Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2006
    Posty
    1

    Witam . Chcę zostać modelem

    Witam .Chciałbym rozpocząć karierę modela lub fotomodela . Mam już dosyć tych objazdowych przekrętów , którzy to naciągają na sesje za 350 zł obiecują portfolio . Portfolio są często takie denne ,że moje zdjęcia z telefonu wyglądają na wyśmienite. Proszę o danie namiarów na jakieś agencje , które są żetelne i godne polecenia . Ps. jestem z Olsztyna . Prosze też o rady czego unikać . Odpowiedzi proszę podsyłeć na adres : [email protected] . Dziękuje za pomoc z góry

  2. #2
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    powalajace:D no z takim podejsciem daleko nie zajdziesz :p nikt do Ciebie nie bedzie pisal co masz robisz gdzie isc itp :whistle: moze troche samodzielnosci?? na forum jest duzo cennych info, moze warto najpierw samemu poszukac?? pozdrawiam

  3. #3
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez Masap
    Witam .Chciałbym rozpocząć karierę modela lub fotomodela .
    kazdy by chcial :D

    Cytat Zamieszczone przez Masap
    Mam już dosyć tych objazdowych przekrętów , którzy to naciągają na sesje za 350 zł obiecują portfolio . Portfolio są często takie denne ,że moje zdjęcia z telefonu wyglądają na wyśmienite.
    to zglos sie do porzadnych agencji, zeby byc modelem powinienes tez miec jako takie pojecie o tyms wiecie i wiedziec, ktore agencje sa warte zajrzenia do nich.

    Cytat Zamieszczone przez Masap
    Proszę o danie namiarów na jakieś agencje , które są żetelne i godne polecenia . Ps. jestem z Olsztyna . Prosze też o rady czego unikać . Odpowiedzi proszę podsyłeć na adres : [email protected] . Dziękuje za pomoc z góry
    a ja prosze o sniadanie do lozka i zajecia na uczelnii zamiast od 16 do 20 to od 10 do 14 :P
    a tak powaznie, to o agencjach napisalam ci uz wyzej. jesli chodzi o rady to zapamietaj jedno - NIGDY NIE PLACI SIE ZA SESJE TESTOWE. najwazniejsza wskazowka, ktora pozwoli ci odroznic dobre iz le agencje ;)
    widze, ze zostawiles maila tak jakbys czekal wygonie na odp a my mamy zrobic reszte i ci wyslac :P oj nie ma tak dobrze, zadaj sobie troche trudu, bo skoro odpuszczasz juz na wstepie to nie dasz rady.
    btw. oceniles najpierw swoje predyspozycje?
    no to sie zestarzalam...

  4. #4
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Cytat Zamieszczone przez Masap
    Odpowiedzi proszę podsyłeć na adres : [email protected] . Dziękuje za pomoc z góry
    Z takim podejściem to daleko nie zajdziesz. Obawiam się, że nie doczekasz się także odpowiedzi na e-mail... Czy to taki problem wpisać w wyszukiwarke "agencja modelek" ? Poza tym polecam przejrzeć inne wątki na forum.. na pewno coś znajdziesz... Wystarczy trochę chęci...

  5. #5
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    05.2009
    Wiek
    34
    Posty
    2

    Wskazówki

    Witam :)
    Chciałbym sprobować swoich sił w świecie modeli :). Niestety nie wiem czy jestem dość dobry, aby w ogóle się starać, czy mógłbym dostać kilka wskazówek na co mam zwrócić uwagę? Będę bardzo wdzięczny :)

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Camilla1237
    Dołączył
    01.2009
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    692
    Założ własny wątek, i nie zaśmiecaj a co najważniejsze nie ODNAWIAJ tych baaaardzo starych.! xP
    :hahaha:

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •