Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Pierwsze kroki Awatar e91nat
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    21

    "podkowki pod oczami" HELP!

    Od jakiegos dluzszego czasu mam taki hmm "podkowki pod oczami"nie mam pojecia z czym to moze byc zwiazane... niezaleznie od tego ile spie zawsze podobnie ale zmianiaja sie naprawde o niewiele... co robic...one sa okropne! :dizzy:

    ps.na zzalaczonych zdjeciu widac je najwyrazniej



  2. #2
    Wie o co chodzi Awatar magdalena_89
    Dołączył
    07.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    34
    Posty
    83

    wiesz co...

    mam ten sam kłopot. Kupiłam sobie ostatnio jakiś krem z wyciągiem z bławatka, jak zadziała - powiem :)
    Per aspera ad astra

  3. #3
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    jest juz podobny temat na forum...

  4. #4
    Pierwsze kroki Awatar e91nat
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    21

    ;)

    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    jest juz podobny temat na forum...
    a ja wlasnie nie widzialam zadnego :( jak byly to dotyczyly cieni, a to wlasnie nie o to chodzii...

  5. #5
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    aha:) takie podkowki to byc moze efekt zmeczenia? cienie moga miec rozne przyczyny ale (przynajmniej u mnie) takie podkowki pojawiaja sie jak za bardzo sie przemeczam, nie spie tyle ile powinnam..moga miec tez podloze zdrowotne, warto zrobic badania np na lamblie..Jesli wyniki będziesz miała dobre to sprobój stosować róznorakie kosmetyki własnie dla problemów z podkązonymi oczami... np
    La Roche Posay, Active C Yeux Vichy, Oligo 25, nie gwarantuje Ci ze pomoze... bo każdemu działa coś innego...
    Rowniez jesli masz problemy z zatokami moga pojawic sie takie worki..
    "Warto tez spróbowac stosowac masaż z kostek lodu (ale pamiętaj zawsze muszą być owinięte w jakis materiał nie probuj bezpośrednio na skóre), wogole wszelkie masaże okolic oczu oczywiscie bardzo delikatnie i oklepywanie tych miejsc jest dobrym pomysłe, gdyż przyspisza proces krązenia limfy a przez to zmniejsza podatność na powstawanie sińców pod oczami... można tez wypróbowac okłady z torebem mocno sparzonej herbaty.... czy specjalnych płatków do kupienia w drogeriach... a moze kosmetyczka coś poradzi na to... jeśli juz wszytskie sposoby zawiodą... a jednak nie bedziesz chciała się z nimi "zaprzyjaźnic" trzeba bedzie zacząc używac korektora.. najlepiej rozświetlający....o ton jasniejszy od odcienia cery.. i pamiętaj nigdy nie antybakteryjny tylko specjalnie przeznaczony do okolic oczu, gdyż korektory bardzo wysuszają i możesz więcej sobie zaszkodzić niż pomoc.... "

    informacje mozna znaleźć z necie na różnych forach...pozdrawiam :)

  6. #6
    Pierwsze kroki Awatar e91nat
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    21
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    aha:) takie podkowki to byc moze efekt zmeczenia? cienie moga miec rozne przyczyny ale (przynajmniej u mnie) takie podkowki pojawiaja sie jak za bardzo sie przemeczam, nie spie tyle ile powinnam..moga miec tez podloze zdrowotne, warto zrobic badania np na lamblie..Jesli wyniki będziesz miała dobre to sprobój stosować róznorakie kosmetyki własnie dla problemów z podkązonymi oczami... np
    La Roche Posay, Active C Yeux Vichy, Oligo 25, nie gwarantuje Ci ze pomoze... bo każdemu działa coś innego...
    Rowniez jesli masz problemy z zatokami moga pojawic sie takie worki..
    "Warto tez spróbowac stosowac masaż z kostek lodu (ale pamiętaj zawsze muszą być owinięte w jakis materiał nie probuj bezpośrednio na skóre), wogole wszelkie masaże okolic oczu oczywiscie bardzo delikatnie i oklepywanie tych miejsc jest dobrym pomysłe, gdyż przyspisza proces krązenia limfy a przez to zmniejsza podatność na powstawanie sińców pod oczami... można tez wypróbowac okłady z torebem mocno sparzonej herbaty.... czy specjalnych płatków do kupienia w drogeriach... a moze kosmetyczka coś poradzi na to... jeśli juz wszytskie sposoby zawiodą... a jednak nie bedziesz chciała się z nimi "zaprzyjaźnic" trzeba bedzie zacząc używac korektora.. najlepiej rozświetlający....o ton jasniejszy od odcienia cery.. i pamiętaj nigdy nie antybakteryjny tylko specjalnie przeznaczony do okolic oczu, gdyż korektory bardzo wysuszają i możesz więcej sobie zaszkodzić niż pomoc.... "

    informacje mozna znaleźć z necie na różnych forach...pozdrawiam :)

    Hmm wielkie dzieki ;) faktycznie moze miec to zwiazek z zatokami bo to taka moja "rodzinna przypadlosc" nawet o tym nie pomyslalam ;)
    dziekuje bardzo za rade , buziak;*

  7. #7
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Idealny na same podkówki jest Lancome Hydra Zen- który jest przeznaczony dla młodych kobiet, do rozjaśniania cieni polecam Chanel Precision( nie musisz po miesiacu uzywac korektora).

  8. #8
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez e91nat
    Hmm wielkie dzieki ;) faktycznie moze miec to zwiazek z zatokami bo to taka moja "rodzinna przypadlosc" nawet o tym nie pomyslalam ;)
    dziekuje bardzo za rade , buziak;*
    prosze bardzo :)

  9. #9
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Cytat Zamieszczone przez e91nat
    Hmm wielkie dzieki ;) faktycznie moze miec to zwiazek z zatokami bo to taka moja "rodzinna przypadlosc" nawet o tym nie pomyslalam ;)
    dziekuje bardzo za rade , buziak;*

    - a tak, tak.. mnie też zaniepokoiła ta zmiana pod oczami- co się okazuje mam polip 2 centymetrowy- zapewne poddam się operacji- to okropna dolegliwość- dochodzi ból głowy i takie tam.. jutro jade do kliniki i będzie wszystko jasne- jestem po serii badań.. ech, męcząca sprawa

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •