Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 30

Wątek: Kursy wizażu

  1. #1
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109

    Kursy wizażu

    Chciałabym się zapisać na kurs makijażu/wizażu. Chodzi mi konkretnie oto bym nauczyła się odpowiednio dobierać kolory pod siebie oraz zrobić ładny makijaż.

    Czy ktoś zna takie szkoły? Czytałam na kilku stronach że jest coś takiego jak trening makeup z wizażystą - czy to się opłaca?
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    Indywidualna porada wizażystki jest na pewno skuteczniejsza niż uczestnictwo na kursie w kilkunastoosobowej grupie. Jednak musisz liczyć się, że taki luksus kosztuje :) wg mnie jest to bardzo opłacalne. dobra wizażystka nie tylko dobierze odpowiednie dla Ciebie kolory makijażu, ale podpowie jak makijaż łaczyć ze strojem i dodatkami.

  3. #3
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Tzn mnie bardziej interesuje to jak ja mam sie malowac :) nie to by innych charakteryzowac...

    U Ciebie taki indywidualny kurs kosztuje 200 zł tak? Co w nim jest zawarte? Tzn w cenie kursu
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Halo Kasia? Odpowiesz?
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    hej, zaganiana jestem jak diabli, ale już nadrabiam :)

    na kursie indywidualnym dobieram makijaż do konkretnej osoby. podpowiadam co wg mnie do danej osoby pasuje najbardziej w kwestii kolorów oraz sposobie malowania żeby makijaz podkreślał urodę.
    oczywiście podczas kursu uczę jak się malować i jak unikać błędów w make up'ie, a jeśli się już coś zdarzy nie tak, to jak z tego wybrnąć :)

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Gosia
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    38
    Posty
    109
    Okej, a ile byś wzięła za taki kursik ode mnie? :) ile godzin by to trwało i na czzyich kosmetykach jest kurs:)

    Bo wstępnie byłabym zainteresowana ale jeszcze nie wiem dokładnie kiedy:)
    "Gdybyśmy mieli magiczną umiejętność odgadywania cudzych myśli, pierwszym efektem tego byłoby zerwanie wszelkich przyjaźni."

  7. #7
    Stary wyjadacz Awatar Kasia
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    807
    jeśli będziesz zainteresowana kursem, proszę o kontakt na prv lub mailem :) wtedy ustalimy szczegóły :)

  8. #8
    Ha ... ja to mam dobrze ;) bo moja mama jest po takich kursach xD

  9. #9
    a co to za wykopaliska to juz nowego watku zalozyc sie nie dalo ?
    JQ

  10. #10
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2011
    Wiek
    40
    Posty
    1
    a po co nowy, jak ten można odświeżyć :)

    a propos - ostatnio zrobiłam kurs wizażu w New Nails taki I stopnia dla zaawansowanych, bo podstawy już posiadam, ale jak ktoś byłby zinteresowany doszkoleniem tak tylko dla siebie, to też tam jest taka opcja. Zachęcam i polecam, bo zbliża się okres dofinansowań z Urzędu Pracy, więc warto rozejrzeć się za odpowiednim miejscem na ich spożytkowanie. Ja mogę jedynie polecić NewNails (więcej info: www.new-nails.com), bo mają nie tylko bogatą ofertę, ale i dostosowują się w pełni do wymagań klientów.

  11. #11
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2011
    Wiek
    35
    Posty
    1
    ja oastatio bylam na kursach NEW NAILS w warszawie.
    maja szeroki wybor co mnie zachęciło.
    kursy stylizacji paznokci - tu jest duży wachlarz szkolen.
    kursy kosmetyczne:
    kursy wizażu

    bardzo przyjemna atmosfera, profesionalne podejscie takze polecam

  12. #12
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2011
    Wiek
    36
    Posty
    3
    No ja bylam w new nails na kursach stylizacji paznokci. Faktycznie bylo bardzo fajnie. Super ze sa tam male grupy. Mozna sobie wybrac od 40 godzin do 120 tak ze napewno kazda znajdzie cos dla siebie. Dobra jest tez lokalizacja bo w samym centrum Warszawy.

  13. #13
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    5
    Od września chodzę do takiej szkoły – Business School, ćwiczę na koleżankach. Naprawdę jeszcze nikt nie narzekał, mamy świetnych prowadzących. Chyba zapiszę się dodatkowo na fryzjerstwo! Zapraszam może się spotkamy :) Poczytajcie, dam wam link > http://www.business-school.pl/

  14. #14
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    3
    Super rzeczywiście, znalazłam ich konto na YT. Mają ciekawe filmiki :)
    http://www.youtube.com/user/BusinessSchoolPL

  15. #15
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    5
    Wiesz nawet nie wiedziałam o tych filmach, dzięki za link :) Ja już sobie skompletowałam wyprawkę :) i jestem bardzo podniecona, mam pare książek o fryzjerstwie :D

  16. #16
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    3
    Wiecie może czy w tej szkole możńa robić kilka kursów na raz?

  17. #17
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    5
    jasne, jesli tylko masz chęci i wiesz że uda Ci się wyrobić :)

  18. #18
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    3
    Z tum nie ma problemu, z czesnymi też bo są niskie, muszę się jeszcze wybrać na dni otwarte. Ktoś wie kiedy można?

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    04.2011
    Wiek
    41
    Posty
    5
    Jeśłi Ci zależy na czasie to przyjdź kiedykolwiek, szkoła jest otwarta, popytaj uczniów.

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    09.2011
    Posty
    1
    Byłam na kursie w szkole Select i stwierdzam, że to był dobry wybór, grupa była mała, codziennie robiłyśmy inny makijaż, dostałyśmy nawet wizytówki nagrane na płytkę:) fajny pomysł:)duży plus za to, że prowadzą kursy w systemie weekendowym! dzięki temu mogłam w ogóle zrobić ten wizaż. teraz wybieram się do nich na kurs stylizacji paznokci, jak szaleć to szaleć;)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •