Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Poka¿ wyniki od 61 do 77 z 77
  1. #61
    Stary wyjadacz Awatar tomodati
    Do³±czy³
    02.2006
    Lokalizacja
    Katowice
    Wiek
    47
    Posty
    179

    Podsumowanie....

    Pozwol, ze wlacze sie do dyskusji;)
    Wstep: cecha forum jest swoboda wyrazania mysli. I to fakt. Z tym trzeba sie pogodzic ale nie zawsze musisz sie zgadzac z opiniami innych uzytkownikow(czek) forum.
    Primo: widze tu niezly burdel ;-) Nazbieralo sie tutaj forumowiczek, ze ho ho;)
    Jak przekupki na targowisku;)
    Po drugie primo: Temu prawie lysemu panu na pierwszym miejscu mowie stanowcze NIE ;-) Niezbyt dobrze go odbieram ;-)
    Po trzecie primo:
    Moim zdaniem, ale zaznaczam MOIM , jestes ladna. Nie masz typowej urody i wlasnie dlatego zwrocilbym na Ciebie uwage w tlumie kobiet. Farbowanych blondynek w skorzanych bialych butach z obrzydliwymi szpicami jest mnostwo i one same do konca nie zdaja sobie sprawy, ze nie roznia sie od siebie [ OK, niektore moga miec ciemniejsza barwe pasemek :) ]
    Masz ladne oczy i ciekawa twarz co widac na zdjeciu http://www.fotomodeling.pl/forum/att...3&d=1158752826
    Nie podoba mi sie tylko ten grymas, ale taki grymas to pryszcz. Zawsze mozna sie usmiechnac.
    Na zdjeciu http://www.fotomodeling.pl/forum/att...9&d=1158752826
    widze, ze ramiona, szyja i twarz tworza ladna linie, bardzo delikatna co dla mnie akurat jest podstawa przy ocenianiu kobiety. Kontury ramion i szyi bardzo ladnie widac na tym zdjeciu: http://www.fotomodeling.pl/forum/att...5&d=1158752826
    Wiem ze zdjecie jest kijowe, bo niedoswietlone, ale tak sie zlozylo, ze ladnie wyszly kontury.
    Obserwujac Cie w sukni zakladam ze jestes zgrabna natomiast nic nie moge powiedziec o Twoich nogach, wiec jakbys miala jeszcze jakies zdjecia calej sylwetki, ale juz nie w sukni, bo ona zakrywa nogi, to bylbym wdzieczny za publikacje na lamach forum albo emilem na priv ;-)
    Zakonczenie:
    Ogolnie rzecz biorac jestes ciekawym materialem i nadajesz sie na fotomodelke.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Adas

  2. #62
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    05.2006
    Posty
    902
    to sie nazywa konkretna, wyczerpujaca wypowied¼ :D pozdrawiam;)

  3. #63
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez tomodati
    Pozwol, ze wlacze sie do dyskusji;)
    Wstep: cecha forum jest swoboda wyrazania mysli. I to fakt. Z tym trzeba sie pogodzic ale nie zawsze musisz sie zgadzac z opiniami innych uzytkownikow(czek) forum.
    Primo: widze tu niezly burdel ;-) Nazbieralo sie tutaj forumowiczek, ze ho ho;)
    Jak przekupki na targowisku;)
    Po drugie primo: Temu prawie lysemu panu na pierwszym miejscu mowie stanowcze NIE ;-) Niezbyt dobrze go odbieram ;-)
    Po trzecie primo:
    Moim zdaniem, ale zaznaczam MOIM , jestes ladna. Nie masz typowej urody i wlasnie dlatego zwrocilbym na Ciebie uwage w tlumie kobiet. Farbowanych blondynek w skorzanych bialych butach z obrzydliwymi szpicami jest mnostwo i one same do konca nie zdaja sobie sprawy, ze nie roznia sie od siebie [ OK, niektore moga miec ciemniejsza barwe pasemek :) ]
    Masz ladne oczy i ciekawa twarz co widac na zdjeciu http://www.fotomodeling.pl/forum/att...3&d=1158752826
    Nie podoba mi sie tylko ten grymas, ale taki grymas to pryszcz. Zawsze mozna sie usmiechnac.
    Na zdjeciu http://www.fotomodeling.pl/forum/att...9&d=1158752826
    widze, ze ramiona, szyja i twarz tworza ladna linie, bardzo delikatna co dla mnie akurat jest podstawa przy ocenianiu kobiety. Kontury ramion i szyi bardzo ladnie widac na tym zdjeciu: http://www.fotomodeling.pl/forum/att...5&d=1158752826
    Wiem ze zdjecie jest kijowe, bo niedoswietlone, ale tak sie zlozylo, ze ladnie wyszly kontury.
    Obserwujac Cie w sukni zakladam ze jestes zgrabna natomiast nic nie moge powiedziec o Twoich nogach, wiec jakbys miala jeszcze jakies zdjecia calej sylwetki, ale juz nie w sukni, bo ona zakrywa nogi, to bylbym wdzieczny za publikacje na lamach forum albo emilem na priv ;-)
    Zakonczenie:
    Ogolnie rzecz biorac jestes ciekawym materialem i nadajesz sie na fotomodelke.

    Pozdrawiam serdecznie,
    Adas

    Bardzo mi milo ze tak sadzisz. Oczywiscie, jeszcze dzisiaj dodam kilka fotek odslaniajacych figure :)

  4. #64
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Cytat Zamieszczone przez sheena3
    tutaj tylko dodam dwa z nich :)
    Ca³kiem sympatyczna buzia, tylko ten przebijajacy stanik burzy moje poczucie estetyki.

    PS. Przy okazji... dysputy sa bezsensowne... nie warto :D

  5. #65
    Starszy Pan :D Awatar fkk
    Do³±czy³
    10.2005
    Lokalizacja
    Malbork
    Wiek
    62
    Posty
    858
    Primo: widze tu niezly burdel ;-) Nazbieralo sie tutaj forumowiczek, ze ho ho Jak przekupki na targowisku
    Nic dodac, nic uj±c :D

  6. #66
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Do³±czy³
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez sheena3
    To, co napisa³a¶ Blondive jest kolejnym dowodem na to, ze forum nie funkcjonuje tak jak powinno. Bo w przeciwnym razie nie balabys sie wyrazic swojej opinii.

    Pamietaj w kazdym razie, ze nawet jesli jest ona przeciwko mnie to nie spotka Cie niegrzeczna, niekulturalna lub obra¼liwa odpowiedz. Jesli bede uwazala ze swoja krytyke dobrze uzasadnilas, przyznam Ci racjê. A jesli bêdê mia³a inne spojrzenie na jak±¶ sprawê, wyra¿e to i oczywiscie nie bez rzeczowej argumentacji.

    Tak¿e jesli o mnie chodzi, nie musisz czuc sie skrepowana :)

    Pozdrawiam i zycze milego wieczoru,
    Gosia
    Gosiu, ja nie boje siê wyraziæ swojego zdania, ani nie jestem skrêpowana :) Bo zawsze pisze tak jak uwa¿am, po prostu nie jestem ani za jedn± ani za drug± stron±. Nie krytykuje ciebie, bo ja idea³em nie jestem, nie jestem te¿ jakim¶ profesjonalist± od oceniania. Co do twojej osoby, czy bardziej wygl±du nie wypowiadam siê bo nie mam zdania na twój temat, nie potrafie ciê oceniæ bo masz swoj± urode i ciê¿ko mi zdecydowaæ na tak lub nie. Mam nadzieje ¿e jako¶ wyjdziesz z tej aferki i ¿e uda ci siê co¶ osi±gn±æ bo NAJLEPIEJ oceni ciê tylko dobra agencja która siê na tym zna.
    Pozdrawiam :)

  7. #67
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez sheena3
    Bardzo mi milo ze tak sadzisz. Oczywiscie, jeszcze dzisiaj dodam kilka fotek odslaniajacych figure :)
    Przepraszam, ze tak pozno, ale uzyskanie zgody na zamieszczenie tych zdjêæ by³o troszkê trudniejsze ni¿ przypuszczalam :)

    Wreszcie sie udalo, wiec za³±czam zdjecia z jednej z ostatnich "sesji" moich i mê¿a (ostatnio namawiam go czê¶ciej na taka zabawe :P), odslaniajacych wiecej cia³ka. Na niektorych wyraznie widac figurê, o ktor± pytales.

    Pozdrawiam.
    Za³±czone miniatury Za³±czone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012026 kopia.jpg
Wy¶wietleñ:	109
Rozmiar:	91.6 KB
ID:	2496   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012054 kopia.jpg
Wy¶wietleñ:	109
Rozmiar:	90.1 KB
ID:	2497   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012032 kopia.jpg
Wy¶wietleñ:	107
Rozmiar:	86.3 KB
ID:	2498   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012038 kopia.jpg
Wy¶wietleñ:	106
Rozmiar:	77.7 KB
ID:	2499   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012046 kopia.jpg
Wy¶wietleñ:	98
Rozmiar:	95.0 KB
ID:	2500  

    Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012047 kopia.jpg
Wy¶wietleñ:	106
Rozmiar:	94.6 KB
ID:	2501   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012062 kopia.jpg
Wy¶wietleñ:	108
Rozmiar:	62.3 KB
ID:	2502   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012078 kopia.jpg
Wy¶wietleñ:	113
Rozmiar:	56.2 KB
ID:	2503   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012074 kopia.jpg
Wy¶wietleñ:	105
Rozmiar:	53.8 KB
ID:	2504   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012076 kopia.jpg
Wy¶wietleñ:	111
Rozmiar:	50.8 KB
ID:	2505  


  8. #68
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Do³±czy³
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    mieszane mam odczucia, na pewno bardziej podoba³y mi sie wczesniejsze fotki..na tych wysz³a¶ bardzo zwyczajnie, nie przyci±gaj± uwagi. To jest moje zdanie:)

  9. #69
    chaos... Awatar newImage
    Do³±czy³
    11.2005
    Lokalizacja
    £ód¼
    Wiek
    50
    Posty
    185
    faktycznie jazda na maksa :)
    ja widzê kilka ciekawych ujec (prawie kazdy je ma tak na marginesie) wg mnie masz "wymagajacy" typ urody nie kazdy fotograf podola.
    Pozdrawiam
    ...practically not attainable

  10. #70
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez melissa22
    mieszane mam odczucia, na pewno bardziej podoba³y mi sie wczesniejsze fotki..na tych wysz³a¶ bardzo zwyczajnie, nie przyci±gaj± uwagi. To jest moje zdanie:)
    Wiesz co, zgadzam sie z Toba - tez nie uwazam, zeby te zdjecia byly jakies szczególne, a sama sobie podobam sie chyba tylko na jednym :P. Ale to jedyne jakimi teraz dysponujê, na ktorych widac mnie wiecej :)

  11. #71
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez newImage
    faktycznie jazda na maksa :)
    ja widzê kilka ciekawych ujec (prawie kazdy je ma tak na marginesie) wg mnie masz "wymagajacy" typ urody nie kazdy fotograf podola.
    Pozdrawiam

    Witaj

    ciekawe to bardzo, co napisales... co masz na mysli pisz±c "wymagaj±cy typ urody"?

    Pozdrawiam

    Aha, dodajê jeszcze trzy zdjecia z tego dnia.
    Za³±czone miniatury Za³±czone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012008 kopia.jpg
Wy¶wietleñ:	106
Rozmiar:	59.8 KB
ID:	2506   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012039 kopia.jpg
Wy¶wietleñ:	107
Rozmiar:	86.9 KB
ID:	2507   Kliknij obrazek, aby uzyskaæ wiêksz± wersjê

Nazwa:	P1012083.jpg
Wy¶wietleñ:	104
Rozmiar:	76.4 KB
ID:	2508  

  12. #72
    chaos... Awatar newImage
    Do³±czy³
    11.2005
    Lokalizacja
    £ód¼
    Wiek
    50
    Posty
    185
    Masz predyspozycje ale nie ka¿dy fotograf wyci±gnie z Ciebie to co najlepsze. Poszukaj dobrego fotografa a my¶lê, ¿e zaskoczysz b. pozytywnie nie jednego.
    ...practically not attainable

  13. #73
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Do³±czy³
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez newImage
    Masz predyspozycje ale nie ka¿dy fotograf wyci±gnie z Ciebie to co najlepsze. Poszukaj dobrego fotografa a my¶lê, ¿e zaskoczysz b. pozytywnie nie jednego.
    Ja uwa¿am identycznie! Na tych zdjêciach o wiele lepiej potrafie ciê oceniæ i jestem na tak, ale tak jak pisze kolega wy¿ej, fotograf musi siê postaraæ...
    i tak troszeczke mi siê wydaje ¿e masz troche pulchne nó¿ki?

  14. #74
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Ja uwa¿am identycznie! Na tych zdjêciach o wiele lepiej potrafie ciê oceniæ i jestem na tak, ale tak jak pisze kolega wy¿ej, fotograf musi siê postaraæ...
    i tak troszeczke mi siê wydaje ¿e masz troche pulchne nó¿ki?
    Milo mi, ze tak s±dzicie.. Moze bedzie okazja, zeby sie przekonac, jesli kiedys faktycznie bede miala sposobnosc uczestniczenia w profesjonalnej sesji fot.

    Nie wiem, czy mam pulchne nó¿ki, mo¿e mam, chociaz nigdy o nich w ten sposob nie myslalam :) Ale od miesiaca chodze na fitness, a za 3 tyg. zacznê na silowniê (na silowni spedzê miesi±c, chodz±c 3 razy w tygodniu na 2 godziny i to bêdzie tyle, pozniej juz tylko fitness) wiêc mo¿e je jako¶ wymodelujê odpowiednio :P. Ale nie chcê schudn±æ... Naprawdê nie chcê, ju¿ wolê te swoje pulchne dla niektórych nó¿ki ni¿ takie problemy, jakie ma ze sob± co druga moja kole¿anka.

    Notabene, w ciagu ostatniego tygodnia - dwóch (nie wiem dokladnie, bo nie wa¿ê siê za czêsto) schudlam troche, chyba ze stresów i braku czasu na jakikolwiek porz±dny posi³ek. Teraz muszê siê pilnowaæ, bo uwa¿am ¿e 45 kg. (na wadze mojej mamy nawet 44, ale nie wierzê w to...) to naprawdê niska waga przy 166 cm. wzrostu.

  15. #75
    Stary wyjadacz Awatar missy
    Do³±czy³
    08.2006
    Lokalizacja
    szczecin
    Wiek
    40
    Posty
    142
    Mi siê jedynie podoba³as na tych zdjeciach z wesela. Na tych pozostalych wyszlas, jakbys je robila na sile. Na tym nie polega fotomodeling. W nim musisz ukazac cale swe serce; troche aktorstwa, troche uczucia... ale najbardziej liczy sie naturalnosc. Na weselnych zdjeciach bi³a naturalnosc i swoboda. To sie zauwaza.

  16. #76
    Wie o co chodzi
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Be³chatów
    Wiek
    38
    Posty
    47
    Cytat Zamieszczone przez missy
    Mi siê jedynie podoba³as na tych zdjeciach z wesela. Na tych pozostalych wyszlas, jakbys je robila na sile. Na tym nie polega fotomodeling. W nim musisz ukazac cale swe serce; troche aktorstwa, troche uczucia... ale najbardziej liczy sie naturalnosc. Na weselnych zdjeciach bi³a naturalnosc i swoboda. To sie zauwaza.
    Dziekuje za opiniê, Missy. Mysle, ze masz sporo racji. Nie czulam sie na pozostalych zdjeciach (nie wszystkich co prawda, ale na wielu - choæby ze wzglêdu na to, ¿e w przesz³o¶ci do zdjêæ zawsze ubiera³am siê ... kompletniej) tak swobodnie, jak na tych z lipca, i od razu to widaæ. Mam nadziejê, ¿e w najbli¿szym czasie uda mi siê zrobiæ i zamie¶ciæ kilka fotek, na których naprawdê bedzie widac, ze podczas "sesji" (albo sesji - profesjonalnej :) ) doskonale siê bawiê i rozlu¼niam, co zawsze znajduje swoje odbicie na zdjêciach.

  17. #77
    Stary wyjadacz Awatar missy
    Do³±czy³
    08.2006
    Lokalizacja
    szczecin
    Wiek
    40
    Posty
    142
    No zacze³am siê interesowaæ blizej fotomodelingiem, wy³apujê w ujêciach foto rzeczy które s± wa¿ne, a które mniej. Jestes fotogeniczna, ale zeby byc "wyrazist±" musisz umieæ pokazac takze swoj charakter, poczucie danej chwili - w kazdym zdjeciu musi byc jakis ... scenariusz:). tak wiêc powodzenia w dalszych pozowaniach:)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •