Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 149
  1. #21
    innocent greed Awatar justyna_100
    Dołączył
    09.2007
    Lokalizacja
    wawa/ostrołęka
    Posty
    749
    Cytat Zamieszczone przez Gosiunia
    300-400 ?? masakra!! nie podpisalabym z nimi umowy....
    ale to agencja amerykańska. w NY zleceń jest kilkadziesiąt razy więcej niż całej Polsce. ciągłe pokazy, sesje... myślę, że te kilkaset dziewczyn wcale nie jest bezrobotnych, bo jeśli miałyby nie pracować to agencja nie przyjmowałaby ich tyle, bo każda modelka to dodatkowe koszty, a jeśli nie pracuje nie ma jak na niej zarobić i agencja tylko traci.

  2. #22
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    zgadzam się 100 % :)
    ale ta agencja to 10 światowa :)
    tylko ,że modelki są traktowane jak przedmiot :)
    jedna w tą czy w tą :)
    chciałoby się mieszkać w NY nie ??????
    tam to możesz przebierać w agencjach od tych światowych po te regionalne :)

  3. #23
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    dostałam zaproszenie od avant, ale nie zdecydowałam sie na podany termin i jade po wakacjach

  4. #24
    Dziuniek_x33
    Guest
    tez dozstalam zaproszenie i jade w poniedzialek ;p

  5. #25
    Wie o co chodzi Awatar xoaaniaaox
    Dołączył
    04.2008
    Lokalizacja
    Szczecin
    Wiek
    31
    Posty
    71
    oj to opowiesz nam jak poszlo :)

  6. #26
    Dziuniek_x33
    Guest
    no to napisze w poniedzialek wieczorem albo we wtorek ;PP

  7. #27
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    czekamy na sprawozdanie :)

  8. #28
    Dziuniek_x33
    Guest
    no wiec... zajechalam tam.. nie bylo jeszcze pani kierownik byla jedna z modelek ktora ja zastepowala zrobila mi chyba ze 30 zdjec potem nagrala film chodzenia na szpilkach xDD przyszla pani kierownik i powiedziala ze chce sie umowic na testy... na testy pojedziemy chyba w piatek ten lub za tydzien i jak wypadna dobrze to chce podpisac umowe. strasznie sie stresowalam az mi sie kolana trzesly xDD teraz trzeba tylko dobrze wypasc na testach i z glowy xDD ;P

  9. #29
    Dziuniek_x33
    Guest
    mam nadieje ze sie uda... chyba normalnie skakalabym do sufitu xDD

  10. #30
    karolajna
    Guest
    ojej :) gratulacje:))

  11. #31
    Dziuniek_x33
    Guest
    dziękuję ;) tylko teraz jest problem bo jeszcze mam zaproszenie od d'vision i mango models i teraz co zrobic?

  12. #32
    idz i sie spotkaj, a jak testy przejda pomyslnie to pozostalym agencja na ta chwile podziekujesz...
    JQ

  13. #33
    karolajna
    Guest
    a ja mysle, ze powinnas rozwazyc czy Avant czy D'vision. oie agencje sa bardzo dobre i widac, ze ich dziewzyny pracuja. D'vision odpusc. idz na testy w Avant,ale zajrzyj tez do siedziby D'vision. zobacz gdzie lepiej sie bedziesz czuła, dobrze wszystko prozemysl
    pozostaje zyczyc powodzenia;)

  14. #34
    Cytat Zamieszczone przez karolajna
    a ja mysle, ze powinnas rozwazyc czy Avant czy D'vision. oie agencje sa bardzo dobre i widac, ze ich dziewzyny pracuja. D'vision odpusc. idz na testy w Avant,ale zajrzyj tez do siedziby D'vision. zobacz gdzie lepiej sie bedziesz czuła, dobrze wszystko prozemysl
    pozostaje zyczyc powodzenia;)
    to ma odpuscic czy zajrzec bo sie pogubilem ?
    JQ

  15. #35
    karolajna
    Guest
    odpuscic mango . ;p
    zajrzec do D'vision i isc na testy do Avant, a pozneij jezeli D'vision zaproponuje jej wspolprace to niech sie zastanowi bo obie agencje sa bardzo dobre i po prostu neich wybierze te w ktorej czuje sie lepiej

  16. #36
    ja bym akurat zadnej nie odpuscil, bo moze zdarzyc sie tak ze na testach w division i avant powiedza nie a w mango by wzieli ... jak sa zainteresowani to nie rezygnuje sie z nikogo ... jak wszystkie 3 sie zdecyduja to będzie miała prawo wyboru a tak to moze byc skucha ;)
    JQ

  17. #37
    Dziuniek_x33
    Guest
    dzieki za odpowiedzi ;* to ja zrobie tak jak proponujecie pojde na testy do avant i d'vision a jak nie wyjdzie to zostanie jeszcze mango ;P

  18. #38
    ..PRO.. Awatar adaaa5
    Dołączył
    03.2008
    Lokalizacja
    wszędzie
    Wiek
    31
    Posty
    916
    więc tak, dziewczyny z d'vision odradzaja mango, bo agencja ok, ale bierze duzy % kasy ze zlecen. wybierz avant-najlepiej sie Toba zajmą. mozna wiedziec, która modelka była:D?

  19. #39
    Banned
    Dołączył
    01.2008
    Posty
    768
    Cytat Zamieszczone przez adaaa5
    więc tak, dziewczyny z d'vision odradzaja mango, bo agencja ok, ale bierze duzy % kasy ze zlecen. wybierz avant-najlepiej sie Toba zajmą. mozna wiedziec, która modelka była:D?
    popieram w 100 %,gdyby w Avant była dywizja męska to tam bym poszedł :)

  20. #40
    Dziuniek_x33
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez adaaa5
    więc tak, dziewczyny z d'vision odradzaja mango, bo agencja ok, ale bierze duzy % kasy ze zlecen. wybierz avant-najlepiej sie Toba zajmą. mozna wiedziec, która modelka była:D?
    anis: http://www.avantmodels.pl/index.php?...women&model=17
    a wiem bo ja głupek jak zwykle wypaliłam a to ty jesteś na tym foto co tu wisi? a to było foto z portugalskiego elle xDD

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •