Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 39
  1. #1
    panta rei
    Guest

    Depilacja laserowa

    Czy może ktoś z Was orientuje się w tym temacie i może mi coś ciekawego powiedzieć? Mniej więcej wiem na czym polegają te zabiegi, lecz chciałabym się dowiedzieć w jakim wieku można je wykonywać i, czy mają jakieś
    przeciwwskazania, skutki uboczne?

  2. #2
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    Po pierwsze trzeba wybrać dobry gabinet, bo nie wszędzie wykonują fachowo i skutecznie tego typu zabiegi. Co do wieku to chyba nie ma to jakiegoś większego znacznia... Najlepiej najpierw wybrać się na konsultację dermatologiczną. Przeciwskazania są tak jak we wszystkim.. Wszystko zależy od skóry. Najczęściej spotykanym, ale przemijającym przeciwwskazaniem jest skóra opalona. Inne to łuszczyca, czynna opryszczka, ciąża, silna nadwrażliwość skóry na światło itp. No a tak poza tym taki zabieg jest niestety dosyć drogi.

  3. #3
    panta rei
    Guest
    O jego cenach wiem, ale myślę, że jest on na moje możliwości finansowe. Chyba tak zrobię, na mojej uwadze jest salon Kleopatra w Krakowie i tam skonsultuję się z dermatologiem. Dzięki za radę:) Jak ktoś zna jakieś objawy z doświadczenia, to piszcie. Pozdrawiam.

  4. #4
    Zazwyczaj w takich gabinetach przed pierwszym zabiegiem jest konsultacja dermatologiczna. Jakis czas przed zabiegiem nie mozna uzywac kremow z retinolem i z wyciageim z rumianku i dziurawca (pewnie moga jakie przebarwienia powstac przy zabiegu)
    Skora najlepiej jak najjasniejsza, bron Boze nie swiezo opalona. Im jasniejsza skora a ciemniejsze wloski tym efekt wiekszy bo mozna uzyc wieksza dawke prommieniowania laseru:)
    Po zabiegu w zaleznosci od wrazliwosci skory moga wystapic zaczerwienienia z drobnymi strupkami wlacznie, ktore po jakims czasie goja sie i nie zostaje po nich sladu.
    Mialam robione pachy i teraz jestem w trakcie robienia lydek, jak macie jeszcze jakies pytania to chetnie pomoge.
    Pozdrawiam

  5. #5
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    A możecie podac orientacyne ceny i jak jest trwałośc zabiegu. Czy dla dożywotniej trwałości należy zabieg ileś razy powtórzyc ???
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  6. #6
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Lipski
    A możecie podac orientacyne ceny i jak jest trwałośc zabiegu. Czy dla dożywotniej trwałości należy zabieg ileś razy powtórzyc ???

    Mój ojciec chce usunąć całą brodę - orientował sie, że najlepszy sprzęt jest w Szczecinie (chyba).. jesli chodzi o ilość to kilka zabiegów będzie potrzebnych no i pare tysiecy.

  7. #7
    Cena zależy od powierzchni skóry z której ma być usunięte owłosienie.Zależnie od gabinetu i miejscowości ceny te mogą się niewiele różnić. Ja płaciłam za 3 pierwsze zabiegi na paszki po 360 zł, 4 zabieg był za połowę tej ceny. Za jeden zabieg na łydki - 460 zł.
    Co do trwałości to się okaże za kilka lat. W gabinetach przekonują, że już później włoski wcale nie odrastają, a jak będzie okaże sie za kilka albo kilkanaście lat :)

  8. #8
    A zabiegi trzeba powtórzyć kilkakrotnie w odstępie 2-3 miesięcy ponieważ nie usunie się wszystkich włosków za jednym razem- są one w różnej fazie wzrostu a laser działa tylko na te co właśnie rosną a nie te co są w fazie spoczynku. Po takiej serii zabiegów można się już cieszyć gładką skóra:)

  9. #9
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez pchełeczka
    A zabiegi trzeba powtórzyć kilkakrotnie w odstępie 2-3 miesięcy ponieważ nie usunie się wszystkich włosków za jednym razem- są one w różnej fazie wzrostu a laser działa tylko na te co właśnie rosną a nie te co są w fazie spoczynku. Po takiej serii zabiegów można się już cieszyć gładką skóra:)

    no :) za paszki to się rozumie- taka cena.

  10. #10
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Ano ale mnie bardziej interesuja koszty usuwania owłosienia łonowego. I czy, to jest częstp spotykane w ofercie salonów kosmetycznych.
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  11. #11
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    pośladki i bikini to wydatek rzędu 290 zł (osobno rzecz jasna) zalezy co Cie interesuje, ciekawa jestem jednak jak to wyglada w przypadku facetow :p

    ps znalazłam jeszcze...
    redukcja owłosienia łonowego u pań 390,00
    o facetach nie bylo mowy :p
    Ostatnio edytowane przez Antalii ; 2007.02.28 o 16:42 Powód: ps ;)

  12. #12
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    pośladki i bikini to wydatek rzędu 290 zł (osobno rzecz jasna) zalezy co Cie interesuje, ciekawa jestem jednak jak to wyglada w przypadku facetow :p
    Pośladki można zostawic - zimą będzie cieplej, a bikini można kupowac już wydepilowane (zresztą nie widziałem zarośniętch strojów na plażę ;))

    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    ps znalazłam jeszcze...
    redukcja owłosienia łonowego u pań 390,00
    To taniutko!! Zważywszy na korzyści, to nie ma co się zastanawiac, tylko szukac salonu :)

    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    o facetach nie bylo mowy :p
    To nie o mnie chodziło:)) Mi wystarcza Gilette Mach3 :)
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  13. #13
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez melissa22
    Mój ojciec chce usunąć całą brodę - orientował sie, że najlepszy sprzęt jest w Szczecinie (chyba)...
    A masz namiar na jakiś konkretny salon w Szczecinie??
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  14. #14
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Lipski
    A masz namiar na jakiś konkretny salon w Szczecinie??
    Przemek ... nie wiem co o tym mysleć... :))))))))))))

  15. #15
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez skywhite
    Przemek ... nie wiem co o tym mysleć... :))))))))))))
    Co tu dużo myślec, to dla dziewczyny, ja używam Mach3 (jak już wspomniałem) :) Spróbuj sam ... :P)
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  16. #16
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Lipski
    Co tu dużo myślec, to dla dziewczyny, ja używam Mach3 (jak już wspomniałem) :) Spróbuj sam ... :P)
    nie no wiesz - najpierw maseczka potem depilacja ... :) przez chwilę myślałem że dziewczyna ma na imię : wojtek :) no ale mnie uspokoiłeś :)

  17. #17
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez Przemek Lipski
    bikini można kupowac już wydepilowane (zresztą nie widziałem zarośniętch strojów na plażę ;))
    ...żałuj ;)

  18. #18
    Bad Cat Awatar Nikoshi
    Dołączył
    06.2006
    Lokalizacja
    kraków
    Posty
    2,454
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    ...żałuj ;)
    fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuj !

  19. #19
    "fotograf" :) Awatar Przemek Lipski
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Dublin
    Wiek
    52
    Posty
    1,522
    Cytat Zamieszczone przez skywhite
    nie no wiesz - najpierw maseczka potem depilacja ... :) przez chwilę myślałem że dziewczyna ma na imię : wojtek :)
    Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj... :)
    http://www.maxmodels.pl/przemek_lipski.html

    "Wszyscyśmy z płócien
    Rembrandta:
    To tylko kwestia
    Światła ; " (Jacek Kaczmarski "Światło")

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    35
    Posty
    1
    Ja wierzę w depilację laserem. Dla mnie rewelacja :-)

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •