział w pokazach mody i wybiegach dla takich firm, jak: Qjius, Mewa Style, Giselle, Modart Outdoor, Agnieszka Tokarz-Iwanek. Byłam Twarzą Łodzi 2011. Wzięłam udział w pokazie makijażu wieczorowego dla perfumerii "Natalia".
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Świetny dorobek! Serdecznie gratulujemy! O czym marzy najpiękniejsza Polka?
    Kamila Wojtulewicz: O jej, dziękuję za komplement. Marzę o podróży powrotnej do Włoch-Watykanu. Bardzo podobało mi się np. w Wenecji. Italia to bardzo urokliwe państwo. Pragnę wybrać się także do Jerozolimy i Betlejem. To moje marzenie ze względu na przekonania religijne - przyjście na świat, a także śmierć Boga Jezusa.
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Jakim byłaś dzieckiem?
    Kamila Wojtulewicz: Spokojnym, cichym, z zainteresowaniami "urwisem" (śmiech).Zespół Miss Classic Beauty Poland: Dziękujemy za przekazanie nam Twojego zdjęcia, jak byłaś mała. Jesteś blondynką od dziecka. Czy lubiłaś jeździć konno?
    Kamila Wojtulewicz: Tak, jestem blondynką. Lubiłam jeździć konno.
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Jaki jest Twój kolor oczu? Czy jest to zielony?Kamila Wojtulewicz: Tak, mam zielone oczy, a dokładnie są zielono-niebieskie z bursztynową obwódką, której nie lubię (śmiech).
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Tak piękna dziewczyna, jak Ty nie powinna mieć kompleksów.
    Kamila Wojtulewicz: Dziękuję, ale nie przepadam za tą obwódką. Wolę oczy w zdecydowanym kolorze.
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Co lubisz?
    Kamila Wojtulewicz: Lubię spacery, taniec, opalanie, szum morza i zachody słońca. Lubię chodzić do Kościoła, modlić się, mam swoje ulubione modlitwy. Są to: Koronka do Bożego Miłosierdzia, Różaniec Święty. Jestem uduchowiona, religijna. Wszystko, co mam zawdzięczam Bogu, to Bogu za wszystko dziękuję. Proszę pomódlmy się, nie zapominajmy o Bogu, modlitwie, życiu według Przykazań Bożych.
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Jesteś piękna, nie tylko zewnętrznie, ale też i wewnętrznie.
    Kamila Wojtulewicz: Piękno zewnętrzne przemija, a piękno wewnętrzne trwa na wieki. Piękno jest w nas, w naszych sercach, duszach, uśmiechu do każdego człowieka.
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Pięknie powiedziane. Czym interesujesz się?
    Kamila Wojtulewicz: Interesuję się dyplomacją, muzyką, sztuką, modą, historią, starożytną, analizą składów chemicznych, a także lubię upiec słodkie ciasto bez cukru (śmiech).
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: (śmiech) Jaką masz pasję?
    Kamila Wojtulewicz: Moją pasją jest taniec. Od kilku lat, z przerwami, trenuję taniec towarzyski. Szczególnie uwielbiam taniec latynoamerykański, cha-chę, jive'a, sambę dyskotekową, sambę brazylijską, salsę, tango. Lubię też bluesa, boogie, taniec standardowy, czyli: walca wiedeńskiego, walca angielskiego, quickstepa. Taniec pomaga wyrazić mi siebie, moje emocje, uczucia, to, co jest głęboko w moim sercu, w mojej duszy.
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Czego nie lubisz?
    Kamila Wojtulewicz: Nie lubię złych, niedobrych osób, filmów przemocy, grozy.
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Kogo kocha najpiękniejsza panna w Polsce?
    Kamila Wojtulewicz: Dzięki. To moja słodka tajemnica (śmiech).
    Zespół Miss Classic Beauty Poland: Dziękujemy za wspaniałą rozmowę. Życzymy dalszych sukcesów!
    Wywiad zaczerpnięty ze strony:
    http://www.wykop.pl/ramka/2254216/ka...d-2014-wywiad/

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    10
    Przepraszamy za pomyłkę w tekście. Miss Kamila Wojtulewicz, a dokładnie Katarzyna Wojtulewicz ma niebieskie oczy. Wygrała Miss Polonia Lublina 2013 i nie tylko ten zaszczytny tytuł jej przypadł.
    Pozdrawiamy serdecznie,
    Miss Classic Beauty Poland

  3. #3
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    10
    Zespół Miss Classic Beauty Poland

 

 

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 2015.11.27, 22:16
  2. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2015.11.27, 22:13
  3. [Miss Lata]II Vice Miss Lata 2014 to Kamila Wojtulewicz
    Przez fencz w dziale Konkursy piękności
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 2015.11.27, 22:08
  4. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2013.06.11, 00:59
  5. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2013.02.25, 19:52

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •