Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2013
    Posty
    4

    Czy nadaję się na fotomodelkę?

    Cześć, nazywam się Ewelina i mam 17 lat.
    Moje wymiary:
    wzrost- ok 167cm
    biust- ok 78cm
    talia- 58cm
    biodra- 87cm
    waga- 47kg

    Czy mam szanse zostać fotomodelką? Proszę o szczere opinie - nie oszczędzajcie mnie ;-)

    Przepraszam od razu za jakość i to, że niektóre zdjęcia są czarno-białe.Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	45.jpg
Wyświetleń:	573
Rozmiar:	176.7 KB
ID:	19276Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	10.jpg
Wyświetleń:	562
Rozmiar:	298.1 KB
ID:	19277

  2. #2
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2013
    Posty
    4
    Dodam jeszcze kilka zdjęć, które zrobiła mi koleżanka - niestety też nie są w kolorze.... może później będę miała coś kolorowego (sama nie posiadam aparatu).Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	2.jpg
Wyświetleń:	431
Rozmiar:	200.3 KB
ID:	19278Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	6.jpg
Wyświetleń:	479
Rozmiar:	295.4 KB
ID:	19279Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	11.jpg
Wyświetleń:	485
Rozmiar:	182.7 KB
ID:	19280Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	20.jpg
Wyświetleń:	474
Rozmiar:	282.3 KB
ID:	19281Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	34.jpg
Wyświetleń:	433
Rozmiar:	162.5 KB
ID:	19282

  3. #3
    Leczę ze złudzeń.... Awatar D50
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    615
    Pozować zawsze możesz ;)
    S5PRO + kilka szkieł + pasja. Strona www Kraków, TFP - czasami... :waldo:
    i polecam TO

  4. #4
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2013
    Posty
    4
    Tak ale czy jest sens starania się o pracę modelki?

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2013
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    36
    Posty
    1
    Ja chcesz, to zapraszam przed obiektyw, masz ciekawą buzie :)

  6. #6
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2013
    Posty
    4
    To wszytsko? Są jakieś szanse na odpowiedź kogoś kto ,,siedzi" w tej branży?

  7. #7
    Pierwsze kroki Awatar fotometro
    Dołączył
    11.2010
    Lokalizacja
    Wraszawa / Czeladź
    Wiek
    52
    Posty
    3
    Na modelkę zdecydowanie nie a na fotomodelkę? ...musisz zrobić zdjęcia testowe. Buzię masz ładną ale stylizacja powie więcej - nie nastawiaj się na pozytywną opinię ...mniej boli jeśli nie "zatrybi"ale nie znaczy to, że nie będzie dobrze. Dużo zależy od tego, jak grasz twarzą, mimiką ...dobrze jest poćwiczyć przed lustrem. Brzmi to banalnie ale sprawdza się ...przerabiałem to z dziewczynami x razy :) Żadnych "słitaśnych" minek i buziaków ...to się nie sprzedaje i pogrąża na starcie. Musisz nabrać pewności przed każdą sesją ...wymagania bywają trochę zaskakujące i sposób, w jaki zareagujesz może być decydujący. NIE WZORUJ się na "tap madl" ...bujda na resorach. Masz być elastyczna, powabna, uśmiechnięta ...i musisz posiąść umiejętność przybierania masek ...inaczej nie dasz rady. Nie przypuszczam byś miała ochotę na fotografie u mnie bo zakres jest dość zdecydowany (zresztą nie robię testów) ale warto molestować fotografów. Nie licz na wynagrodzenie na początek ...swoje trzeba przecierpieć, potem zwrot kosztów itd :) ...BARDZO WAŻNE w Twoim przypadku - jeśli chcesz skorzystać z sesji u jakiegoś fotografa to koniecznie go sprawdź ...nie pod względem fotografii tylko u osób, które fotografował ...napisz i zapytaj co i jak.
    Nie wiem czy pomogłem ale to są pewne podstawy, których warto pilnować ...z czasem w ciemno będziesz jeździła na sesję ale to wszystko wymaga czasu ...nic na szybko bo się poparzysz :) ...to taka drobna rada starego wyjadacza - choć profil mówi inaczej ;) Pozdrawiam - Rafał. PS: jeśli będziesz miała pytania to pisz śmiało.

  8. #8
    Pierwsze kroki Awatar fotometro
    Dołączył
    11.2010
    Lokalizacja
    Wraszawa / Czeladź
    Wiek
    52
    Posty
    3
    i jeszcze jedno ...jeśli będziesz miał 18 + to warto zrobić "sesję z pazurkiem" ;) ...wcześniej nie próbuj nawet ...zbyt śliski temat ;)

  9. #9
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2013
    Posty
    1
    Moim zdaniem na fotomodelkę się nadajesz. Masz ciekawą twarz i "coś" w sobie... ;-) Ale najpierw bym Ci radziła wystartować w jakimś konkursie Miss. Nie wiem z jakiego jesteś miasta,więc nie jestem Ci w stanie powiedzieć który konkurs jest coś wart,a który nie... Wszystko zależy od Organizatora. Jeśli podchodzi poważnie do Wyborów,to jeśli się dostaniesz do Finału(a myślę,że na 99% tak by było)będziesz miała szansę podczas przygotowań,nauczyć się pozować do zdjęć profesjonalnym Fotografom,oraz ładnie się poruszać.Nabierzesz też pewności siebie :-) Od razu zaznaczam,że w takich poważniejszych konkursach Ogólnopolskich liczy się przede wszystkim wzrost i że Dziewczyny o Twoim wzroście co prawda są wybierane do Finału,ale na główny tytuł Miss nie mają co liczyć. Na szczęście są jeszcze dodatkowe tytuły jak Miss Foto,Miss Publiczności,Miss Internetu,itd do których nie trzeba być wysoką :-) Życzę powodzenia!

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2014
    Wiek
    38
    Posty
    1
    Bardzo ładnie wyszłaś na tych zdjęciach. Gdy przeglądałem twoje zdjęcia to zatrzymałem się na jednym i zahipnotyzowałaś mnie. Nie jestem specjalistą w tej branży, ale jak dla mnie to nadajesz się do tej pracy.


    -------------------
    Wysokiej jakości drukowanie 3d

 

 

Podobne wątki

  1. czy nadaję się na fotomodelkę?
    Przez toke w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 2009.12.02, 15:15
  2. czy nadaję się na fotomodelkę? ;)
    Przez kayah18 w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 2009.01.18, 01:50
  3. czy nadaję się na fotomodelkę?
    Przez evilla w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 2008.08.15, 18:23
  4. Nadaję się na fotomodelkę?
    Przez anika w dziale Czy się nadaję?
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 2008.05.03, 23:54

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •