Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 99
  1. #21
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    zobacz na moją fotkę.. u mnie prawie nie widać czoła, mam niby boczną grzywkę, ale zapuszczam.. będzie dłuzsza, ale i tak tyle samo czoła będzie widać

  2. #22
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    chyba udam sie do fryzjera;];] możę ona będzie wiedziec ;]

  3. #23
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez gusia92girl
    chyba udam sie do fryzjera;];] możę ona będzie wiedziec ;]
    tylko do dobrego!!! najlepiej jakiś pedalek:) oni najlepiej rozumieją kobiety, bo nie patrzą na nie jak na obiekt pożądania..tylko potrafią obiektywnie ocenić w jakiej fryzurze będzie najlepiej( do mody tez to się tyczy) pozdrawiam

  4. #24
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez gusia92girl
    no własnie, ja mam strasznie duzo włosów do tego są falowane..
    ja tez i do tego krecone, ale jakos nie narzekam, kwestia uczesania

    Cytat Zamieszczone przez gusia92girl
    w prostych nie wiem jak wyglądam bo nie potrafie ich wyprostować <nie wiem czemu> a ogolnie to nie chce ich prostować bo to strasznie niszczy włosy;]
    farbowanie niszczy bardziej ;p to raz, a dwa sa odzywki do pielegnacji znoszczonych i ewentualnie wysuszonych wlosow.. moze masz zla prostownice? kup sobie ceramiczna bo jak masz blachy to sie nie dziwie, ze nie dajesz rady, ja na takie prostowalam karboanym wkladem

    Cytat Zamieszczone przez gusia92girl
    a jesli zmienic fryzure to na jakąs? w krotkich zle wyglądam bo mi sie wtedy zle wlosy układają, moze je zapuscic? to jakoś nie bedą sie tak wywijac?
    wlosy dluzsze = wlosy ciezsze = wlosy mniej falowane/krecone ;)
    no to sie zestarzalam...

  5. #25
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    07.2006
    Wiek
    32
    Posty
    30
    Cytat Zamieszczone przez gusia92girl
    ej.. spowie ktos cos?];]
    moim zdaniem probuj ... a ty wysylaj zdjecia do agencji;) napewno sie uda zycze powodzenia papa:*
    0

  6. #26
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    włosy w takiem razie zapuszcam, a grzywke zetne w tym tygodniu, moze jutro to zalezy kiedy będe miała czas.. A jak juz zetne <fryzjer> to zrobie sobie fotki i wstawie tutaj... A włosów nie prostuje, bo nie mam prostownicy, ale kiedys pozyczalam od kuzynki i za diabła nie moglam ich wyprostowac a to była ceramiczna..
    wlosy farbowalam przez to ze, kiedys byłam glupia i sobie rozjasnialam;/ potem mialam brzydkie odrosty weic farbowalam na kolors podobny do moich naturalny, ale niestety strasznie wyblakł w te wakacje więc na nowo farbowalam teraz, mysle ze teraz juz mi tak nie wyblaknie i będe mogła dac tym wlosom troche spokoju, chociaz narazie nie są za bardzo zniszczone, ładnie błyszczą, tylko kurde czemu one muszą sie tak mi wywijac;/

  7. #27
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez gusia92girl
    włosy w takiem razie zapuszcam, a grzywke zetne w tym tygodniu, moze jutro to zalezy kiedy będe miała czas.. A jak juz zetne <fryzjer> to zrobie sobie fotki i wstawie tutaj... A włosów nie prostuje, bo nie mam prostownicy, ale kiedys pozyczalam od kuzynki i za diabła nie moglam ich wyprostowac a to była ceramiczna..
    wlosy farbowalam przez to ze, kiedys byłam glupia i sobie rozjasnialam;/ potem mialam brzydkie odrosty weic farbowalam na kolors podobny do moich naturalny, ale niestety strasznie wyblakł w te wakacje więc na nowo farbowalam teraz, mysle ze teraz juz mi tak nie wyblaknie i będe mogła dac tym wlosom troche spokoju, chociaz narazie nie są za bardzo zniszczone, ładnie błyszczą, tylko kurde czemu one muszą sie tak mi wywijac;/
    Scinasz tak grzywkę jak na fotce wyżej?... proszę nie..
    uważam, ze się bardzo nadajesz, uwież mi wiem coś o tym.. może przeszkadzają mi Twoje ciuchy ,włosy, ale wyobrazam sobie Ciebie w innych wlosach,, stylowo ubrana... np. na pokazie Burberry, Versace... nadajesz się tylko to już od Ciebie zalezy czy sie wybijesz w góre. Musisz dzialać..wysyłać fotki..iśc do dobrych agencji.. Szkoła?? nie martw się da się to pogodzić przynajmniej na razie na tym etapie ( POLSKA).
    nie scinaj tej grzywki:)

  8. #28
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez melissa22
    Scinasz tak grzywkę jak na fotce wyżej?... proszę nie..
    uważam, ze się bardzo nadajesz, uwież mi wiem coś o tym.. może przeszkadzają mi Twoje ciuchy ,włosy, ale wyobrazam sobie Ciebie w innych wlosach,, stylowo ubrana... np. na pokazie Burberry, Versace... nadajesz się tylko to już od Ciebie zalezy czy sie wybijesz w góre. Musisz dzialać..wysyłać fotki..iśc do dobrych agencji.. Szkoła?? nie martw się da się to pogodzić przynajmniej na razie na tym etapie ( POLSKA).
    nie scinaj tej grzywki:)
    Ok.. sprobuje zciąć inaczej, moze tak naskos...? a czemu przekadzają ci moje ciuszki np ?;] Narazie probuje dostac sie do dobrej agencjiw Bydgoszcz www.2face

  9. #29
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez gusia92girl
    włosy w takiem razie zapuszcam, a grzywke zetne w tym tygodniu, moze jutro to zalezy kiedy będe miała czas.. A jak juz zetne <fryzjer> to zrobie sobie fotki i wstawie tutaj... A włosów nie prostuje, bo nie mam prostownicy, ale kiedys pozyczalam od kuzynki i za diabła nie moglam ich wyprostowac a to była ceramiczna..
    wlosy farbowalam przez to ze, kiedys byłam glupia i sobie rozjasnialam;/ potem mialam brzydkie odrosty weic farbowalam na kolors podobny do moich naturalny, ale niestety strasznie wyblakł w te wakacje więc na nowo farbowalam teraz, mysle ze teraz juz mi tak nie wyblaknie i będe mogła dac tym wlosom troche spokoju, chociaz narazie nie są za bardzo zniszczone, ładnie błyszczą, tylko kurde czemu one muszą sie tak mi wywijac;/
    moim zdaniem powinnas zapouscic grzywke i nie miec prostej, ale schodzaca na bok laczaca sie z wlosami. poza tym jesli chodzi o wlosy to moim zdaniem powinnas przestac farbowac, ja tak kiedys zrobilam pomimo, ze mialam zolte pasemka, przemeczylam sie 3 lata (12cm w ciagu roku rosna wlosy) i wrocilam do naturalnego koloru :) (inna sprawa ze pozniej je przyciemnilam, ale to wynikalo z tego, ze nie podobal mi sie moj naturalny kolor). a jesli chcesz, zeby twoje wlosy blyszczaly i farba nie zmywala sie i nie blakla to zainwestuj 150zl na fryzjera (ja tak robie, a poniewaz przyciemniam to moge pozwolic sobie na wizyty 1 na 3-4miesiace wiec to nie jest ogromny wydatek). zastanow sie nad tym, a najlepiej to idz do dobrego salony fryzjerskiego w miescie - tam za darmo udzielaja porad stylisci, oni napewno wiecej powiedza ci niz my tuna forum.
    no to sie zestarzalam...

  10. #30
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    moim zdaniem powinnas zapouscic grzywke i nie miec prostej, ale schodzaca na bok laczaca sie z wlosami. poza tym jesli chodzi o wlosy to moim zdaniem powinnas przestac farbowac, ja tak kiedys zrobilam pomimo, ze mialam zolte pasemka, przemeczylam sie 3 lata (12cm w ciagu roku rosna wlosy) i wrocilam do naturalnego koloru :) (inna sprawa ze pozniej je przyciemnilam, ale to wynikalo z tego, ze nie podobal mi sie moj naturalny kolor). a jesli chcesz, zeby twoje wlosy blyszczaly i farba nie zmywala sie i nie blakla to zainwestuj 150zl na fryzjera (ja tak robie, a poniewaz przyciemniam to moge pozwolic sobie na wizyty 1 na 3-4miesiace wiec to nie jest ogromny wydatek). zastanow sie nad tym, a najlepiej to idz do dobrego salony fryzjerskiego w miescie - tam za darmo udzielaja porad stylisci, oni napewno wiecej powiedza ci niz my tuna forum.
    no juz sprubuje nie farbowac;] narazie moje włosy błyszczą i są w dobrej kondycji wiec wszytsko ok;] Jutro pójde zeby mi grzywke ściełajakos na bok..

  11. #31
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2006
    Posty
    63

    Fotograf z Bydgoszczy

    Fotograf o ktorym wspomniałem w poscie jest artystą fotografikiem członkiem ZPAF i nie musi reklamować się w necie by mieć pracę. Trudno byś go znała mieszkając w Szczecinie. Zanając podejście do tematu kandydatek na "modelki" szkoda by wam było kasy na zdjęcia. Agencje bardzo się cieszą gdy dostają zdjecia typu prezentowanego na tym forum i aż się palą by zatrudniać osoby nadsyłające zdjęcia z telefonu komórkowego lub cyfrowej małpki.

  12. #32
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    a co to jest cyfrowa małpka?
    Wiesz, ale zrozum, że nie wszyscy mają np. te minimum 100 zł by wydać na sesje.. A zwykłe zdjęcia z cyfrówki chyba wystarczą?

  13. #33
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez Tadeusz
    Fotograf o ktorym wspomniałem w poscie jest artystą fotografikiem członkiem ZPAF i nie musi reklamować się w necie by mieć pracę.
    tu nie chodzi o jego samoreklame, ale o to, ze zadne zdjecia wielu modelek na wielu forach, ktore ogladalam nie byly jego autorstwa. ie sztuka jest samemu sie chwalic, sztuka jest gdy nas chwala i to robi nam odpowiednia reklame.

    Cytat Zamieszczone przez Tadeusz
    Trudno byś go znała mieszkając w Szczecinie.
    uwierz mi, ze o to nie trudno. jesli ktos jest naprawde dobry to znany jest rowniez w takiej "dziurze z tramwajami" jaka jest Szczecin.

    Cytat Zamieszczone przez Tadeusz
    Zanając podejście do tematu kandydatek na "modelki" szkoda by wam było kasy na zdjęcia. Agencje bardzo się cieszą gdy dostają zdjecia typu prezentowanego na tym forum i aż się palą by zatrudniać osoby nadsyłające zdjęcia z telefonu komórkowego lub cyfrowej małpki.
    agencja cieszy sie, gdy dziewczyna wysyla normalne domowe fotki, oznacza to, ze jest swieza, nowa twarza na rynku i moze ja ulozyc po swojemu - podkreslaja to na kazdym kroku kiedy pata pytanie "jakie wyslac zdjecia?".

    dlatego wybacz, ale nie moge zgodzic sie z trescia Twojego posta.
    no to sie zestarzalam...

  14. #34
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2006
    Posty
    63

    Jeszcze o zdjęciach

    Zdjęcia do agencji nie muszą być wykonane super sprzętem za jakieś wielkie sumy ale muszą być Poprawne Technicznie. Tzn ostre i posiadające odpowiednią kolorystykę. Powinny przedstawiać calą sylwetkę i twarz, tu się absolutnie zgadzam,że ma być świeża a nie z kilogramem tapety szczególnie w wieku 14 lat. Niestety tego typu zdjęć na tym forum jest bardzo mało i jeśli takie posyłacie do agencji to nie dziwcie się,że nie otrzymujecie odpowiedzi a tym bardziej zleceń, bo owszem może w jakimś banku będą "wisiały" ale to chyba nie o to Wam chodzi. Wracając do tematu fotografa z Bydgoszczy gwoli zamknięcia dyskusji W branży jest tak wielu zdolnych fotografów jak i modelek i trudno jest znać wszystkich. Ja na przykład ze Szczecina nie znam żadnego a miasto jest duże i Bardzo ładne i absolutnie nic do niego nie mam. Tego fotografa znam bo sam kiedyś mieszkałem w Bydgoszczy i miałem okazję widzieć jego prace. Niestety na pewno stówa to byłby trochę mało za wykonanie zdjęć w jego zakładzie. Jak pozyskać ładne zdjęcia do zalążka portfolio już kiedyś pisałem.
    Na pewno macie wokół siebie znajomych z fotograficzną pasją co chętnie Wam porobią zdjęć, które będziecie mogły wyeksponować na tym forum czy wysłać do agencji. Małpkami nazywam aparaty z których nie da się uzyskać poprawnych zdjęć bo mają wadliwą konstrukcję z założenia. Przepraszam ,że tak się rozpisałem ale chciałem zamknąć rozpoczętych kilka wątków i nie będę już do nich wiecej wracał. Pozdrawiam i dobranoc.

  15. #35
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez Tadeusz
    1.członkiem ZPAF
    2.i nie musi reklamować się w necie by mieć pracę
    3.Zanając podejście do tematu kandydatek na "modelki" szkoda by wam było kasy na zdjęcia
    1. a co to jest? :o
    2. ja się tylko zapytałam czy jego prace są gdzieś w internecie bo chciałabym je po prostu zobaczyć, może udałabym się na sesje do niego za jakiś czas bo do Bydgoszczy mi niedaleko.
    3. ogólnie jest taka zasada że jeśli sesja jest niekomercyjna, jest robiona jako zdjęcia za pozowanie no chyba że modelka nie odpowiada fotografowi (przynajmniej modelki mają taką zasade). Minimalna suma z jaką się spotkałam za foty to 200zł, jedyna agencja Eithel powiedziała mi że widzą we mnie potencjał i mogą obniżyć mi koszta sesji - nieskorzystałam choć fotki fajne, bo również nie płace za fotki. Zdażyło mi się to raz ale jestem zadowolona z wydanych pieniędzy, choć nie było o nich przed sesją mowy...

  16. #36
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Aha jeśli mowa o Szczecinie to ja bardzo sobie chwale fotografa Feliza, jest w Polsce popularny i robi świetne moim zdaniem foty. Od dłuższego czasu staramy się umówić na sesje ale rodzice nie pozwalają mi ruszać bez nich poza Trójmiasto a oni sami nie mają czasu na wyjazd. Cenie sobie także pana Graziosa, też raczej znany i wyciągnął mi pomocną dłoń, niestety problem jest taki sam jak wyżej. W Szczecinie znajduje się także chwalona wzorową opinią agencja ML Studio, jednak nie znam ich fotografa. Enko mam nadzieje że umówimy się na herbatke jak w końcu pojade do twojego miasta :)

    A do autorki, co do włosów - dziewczyny dobrze ci poradziły więc nie będe powtarzać tego co napisały :)

  17. #37
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2006
    Posty
    63

    Zpaf

    Skrót oznacza Zwiazek Polskich Artystów Fotografików.
    Pozdrawiam

  18. #38
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    W Szczecinie znajduje się także chwalona wzorową opinią agencja ML Studio, jednak nie znam ich fotografa. Enko mam nadzieje że umówimy się na herbatke jak w końcu pojade do twojego miasta :)
    Blondive bardzo chetnie, zapraszam do Szczecina :D

    a jesli chodzi o agencje ML Studio to fotografowie i ich prace sa umieszczeni na stronie w zakladce "studio". glownym fotografem jest sama szefowa - Magda Lipiejko, a ponadto wspolpracuje z agencja Marcin Twardowski (kaunau) i Konrad Jakubowski (Rave) :)
    no to sie zestarzalam...

  19. #39
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    Byłam wczoraj u fryzjera.. ścięła mi grzywke, ogolnie średnio jestem zadowolona, dzisiaj wieczorem sprobuje wstawić fotki...

  20. #40
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    jeszcze załączam fotke z zeszłego roku.. w sierpniu, grzywke mam teraz podobnie sćietą i narazie będę ją zapuszczać zeby miec jak melisa;]
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	gusia.jpg
Wyświetleń:	152
Rozmiar:	15.7 KB
ID:	2573  

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •