Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 41 do 60 z 77
  1. #41
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez fotoartted
    Masz racjê mo¿e nie ca³kiem bo
    Faktycznie mo¿na zrobiæ z brzyduli ksiê¿niczkê tylko powiedz mi z jakiej racji mam zatrudniæ wiza¿ystkê fryzjerkê operatora ¶wiat³a i cz³owieka który przy pomocy programu graficznego PS zrobi z Niej Ksiê¿niczkê i do tego przygotowaæ serie ubrañ opracowaæ graficznie studio przygotowaæ to wszystko ¿eby udowodniæ ¿e z g………….. mo¿na zrobiæ brylant da 3.000 z³ bo tyle kosztuje profesjonalna sesja i bêdzie mia³a naj piêkniejsze zdjêci tylko jak zostanie zaproszona na nastêpn± profesjonalna sesjê to ca³a ekipa dostanie zawa³u serca
    A poza tym zalogujcie siê na stronie
    http://www.forum.promodels.pl
    i tam zostaniecie ocenione przez profesjonalne grono
    jedna z Waszych kole¿anek tam da³a do oceny fotki i czytajcie opinie
    Ka¿da ma szanse poczytamy ja te¿ tam bywam

    Oto próbka waszych mo¿liwo¶ci

    http://www.forum.promodels.pl/7818.h...45e730c5#94860

    Fotoartted, jestem bardzo mile zaskoczona pierwsz± calkowicie fachow± i bezstronn± opini± jak± tu przeczytalam od Ciebie.

    Dzisiaj jak znajde czas to dodam tam kilka fotek, jesli nie to jutro na pewno. Wszystkim radze to samo, niech oceni nas profesjonalne grono.

  2. #42
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez Ola21
    Zgadzam siê z powy¿szym, je¶li nie jeste¶ przygotowana na to, ¿e niektórym Twoje zdjêcia siê nie spodobaj± i opnie ta wyra¿±, dlaczego pytasz o ocenê?

    Wg mnie zdjêcia a ³adne, czy siê nadajesz – ja stwierdziæ tego nie umiem, szkoda tylko, ¿e tak ma³o siê u¶miechasz.
    Olu, bardzo dziekujê za opiniê.

    Jesli chodzi o to, ¿e rzekomo nie jestem przygotowana na krytykê, to pisalam ju¿ w tym watku, ¿e nie jest to prawda. Mialam watpliwosci zwiazane z uzasadnieniem i chcialam o tym porozmawiac, ale za samo zakwestionowanie czyichs opinii, jej autorzy zaczêli mnie obrazac - przeczytaj dokladnie.

    Pozdrawiam i zycze milego dnia.

  3. #43
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez contrast
    Na niektórych zdjêciach wygl±dasz do¶c ciekawie, ale to bardziej kwestia ujêcia...moim zdaniem nie nadajesz siê, ale namów ch³opaka, ¿eby zaj±³ siê fotografi± - ma ca³kiem oryginalne pomys³y...

    Bardzo dziekuje w jego imieniu. Tez uwazam ze jest bardzo kreatywny kiedy trzyma w reku aparat. Co do mnie, moze to byc kwestia ujecia, nie znam sie na tym. Moze bedzie kiedys mozliwosc przekonania sie, czy to rzeczywiscie tak jest.

    Dziekuje za opiniê i pozdrawiam :)

  4. #44
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez eistla
    ." Nawet jedno z moich zdjêæ by³o na stronie g³ównej interii (aby zachêcaæ do odwiedzenia i korzystania z tej galerii) przez 24 godziny i zobaczy³o je w tym czasie ponad 9 tys. osób [nie wiem jak mogli je wybraæ spo¶ród tysiecy innych, dziwne, nie fottoartlert? ;) "

    nie chcia³am sie wtracaæ ale tym naprawdê jestes zapatrzona w siebie !!!!! TY sobie nie dasz nic przet³umaczyæ tylko nadal sobie w¶cikasz (albo twoji koledzy , którzy ponoæ s± tacy obiektywni i szczerzy co do Twojej urody) jaka Ty to wspania³a jeste¶ !!! Ja nie wiem ... zreszta mo¿e jak bedziesz tak d±¿y³a do celu to moze faktycznie co¶ osi±gniesz... :mysteriou ale dziwi mnie to ze Ty siê tak na si³e bronisz ....
    :cool:
    Aha, Eistla, jeszcze jedno. "Moi koledzy", czyli kumpel ktorego masz na mysli, jest gejem i wcale nie wypowiada sie na temat mojej urody bo go ona nie interesuje. Wyrazil jedynie zdanie na temt jej pospolitosci u naszej kolezanki, ale... skoro wiesz lepiej :) Naprawde powinnas najpierw cos dobrze przeczytac a nawet przeanalizowac, jesli jest Ci dodatkowy czas potrzebny na zrozumienie tego, co ktos napisal, a potem pisz.

  5. #45
    Banned
    Do³±czy³
    02.2006
    Lokalizacja
    LUBIN k / LEGNICY
    Posty
    393
    Cytat Zamieszczone przez sheena3
    Fotoartted, jestem bardzo mile zaskoczona pierwsz± calkowicie fachow± i bezstronn± opini± jak± tu przeczytalam od Ciebie.

    Dzisiaj jak znajde czas to dodam tam kilka fotek, jesli nie to jutro na pewno. Wszystkim radze to samo, niech oceni nas profesjonalne grono.
    Ja juz Ci kiedy¶ napisa³em na pocz±tku
    .................................................. .................................................. ....
    Mi³a m³oda kobieta mi³y m³ody facet bardzo ³adna ale ³adna nie znaczy ¿e bêdzie fotomodelk± cos Ci brakuje do fotomodelki tej iskry która sprawia ¿e patrzysz na zdjêcie z zachwytem a tu tylko przyjemno¶æ patrzenia na m³odo¶æ m ³ o d o ¶ æ która jest mi³a dla oka ale tylko raz i zdjêcia do albumu
    Pozdrawiam
    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>


    Tylko dlaczego tego nie czytasz tylko dalej "parê w gwizdek puszczasz szkoda Twojego czasu pó¶æ na forum zdjêcia co Ci poda³em a ja tak samo siê wypowiem ale poczekam jak inni koledzy Ciê oceni± bez moich sugestii

  6. #46
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Do³±czy³
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Cytat Zamieszczone przez sheena3
    Czego nie da mi siê przetlumaczyc wg Ciebie? Pisz konkretniej. Bo chyba niedokladnie czytalas moje poprzednie posty.
    DZiewczyno siadz na spokojnie i przeczytja te uwagi...po pierwsze jezeli sie komusz nie podobasz to nie, jezeli nie pasujesz na fotomodelke a moim zdanie w ogole zrob mi na zlosc i zglos sie do najlepszych a gencji tutaj je masz

    Warszawa:

    Division
    Moda Forte
    Model +
    Eastern
    New Age
    Skeleton
    Mango
    Orange
    Rebel
    Partisan
    Avant
    Gudejko
    Network Talent Group
    Free Models

    Wroc³aw:

    Myskena
    SPP

    Szczecin:
    ML Studio

    Poznañ:
    Hook
    Nastepnie tobie nie da sie tlumaczyc tak zebys zrozumiala..chyba jakies klasy podstawowki ominelas
    ....

  7. #47
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez fotoartted
    Ja juz Ci kiedy¶ napisa³em na pocz±tku
    .................................................. .................................................. ....
    Mi³a m³oda kobieta mi³y m³ody facet bardzo ³adna ale ³adna nie znaczy ¿e bêdzie fotomodelk± cos Ci brakuje do fotomodelki tej iskry która sprawia ¿e patrzysz na zdjêcie z zachwytem a tu tylko przyjemno¶æ patrzenia na m³odo¶æ m ³ o d o ¶ æ która jest mi³a dla oka ale tylko raz i zdjêcia do albumu
    Pozdrawiam
    >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>


    Tylko dlaczego tego nie czytasz tylko dalej "parê w gwizdek puszczasz szkoda Twojego czasu pó¶æ na forum zdjêcia co Ci poda³em a ja tak samo siê wypowiem ale poczekam jak inni koledzy Ciê oceni± bez moich sugestii
    Czytam i tamt± wypowiedz takze uznalabym za fachowa, gdyby nie to ze nie potrafiles albo nie chciales podjac dalszej dyskusji na ten temat, a zamiast tego potraktowales mnie niegrzecznie i lekcewazaco.

    Mam nadzieje, ze "koledzy" oznaczaj± tylko "kolegów po fachu",a nie rzeczywistych.. bo w takim wypadku Twoja ingerencja w ich ocenê niestety nie bylaby wykluczona a wrêcz prawdopodobna :(

  8. #48
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez katarinack
    DZiewczyno siadz na spokojnie i przeczytja te uwagi...po pierwsze jezeli sie komusz nie podobasz to nie, jezeli nie pasujesz na fotomodelke a moim zdanie w ogole zrob mi na zlosc i zglos sie do najlepszych a gencji tutaj je masz

    Warszawa:

    Division
    Moda Forte
    Model +
    Eastern
    New Age
    Skeleton
    Mango
    Orange
    Rebel
    Partisan
    Avant
    Gudejko
    Network Talent Group
    Free Models

    Wroc³aw:

    Myskena
    SPP

    Szczecin:
    ML Studio

    Poznañ:
    Hook
    Nastepnie tobie nie da sie tlumaczyc tak zebys zrozumiala..chyba jakies klasy podstawowki ominelas
    Katarinack, ja naprawdê jestem spokojna, to Ciebie czasem "nosi" :)

    A jesli chodzi o "po pierwsze jezeli sie komusz nie podobasz to nie" - no co Ty nie powiesz? :)

    "Nastepnie tobie nie da sie tlumaczyc tak zebys zrozumiala..chyba jakies klasy podstawowki ominelas" - po 1. jesli ktos tlumaczy konkretnie, a nie obra¿a, to jak najbardziej potrafiê zrozumieæ a tak¿e przyznaæ racjê. A po drugie, zapewniam Ciê ¿e z moim wyksztalceniem wszystko jest tak, jak powinno. Powstrzymam siê od dalszych uwag z tym zwi±zanych ;)

    Dziekuje za listê tych agencji, pomysle o tym, chociaz z uwagi na 8-miesieczne dziecko, pracê i studia na raz, znalezienie czasu jest bardzo trudne, choc nie wykluczam takiej opcji i dam Ci znac co mi z tego wyjdzie jesli sie zdecydujê :)

  9. #49
    Wie o co chodzi Awatar eistla
    Do³±czy³
    08.2006
    Wiek
    39
    Posty
    80
    Sheena3

    ja Ci nie mam dziewczyno czego zazdro¶ciæ !!!! masz w miare dobre zdjêcia (czego ja jeszcze nie mam ... mam zwyk³e foty z domowego apartu które naprawdê niekorzystnie mnie przedstwiaj±i zniekszt³acaja czasami mi twarz) , ale zdjêcia !! a ty na nich jestes zype³nie przecietna i zwyczajna!!!! nic ciekawego, na ulicy pewnie bym kompletnie nie zwróci³a na Ciebie uwagii ...

    fatktycznie tak jak mówi³a katrinack wyslij zdjêcia do agencji to mo¿e wtedy udowodnisz nam pare rzeczy albo wrêcz odwrotnie siê przekonasz ze (w koñcu do Ciebie dotrze)naprawdê siê nie nadajesz ... ja uwa¿am ze ewentulanie bedziesz mog³a zrobic sobie jak±¶ zwyk³a sesyjke dla zabawy albo popracowac jako hostessa , poza tym nie s±dze zyby¶ cos wiêcej osi±gnê³a , bo ju¿ troche siedze na tym forum i interesuje siê modelingiem takze wiem mniej wiêcej jakie twarze maj± mniejsze lub wiêksze szanse na przebicie siê ...

    ja nie wiem dziewczyno czy ty jeste¶ tak ograniczona ze do ciebie nic nie dociera !!!:confused: zreszt± dalej sobie wciskaj ze jest tam nieprzeciêtna czy jaka¶ tam wspania³a ... idalej s³uchaj "obiektywnych" i "fachowych" rad Twich kolegów... albo nalepiej jaraj siê sama sob± przed lustrem :exclamati tak irytuj±cej dziewczyny na tym forum to jesczcze nie bylo !!!

    i juz nie mam sensu z Tob± prowadziæ tej rozmowy bo my wszyscy jedno a ty swoje i nikt nic nowego do tej rozmowy nie wniesie

  10. #50
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez eistla
    Sheena3

    ja Ci nie mam dziewczyno czego zazdro¶ciæ !!!! masz w miare dobre zdjêcia (czego ja jeszcze nie mam ... mam zwyk³e foty z domowego apartu które naprawdê niekorzystnie mnie przedstwiaj±i zniekszt³acaja czasami mi twarz) , ale zdjêcia !! a ty na nich jestes zype³nie przecietna i zwyczajna!!!! nic ciekawego, na ulicy pewnie bym kompletnie nie zwróci³a na Ciebie uwagii ...

    fatktycznie tak jak mówi³a katrinack wyslij zdjêcia do agencji to mo¿e wtedy udowodnisz nam pare rzeczy albo wrêcz odwrotnie siê przekonasz ze (w koñcu do Ciebie dotrze)naprawdê siê nie nadajesz ... ja uwa¿am ze ewentulanie bedziesz mog³a zrobic sobie jak±¶ zwyk³a sesyjke dla zabawy albo popracowac jako hostessa , poza tym nie s±dze zyby¶ cos wiêcej osi±gnê³a , bo ju¿ troche siedze na tym forum i interesuje siê modelingiem takze wiem mniej wiêcej jakie twarze maj± mniejsze lub wiêksze szanse na przebicie siê ...

    ja nie wiem dziewczyno czy ty jeste¶ tak ograniczona ze do ciebie nic nie dociera !!!:confused: zreszt± dalej sobie wciskaj ze jest tam nieprzeciêtna czy jaka¶ tam wspania³a ... idalej s³uchaj "obiektywnych" i "fachowych" rad Twich kolegów... albo nalepiej jaraj siê sama sob± przed lustrem :exclamati tak irytuj±cej dziewczyny na tym forum to jesczcze nie bylo !!!

    i juz nie mam sensu z Tob± prowadziæ tej rozmowy bo my wszyscy jedno a ty swoje i nikt nic nowego do tej rozmowy nie wniesie

    Moze najpierw - uspokoj sie ;)

    Rozumawiac ze mna nie musisz, nie jest mi to do szczescia potrzebne. Ale skoro juz piszesz takie bzdury, bêdê je prostowac:

    po1. nie napisalam ze zazdroscisz mi czegos - napisalam, zebys darowala sobie teksty pisane wlasnie pod wplywem zazdrosci albo jakiegos innego negatywnego uczucia - bo nie wiem tak naprawde co Tob± powoduje. Moze jestes nieszczesliwa w zyciu i stad Twoje nastawienie do innych :)

    po2. oczywiscie mozesz uwazac, ze moja uroda jest przecietna i szanuje tak± opiniê. Tak± sam± na pewno wiele osob moze miec o Tobie, bo - jak juz pisalam, ale oczywiscie nie czytasz dokladnie tego co piszê - wra¿enie pospolito¶ci jest wzglêdne. Zale¿y np. od tego ile osob o podobnym typie urody, albo wrecz zupelnie podobnych, znasz.

    po3. ja nie wciskam sobie ¿e jestem nieprzecietna i wspaniala - czy cos takiego napisalam? Chyba to nie ja jestem ograniczona, skoro po raz kolejny przytaczasz mi s³owa, ktorych nie napisalam - mimo ze prosilam zebys dobrze sie zaznajomila z tym co pisalam, zanim wyciagniesz nastepne "m±dre" wnioski :)

    Aha, moze opowiedz nam teraz, czy przypadkiem nie usunelas jakiegos postu z tego w±tku, pierwszego jaki napisa³a¶?? :>

  11. #51
    Pierwsze kroki
    Do³±czy³
    08.2006
    Posty
    10
    Coraz czê¶ciej stwierzam ze duzo osobom w tym kraju brakuje jakiej kolwiek kultury i obycia!!! Ludzie zamias obrzucaæ siê wyzwiskami, gównami i brzydulami napiszcie dziewczynie swoje zdanie ze sie nie nadaje(choæ ja tak nie mysle bo MOIM ZDANIEM zdjêcia s± ³adne) a nie od razu porównywaæ kobietê do gówna bo tak to odebra³am troche opamiêtania!!! a Agnieszka jest ³adniejsza od niejednej fotomodelki na tym forum! Agnieszka je¶li chcesz obejrzeæ moje fotki to zapraszam na znajomi.interia.pl mam taki sam nick, a ja chetnie zobacze wiêcej Twoich bo mi siê podobaj± :D i skoñcz pisanie z nimi bo to do niczego nie prowadzi, dyskutowaæ mozna z osobami asertwnymi, a to napewno nie ten typ:P bez obrazy:D pozdr.

  12. #52
    Wie o co chodzi Awatar fobja
    Do³±czy³
    09.2006
    Wiek
    33
    Posty
    49
    Ach, jaka m±dra.
    w³a¶nie to co zasugerowa³a¶ u¿ytkownicy, którym nie podoba siê uroda sheeny powiedzieli.
    A wyobra¼ sobie, ¿e dyskusji nie prowadzi tylko jedna strona.

    Co prawda nie wiem po co siê te dysputy tu tocz±, bo naturalny ci±g rzeczy powinien byæ taki:

    dziewczyna daje zdjêcia --> oceniaj± j± --> ona ewentualnie pyta siê co siê komu nie podoba, co ma w sobie zmieniæ lub poprawiæ

    I nie k³óci siê na temat swojej urody ze wszystkimi w oko³o, bo je¶li nie potrafi byæ samokrytyczna to i tak do niczego z forumowiczami, którym siê co¶ nie podoba, nie dojdzie.

    Nie wiem po co ta k³ótnia w³a¶ciwie? Jak Ci siê nie podoba zdanie ludzi, oceniaj±cych Ciê, to i tak nie masz po co siê k³óciæ, bo ani Ty im racji nie przyznasz, ani oni Tobie. Poprostu b e z s e n s u.

  13. #53
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez fobja
    Ach, jaka m±dra.
    w³a¶nie to co zasugerowa³a¶ u¿ytkownicy, którym nie podoba siê uroda sheeny powiedzieli.
    A wyobra¼ sobie, ¿e dyskusji nie prowadzi tylko jedna strona.

    Co prawda nie wiem po co siê te dysputy tu tocz±, bo naturalny ci±g rzeczy powinien byæ taki:

    dziewczyna daje zdjêcia --> oceniaj± j± --> ona ewentualnie pyta siê co siê komu nie podoba, co ma w sobie zmieniæ lub poprawiæ

    I nie k³óci siê na temat swojej urody ze wszystkimi w oko³o, bo je¶li nie potrafi byæ samokrytyczna to i tak do niczego z forumowiczami, którym siê co¶ nie podoba, nie dojdzie.

    Nie wiem po co ta k³ótnia w³a¶ciwie? Jak Ci siê nie podoba zdanie ludzi, oceniaj±cych Ciê, to i tak nie masz po co siê k³óciæ, bo ani Ty im racji nie przyznasz, ani oni Tobie. Poprostu b e z s e n s u.
    Wlasnie tak bylo, Fobja - wystawilam zdjecia, oni (dwóch u¿ytkowników, wiadomo jakich) mnie ocenili i poprosilam o wyjasnienie kilku kwestii w zwiazku z ich uzasadnieniem. Tyle ze zamiast dalej udawac fachowcow i ludzi wszystkowiedzacych, obytych ze swiatem modelingu i fotomodelingu, zaczeli mnie obrzucac blotem za sam fakt kwestionowania w jakikolwiek sposob tego co napisali - czy przeczytalas dokladnie poprzednie posty?

    Czy mi sie podoba ich zdanie? Ani tak ani nie. Jest mi milo kiedy ktos uwaza moje zdjecia za dobre lub mnie na nich za kogos interesuj±cego (albo to i to), ale kiedy ktos uwaza ze z jakichs powodow ma inne, negatywne, zdanie na temat moj albo zdjec, jest to dla mnie okazja do interesuj±cej rozmowy! Rozmowy, któr± chialam przeprowadzic, ale - jak Borkosia zauwazyla - nie wszystkim starczylo kultury! A moze i fachowej wiedzy, albo inteligencji, mo¿e tylko chêci (chociaz w±tpiê bo skoro im siê chcialo odpisywac rzucaj±c b³otem to chyba znaczy ze czas i ochote na dalsze pisanie mieli). Ale mysle ze samokrytycyzmu, czyli tego, czego brak mi zarzucili tylko dlatego ze chcialam z nimi podyskutowac na kilka kwestii zwiazanych z ich ocen±. Przepraszam, ale tak nie zachowuje siê forumowicz, a juz tym bardziej fachowiec. Bo fachowiec powinien nie tylko posiadac wiedze, ale takze chetnie j± wykorzystywac w rozmowach z innymi. Kulturalnych i rzeczowych rozmowach - a ich rozmowy nie by³y ani takie ani takie niestety (az do dzisiaj wlasciwie, bo dzisiaj cos sie w tej kwestii zmienilo, moze z jednym malym wyjatkiem...)

    Nie wiem na ile dobrze jestes obeznana z tematem, czyli czy prze¶ledzi³a¶ wszystkie posty w tym w±tku, ale mam nadzieje ze teraz rozumiesz, ze tu nie chodzi ani o brak samokrytycyzmu ani tez o chêæ k³otni. Bo w moim przypadku byla to chec DYSKUSJI, wymiany pogl±dów, opinii - tego do czego tak naprawde sluzy forum! Ale jesli ktos mnie niesprawiedliwie obraza, nie bede siedziec cicho. Szkoda ze potem ktos kto prawdopodobnie nie zna dokladnie calej rozmowy wyciaga taki wniosek, ze przychodze tu "aby klocic sie ze wszystkimi".

    Pozdrawiam wszystkich i slodkich snow Wam zycze :)

    Gosia

  14. #54
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez Borkosia8
    Coraz czê¶ciej stwierzam ze duzo osobom w tym kraju brakuje jakiej kolwiek kultury i obycia!!! Ludzie zamias obrzucaæ siê wyzwiskami, gównami i brzydulami napiszcie dziewczynie swoje zdanie ze sie nie nadaje(choæ ja tak nie mysle bo MOIM ZDANIEM zdjêcia s± ³adne) a nie od razu porównywaæ kobietê do gówna bo tak to odebra³am troche opamiêtania!!! a Agnieszka jest ³adniejsza od niejednej fotomodelki na tym forum! Agnieszka je¶li chcesz obejrzeæ moje fotki to zapraszam na znajomi.interia.pl mam taki sam nick, a ja chetnie zobacze wiêcej Twoich bo mi siê podobaj± :D i skoñcz pisanie z nimi bo to do niczego nie prowadzi, dyskutowaæ mozna z osobami asertwnymi, a to napewno nie ten typ:P bez obrazy:D pozdr.

    Dziekujê, Borkosia. Jutro odwiedze Twoje zdjecia na interii i dam znac jak mi sie podobaja :)


    Pozdrawiam Ciê serdecznie.

  15. #55
    Wie o co chodzi Awatar fobja
    Do³±czy³
    09.2006
    Wiek
    33
    Posty
    49
    Tak, masz racjê, nie czyta³am wszystkiego co tu jest napisane, bo jak zobaczy³am t± rozwlek³± dyskusjê to a¿ mi siê odechcia³o. Czyta³am wyrywkami.
    A teraz moje zdanie jest takie:
    W ka¿dym w±tku s± jakie¶ k³ótnie. To ju¿ staje siê powoli nie do zniesienia. A tutaj to ju¿ ca³kiem... dlatego tak na Ciebie "naskoczy³am" je¶li to mo¿na tak okre¶liæ, bo mam ju¿ dosyæ tych dyskusji. Ze swojej strony przepraszam. I zakoñczam na wstêpiê swój udzia³ w jakiej kolwiek dyskusji i radzê tak wszystkim ;) (Nie mowa tu o normalnej rozmowie, zreszt± wiecie o czym)
    Pozdrawiam :)

  16. #56
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Do³±czy³
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Obserwuje te awanturke ju¿ od jakiego¶ czasu, ale pomy¶la³am ¿e lepiej abym siê nie wtr±ca³a :p choæ raz... :)

  17. #57
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez fobja
    Tak, masz racjê, nie czyta³am wszystkiego co tu jest napisane, bo jak zobaczy³am t± rozwlek³± dyskusjê to a¿ mi siê odechcia³o. Czyta³am wyrywkami.
    A teraz moje zdanie jest takie:
    W ka¿dym w±tku s± jakie¶ k³ótnie. To ju¿ staje siê powoli nie do zniesienia. A tutaj to ju¿ ca³kiem... dlatego tak na Ciebie "naskoczy³am" je¶li to mo¿na tak okre¶liæ, bo mam ju¿ dosyæ tych dyskusji. Ze swojej strony przepraszam. I zakoñczam na wstêpiê swój udzia³ w jakiej kolwiek dyskusji i radzê tak wszystkim ;) (Nie mowa tu o normalnej rozmowie, zreszt± wiecie o czym)
    Pozdrawiam :)
    Fobja, masz racjê. To prawda ze w kazdym watku sa jakies klotnie. Zreszta nietrudno sie domyslic dlaczego - jest tu kilka osob ktore nie toleruja jakiegokolwiek kwestionowania ich opinii ("¶wiêtej" opinii, ktora zostala wyra¿ona przez "profesjonalistê"). Te wlasnie osoby nie chc± albo nie potrafi± dyskutowac, a zamiast tego obra¿aj± i lekcewa¿± innych.

    To prawda, ze na takie forum jak to - ktore dziala zupelnie niezgodnie z zasadami i zalozeniem istnienia forum jako takiego - nie ma sensu. Ale na posty obra¿ajace mnie musialam odpisywac, bo nie pozwole zeby ktos tak mnie traktowal - albo kogokolwiek w mojej obecnosci.

    Pozdrawiam wszystkich.

  18. #58
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Obserwuje te awanturke ju¿ od jakiego¶ czasu, ale pomy¶la³am ¿e lepiej abym siê nie wtr±ca³a :p choæ raz... :)

    To, co napisa³a¶ Blondive jest kolejnym dowodem na to, ze forum nie funkcjonuje tak jak powinno. Bo w przeciwnym razie nie balabys sie wyrazic swojej opinii.

    Pamietaj w kazdym razie, ze nawet jesli jest ona przeciwko mnie to nie spotka Cie niegrzeczna, niekulturalna lub obra¼liwa odpowiedz. Jesli bede uwazala ze swoja krytyke dobrze uzasadnilas, przyznam Ci racjê. A jesli bêdê mia³a inne spojrzenie na jak±¶ sprawê, wyra¿e to i oczywiscie nie bez rzeczowej argumentacji.

    Tak¿e jesli o mnie chodzi, nie musisz czuc sie skrepowana :)

    Pozdrawiam i zycze milego wieczoru,
    Gosia

  19. #59
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Do³±czy³
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    a dlaczego nie funkcjonuje normalnie to moj ostatni ost w tym temacie i odpowiem na najwazniejsze pytanie. nie funkcjonuje normalnie bo Ci ktorzy sie pytaja czy sie nadadza do modeling nie przyjmuja krytyki..i to weim na pewno po tym jak napisama ze jak dla mnie sie nie nadajesz bo zbyt przecietna uroda a ty zaczelas wyskakiwac ze moja tez.Po co ja o zdanie nie pytalam.Pozdrawiam i zegnam
    ....

  20. #60
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez katarinack
    a dlaczego nie funkcjonuje normalnie to moj ostatni ost w tym temacie i odpowiem na najwazniejsze pytanie. nie funkcjonuje normalnie bo Ci ktorzy sie pytaja czy sie nadadza do modeling nie przyjmuja krytyki..i to weim na pewno po tym jak napisama ze jak dla mnie sie nie nadajesz bo zbyt przecietna uroda a ty zaczelas wyskakiwac ze moja tez.Po co ja o zdanie nie pytalam.Pozdrawiam i zegnam

    Ale to jest forum, kazda osoba ma prawo wypowiadac swoje zdanie, nawet jesli nie jest o nie pytany w sposob bezposredni, o ile nie jest niegrzeczne i osoba ta nie robi tego w sposob niekulturalny. Przynajmniej ja tak to widzê. Poza tym w ten sposob probowalam Ci tylko wytlumaczyc, ze wg mnie pojecie pospolitosci jest wzgledne (juz o tym pisalam).

    Zreszta, nawet gdybym nie przyjmowala krytyki, jak to piszesz, to i tak nie byloby klotni na forum, bo dopoki nie bylabym agresywna i jedynie wymienialabym swoje poglady, rozmowa na forum bylaby jedynie WYMIAN¡ OPINII, a nie klotni±. K³otnia zaczyna sie, kiedy ktos decyduje sie zlekcewazyc lub/i obrazic kogos innego.

    Pozdrawiam, Katarinack.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •