Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Wątek: Kursy wizażu

  1. #21
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2011
    Posty
    1
    A ja polecam Akademię Wizażu GOOD LOOK. mają spory wybór kursów - dla tych którzy chcą zająć się wizazem zawodowo, ale też dla amatorek, żeby nauczyć się na własne potrzeby. Ja zapisałam się na 80-godzinny zawodowy kurs wizażu. dużym plusem były kameralne grupy, a prowadzące naprawdę przykladaly si edo prowadzenia zajęć, poza tym pracują na co dzień w TV czy produkcjach, więc dużo ciekawostek można się dowiedzieć;) Polecam w 100%! w razie czego piszcie: [email protected]

  2. #22
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2013
    Posty
    1
    Ja polecam kurs wizażu GoWork. Nauczyć się można tam różnych makijaży. Kurs odbywa się w różnych miejscowościach w Polsce. Sama na niego uczęszczałam, a na koniec uzyskałam certyfikat ukończenia kursu. Teraz mogę robić makijaż swoim dalekim i bliskim znajomym :p. Więcej informacji można znaleźć na stronie: Kurs Wizażu I i II stopnia 80h

  3. #23
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2014
    Posty
    1
    A ja korzystałam z kursu w Beauty Box. Był to jednodniowy kurs makijażu. Wiele się nauczyłam. Zrealizowany został bardzo obszerny materiał. Także teraz spokojnie mogę wykorzystywać zdobytą wiedzę na co dzień. Polecam takie kursy.

  4. #24
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2014
    Wiek
    47
    Posty
    2
    też bym chciała nauczyć się jak dobrać makijaż do urody, do ubioru itp. choć maluję się "od święta" ale ciagle robię sobie ten sam makijaż, więc coś nowego by mi się przydało :)

    __________________________________________________ ______________________________
    baleriny pepe jeans

  5. #25
    Pierwsze kroki Awatar myimage
    Dołączył
    09.2014
    Lokalizacja
    Kraków // Wa-wa
    Wiek
    34
    Posty
    2
    Sprawdzajcie portfolio wizażystów / makijażystów którzy mają Was czegoś nauczyć(warto to sprawdzić przed podjęciem decyzji o kursie), ważne żeby to byli czynni zawodowo ludzie wtedy wiadomo że przekazana wiedza poparta jest doświadczeniem.

  6. #26
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    Zapraszam do polubienia fanpage na fb

    Przedłużanie włosów

    Profil stworzony dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się doświadczeniem z zabiegiem przedłużania włosów.
    Opinie, sugestie i porady.
    Czekamy na wasze opinie :)

    https://www.facebook.com/pages/Przed...51006111585042

    Sprawdź koniecznie!

    Informacje i konkursy! – Bądź na bieżąco :)

  7. #27
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    .


    Macie jakieś pomysły na własną działalność gospodarczą?

    Dużo szukałam i obecnie niestety jestem bezrobotna, ale w urzędzie pracy powiedzieli mi że mogę poszukać sobie firm oferujących kursy, a urząd mi to opłaci.

    Zastanawiałam się nad kursami fryzjerskimi, szczególnie zwróciło moją uwagę beauty for you, gdzie mają szkolenia z przedłużania włosów.

    Czy myślicie, że warto skorzystać?

    Chyba teraz każda kobieta chce ładnie wyglądać i może miałabym szansę wreszcie mieć przyzwoite zajęcie :)

  8. #28
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2015
    Wiek
    44
    Posty
    23
    .



    Czy znacie może jakieś oferty kursów w Krakowie, takich dla osób bezrobotnych.

    Ja widziałam że obecnie to w beauty for you.

    Czy może któraś z Was szkoliła się tam?

    Byłabym wdzięczna za opinię.

  9. #29
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2014
    Posty
    30
    .

    Macie może jakieś doświadczenie w przedłużaniu włosów, a może powiedzcie mi czy same skorzystałybyście z takiego zabiegu?

    Znalazłam kursy w beauty for you i zastanawiam się, czy warto zainwestować w siebie i zacząć własny biznes.

    Podpowiecie?

  10. #30
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2015
    Wiek
    44
    Posty
    23
    Macie jakieś pomysły na własną działalność gospodarczą?

    Dużo szukałam i obecnie niestety jestem bezrobotna, ale w urzędzie pracy powiedzieli mi że mogę poszukać sobie firm oferujących kursy, a urząd mi to opłaci.

    Zastanawiałam się nad kursami fryzjerskimi, szczególnie zwróciło moją uwagę beauty for you, gdzie mają szkolenia z przedłużania włosów.

    Czy myślicie, że warto skorzystać?

    Chyba teraz każda kobieta chce ładnie wyglądać i może miałabym szansę wreszcie mieć przyzwoite zajęcie

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •