Pokaż wyniki od 1 do 12 z 12

Wątek: Wulgaryzmy

  1. #1
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902

    Wulgaryzmy

    to juz przegiecie... :( ja rozumiem ze nie wszystkie osoby na forum sie lubia i lubic sie nie musza ale dyskusje tego typu sa ponizej normy...http://www.fotomodeling.pl/forum/sie...zycie-p-3.html mozna wyrazic swoje zdanie ale no sory ja np nie chcialabym zeby ktos mnie na forum obrażal ...za pisanie wulgarnych postow powinny byc jakies kary... :mad:

  2. #2
    Administrator Awatar Robert
    Dołączył
    09.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    48
    Posty
    854
    Dałem ostrzeżenie i zamknąłem wątek bo faktycznie zaczęło się robić mało sympatycznie. Przy okazji informacja do wszystkich - od teraz, za każdy post wulgarny w mojej ocenie konta będą blokowane na miesiąc lub na zawsze.
    Bardzo groźny admin...

  3. #3
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Ale nie blokuj znaczy tak ..zaczne od nowa..mozesz zaczac dac ostrzezzenie.a jak ktos nie poslucha to blokowac w zaleznosci na 2 tygodnie brak mozliwosci pisania czy na 1 miesiac jak ktos posadzil taka moja mala dygresja...no a ta inyrygujaca klotnia to chyba przez moje slowa "babkaz bazarkow" sie zaczela wiec przpraszam tych kogo one urazily.POzdrawiam Serdecznie
    ....

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Ok, przyznaje się rzuciłam mięsem, dobrze że temat skończony. Dodałabym coś jeszcze ale temat jest skończony więc niech tak zostanie.
    Przeklnełam tam raz czy dwa bo po prostu się zdenerwowałam a nie należe do osób superopanowanych. I może się często czepiam, ale zazwyczaj w obronie innych dziewczyn ale nie o to mi teraz chodzi, chodzi mi o melisse... już od jakiegoś czasu chce z nią skończyć dyskusje bo to jest extranudne, ale co nie wejde w jakiś wątek to znajde zawsze o mnie "coś". Męczy mnie to i nudzi... nie chce się do niej wogóle odzywać, ale od jakiegoś czasu ona mnie wyraźnie prowokuje nawet tam gdzie się jeszcze nie wypowiedziałam... no i jestem oskarżana o kłamstwa itp. co wogóle nie jest prawdą. Nie należe do skarżypyt bo nigdy na tym forum na nikogo nie doniosłam adminowi ale to już mnie bardzo ... hmm ... żeby nie powiedzieć źle :D

  5. #5
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    haha, dobre!
    ja nie przeklinam,ale jesli sie niepodoba coś Adminowi to niech mnie wyzuci,wtedy blondive będzie miała spokój. troche juz sie przyzwyczailam do tego forum, ale jak trzeba to pojde do konkurencji:)

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez melissa22
    ale jak trzeba to pojde do konkurencji:)
    pheh... typowy chwyt psychologiczny...

    Ja nie mówie aby cię wyrzucili, tylko żebyś w końcu skończyła nasz temat bo to jest już tragiczne...

  7. #7
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    no niektórzy na tym forum są bardziej niż tragiczni...

  8. #8
    Stary wyjadacz Awatar daisy
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    okolice Warszawy
    Posty
    130
    :bomb: Może w koncu przestaniecie docinać sobie nawzajem i oskarżać jedna drugą, bo to już jest nudne i zahacza o dno... Na tym forum nie można już znaleźć nic oprocz tematów pt "czy sie nadaję?" i obrzucania się błotem w każdym poście. Nie mówię tego do wszystkich, tylko do tych, którzy uczestniczą w tych chorych rozkminkach, więc dziewczyny wyluzujcie troszeczkę i dajcie już spokój, bo same robicie sobie (anty)reklamę.

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez daisy
    Może w koncu przestaniecie docinać sobie nawzajem i oskarżać jedna drugą, bo to już jest nudne i zahacza o dno...
    No ale nie widzisz że ja już od dawna staram się przestać???

  10. #10
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    No ale nie widzisz że ja już od dawna staram się przestać???
    no to w koncu przstan i nie odpowiadaj na zaczepki, nie musisz miec ostatniego slowa przeciez. niech sobie pogada a ty to olej, to samo do melissy22.
    ile jeszcze bedziemy sie wypowiadac w tym watku znaim to sie skonczy?
    no to sie zestarzalam...

  11. #11
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    [QUOTE=eNKa]no to w koncu przstan i nie odpowiadaj na zaczepki[QUOTE]

    Nie robiłam tego! Ale gdzie nie wejde to blondive coś tam, blondive coś tam.. fałszywa, zakłamana itp. ile można! Spójrz na to z mojej strony, opinie zawsze miałam dobrą, ale ta dziewczyna stara mi się ją za wszelką cene zepsuć! Mam na to przymykać oko? Nie ma mowy...
    Ja jej już pisałam że jak ma jakiś problem to niech pisze na pw, ale niestety to coś nie rozumie że śmieci ( i ja przez nią ) to forum!
    Także pisałam jej aby mi podała choć jeden powód czemu niby jestem zakłamana... go również nie otrzymałam! Więc enka wybacz ale ja jestem oskarżana o coś, czego wogóle nie robie i myslisz że to jest fair?
    Ja naprawde potrafie spokojnie rozmawiać z innymi ludźmi nawet jak ich nie lubie (choć większość lubie) ale ten 'przypadek' na to mi nie pozwala. I jak już pisałam nie staram się o to aby ją wyrzucili tylko po prostu niech się przymknie.. tyle i nic więcej... to chyba nie jest trudne?!

  12. #12
    Wie o co chodzi Awatar fobja
    Dołączył
    09.2006
    Wiek
    33
    Posty
    49
    popieram.

    chociaż, mój głos możecie uznać za mało istotny, to jednak jest i nie zniknie.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •