Ankieta: Który polski konkurs piękności uważasz za najbardziej prestiżowy?

Pokaż wyniki od 1 do 16 z 16
  1. #1
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854

    Ranking polskich konkursów piękności

    Który, waszym zdaniem polski konkurs piękności jest najbardziej prestiżowy i daje najwięcej zwyciężczyni?

    Zapraszam do oddania głosu w anonimowej ankiecie - oczywiście można również komentować w tym wątku... :) Oczywiście konkursy towarzyszące i powiązane traktujcie jako konkurs głowny (np. Miss Polski i Miss Polski Nastolatek itp.)
    Bardzo groźny admin...

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Klauuuduuusia
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    świdnica/k Wrocławia
    Wiek
    32
    Posty
    260
    Moim zdaniem to jest tak, ze inne mozliwosci daja konkursy miss, czyli konkursy pieknosci, a co innego konkursy agencji na modelke.

    Konkursy miss to przede wszystkim wieloetapowa [czesto] zabawa, ktora dla zwyciezczyni ma wyjazd na konkurs miedzynarodowy, a jesli chodzi o prace po wygarnej to z tego co mi wiadomo to glownie nasz lokalny rynek.
    Natomiast konkurs na modelek, dziewczynie ktora wygra zapewnia kontrakt z jedna z lepszych/najlepszych agencji na swiecie.
    Wiec ja bym wszystkich tych konkursow nie 'wsypala' do jednego worka ;)

    Konkurs na modelke to chyba EML. Chociaz finalistki HFL tez maja 'branie', ze tak powiem ;P
    Natomiast konkurs pieknosci to zdecydowanie Miss Polski i Miss Polski Nastolatek obecnie.

  3. #3
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez Klauuuduuusia Zobacz posta
    Moim zdaniem to jest tak, ze inne mozliwosci daja konkursy miss, czyli konkursy pieknosci, a co innego konkursy agencji na modelke.

    Konkursy miss to przede wszystkim wieloetapowa [czesto] zabawa, ktora dla zwyciezczyni ma wyjazd na konkurs miedzynarodowy, a jesli chodzi o prace po wygarnej to z tego co mi wiadomo to glownie nasz lokalny rynek.
    Natomiast konkurs na modelek, dziewczynie ktora wygra zapewnia kontrakt z jedna z lepszych/najlepszych agencji na swiecie.
    Wiec ja bym wszystkich tych konkursow nie 'wsypala' do jednego worka ;)
    Masz absolutna racje, konkursy miss od konkursow agencyjnych roznia sie zasadniczo. Jednak ja swiadomie wrzucilem je 'do jednego worka' - to jest tylko glosowanie i chce zobaczyc, na czym WAM zalezy. Jedne konkursy daja slawe, inne prace, jeszcze inne nagrode a jeszcze inne... nic. Dlatego wlasnie ten ranking zawiera zarowno typowe konkursy pieknosci jak i konkursy organizowane przez agencje.
    Bardzo groźny admin...

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Klauuuduuusia
    Dołączył
    10.2007
    Lokalizacja
    świdnica/k Wrocławia
    Wiek
    32
    Posty
    260
    teraz juz wiem i rozumiem :)
    na przyszlosc postaram sie najpierw zapytac :P
    ale ja juz tak mam no :D

  5. #5

    miss polski

    ja tam jestem za miss polski ;p

  6. #6
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    06.2009
    Posty
    140
    Moim zdaniem ankieta i pytanie sąniestet6y nieprawidłowo sformuowane. Nie powinno się mieszać konkursów miss z konkursami na modelki. Jezeli jest Twarz bravo i Mango to dlaczego nie ma Dziewczyna dziewczyny z Division?? Różnice między miss, a mdoelka są zasadnicze. To zupelnie inna branza moim zdaniem, chociaz czasami sie zazebia.

  7. #7
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Cytat Zamieszczone przez kaaroolajnaa Zobacz posta
    Moim zdaniem ankieta i pytanie sąniestet6y nieprawidłowo sformuowane. Nie powinno się mieszać konkursów miss z konkursami na modelki. Jezeli jest Twarz bravo i Mango to dlaczego nie ma Dziewczyna dziewczyny z Division?? Różnice między miss, a mdoelka są zasadnicze. To zupelnie inna branza moim zdaniem, chociaz czasami sie zazebia.
    Dodałem, już jest i ten konkurs... A kawałek wyżej napisałem już wyjasnienie dlaczego postanowiłem zebrać oba rodzaje konkursów w jednej ankiecie... ;)
    Bardzo groźny admin...

  8. #8
    Wie o co chodzi Awatar My_Maturity
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    33
    Posty
    38
    Każdy z tych konkursów daje coś całkiem innego. Hm jak dla Miss Polonia i Foto Models Poland

  9. #9
    Wie o co chodzi Awatar My_Maturity
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    33
    Posty
    38
    tfu chciałam napisać Miss Polski :)

  10. #10
    Wie o co chodzi Awatar jolowca
    Dołączył
    07.2009
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    33
    Posty
    52

    EML a The Look....

    Ja tam slyszalam ze bardzo prestizotym konkursem jest The Look Of The Year.... i dlatego miedzy innymi wzielam w nim udzial.
    Dzieki temu konkursowi wiele sie juz nauczylam. Przystepujac do niego nie bylam jeszcze modelka i nie wiedzialam ze taka praca jest w pewnym rodzaju ciezka. Oczywiscie sa i duze plusy... np dzieki temu poznajemy, samego siebie. Jestem zdecydowanie za takimi konkursmi w szczegolnosci jesli podchodzi sie do zawodu modelki pierwszy raz.

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2009
    Wiek
    35
    Posty
    3
    Ten cały The Look of the year to wielka ściema. Brałam w nim udział i wiem co mówię. Szkoda czasu. Jeżeli chcecie się bawić w modeling, to polecam konkurs Elite Model Look!

  12. #12
    Cytat Zamieszczone przez jolowca Zobacz posta
    Jestem zdecydowanie za takimi konkursmi
    No ale chyba nie takimi jak The Look Of The Year? ;]
    Pieniądze są dla ludzi.

  13. #13
    Wie o co chodzi Awatar temida
    Dołączył
    04.2008
    Wiek
    39
    Posty
    41
    Ja zdecydowanie jestem za Foto Models Poland, a to z prostej przyczyny - tu wszystkie dziewczyny są wygrane, bo jadą na fantastyczne, egzotyczne wycieczki - chociażby jak rok temu- finał odbył się w Dubaju. A nie każdego stać na takie luksusy :)

  14. #14
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    elite model look

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2010
    Wiek
    37
    Posty
    2
    a ja tam uważam, że internetowe wybory miss są najlepsze :) nie ma szans, że dziewczyna się zestresuje i odpowie jakąś głupotę na pytanie. W internecie łatwo zamieścić zdjęcie i czekać aż inni będą głosować. Polecam serdecznie :)

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2011
    Wiek
    43
    Posty
    2
    ranking ok, zagłosowałam. Ale mam kilka słów do powiedzenia.
    Na modelkę czycha wiele niebezpieczeństw. Sama próbowalam swoich sił i po drodze zgubiłam zapał.
    Polecam serie artykułów w mowimyjak Nie ma co owijać w bawełnę, kawał ciężkiej pracy.
    a tu masz o podpisywaniu kontraktów

    http://www.mowimyjak.pl/styl-zycia/moda-i-uroda/zostan-modelka-jak-nie-dac-sie-oszukac-przy-podpisywaniu-umowy-lub-kontraktu,14_34388.html

    pozdrawiam i życzę poqwodzenia

 

 

Podobne wątki

  1. Castingi do konkursów piękności - poradnik
    Przez Robert w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 2010.05.23, 15:40
  2. Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 2009.04.10, 21:16
  3. Miss Polskich Nastolatek 2009 !
    Przez Trina w dziale Modeling i fotomodeling
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 2009.01.12, 11:44
  4. Oceny dla Polskich agencji ;)
    Przez pio_gold w dziale Opinie o agencjach modelek
    Odpowiedzi: 23
    Ostatni post / autor: 2008.03.22, 19:44

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •