Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 21 do 40 z 72
  1. #21
    panta rei
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    poczytaj sobie o rores, to nie wiem czy nadal bedziesz uwazala, ze to dobra agencja ;)
    ...czyli s±disz, ¿e nie ma w Krakowie dobrych agencji?:shocked:

  2. #22
    Just ME :D Awatar eNKa
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez panta rei
    ...czyli s±disz, ¿e nie ma w Krakowie dobrych agencji?:shocked:
    sadze, ze Rores nie jest dobra agencja.
    no to sie zestarzalam...

  3. #23
    panta rei
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    sadze, ze Rores nie jest dobra agencja.
    heh, no dobra nie wa¿ne...chyba nie zrozumia³a¶ mojego pytania...koniec tematu, nie za¶miecajmy forum. Ja oceniam ich kreowanie modelek, bo po tym wzgêldem sa nr 1 w Polsce.

  4. #24
    Pierwsze kroki Awatar Prince$$
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    31
    Posty
    13
    No i ju¿ jestem po spotkaniu =) Chyba wypad³am ca³kiem nie¼le, bo kobieta z któr± rozmawia³am zapyta³a mnie czy chcia³abym pój¶æ w t± sobote (28.10) na casting zwi±zany z pokazem fryzjerskim, który odbêdzie siê dzieñ pó¼niej po castingu (w niedzielê).Ponadto jestem umówiona na pierwsz± sesjê, która odbêdzie siê 11 listopada-mam tej kobiecie pokazaæ "na co mnie staæ".

    :confused: Co o tym s±dzicie? :question:

  5. #25
    Pierwsze kroki Awatar P4uL!nK4
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Skarland
    Posty
    28
    Prince$$ no no :D to fajnie :)

  6. #26
    Just ME :D Awatar eNKa
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez panta rei
    heh, no dobra nie wa¿ne...chyba nie zrozumia³a¶ mojego pytania...koniec tematu, nie za¶miecajmy forum. Ja oceniam ich kreowanie modelek, bo po tym wzgêldem sa nr 1 w Polsce.
    sadze, ze to Ty nie zrozumialas odp ;) wypowiedzialam sie o Rores, bo o pozostalych agencjach w krakowie nie mam pojecia. nie musialam tego dopisywac.

    koniec tematu ;)
    no to sie zestarzalam...

  7. #27
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez Prince$$
    No i ju¿ jestem po spotkaniu =) Chyba wypad³am ca³kiem nie¼le, bo kobieta z któr± rozmawia³am zapyta³a mnie czy chcia³abym pój¶æ w t± sobote (28.10) na casting zwi±zany z pokazem fryzjerskim, który odbêdzie siê dzieñ pó¼niej po castingu (w niedzielê).Ponadto jestem umówiona na pierwsz± sesjê, która odbêdzie siê 11 listopada-mam tej kobiecie pokazaæ "na co mnie staæ".

    :confused: Co o tym s±dzicie? :question:
    no to juz jakies postepy:D zycze powodzenia ;)

  8. #28
    panta rei
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    sadze, ze to Ty nie zrozumialas odp ;) wypowiedzialam sie o Rores, bo o pozostalych agencjach w krakowie nie mam pojecia. nie musialam tego dopisywac.

    koniec tematu ;)
    A czy ja czytam w Twoich my¶lach? Pytanie brzmia³o: czyli s±dzisz, ¿e w Krakowie nie dobrych agencji?, a Ty na to: s±dzê, ze Rores nie jest dobra agencja. Ja Ciebie nie pyta³am o Twoje zdanie na temat Rores, a wiec to nie by³a odpowied¼ na moje pytanko - przykro, je¶li tego nie zauwa¿y³a¶:p
    Faktycznie chyba ma³o wiesz o krakowskich agencjach;)

  9. #29
    Wie o co chodzi Awatar myszka_6
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez Prince$$
    No i ju¿ jestem po spotkaniu =) Chyba wypad³am ca³kiem nie¼le, bo kobieta z któr± rozmawia³am zapyta³a mnie czy chcia³abym pój¶æ w t± sobote (28.10) na casting zwi±zany z pokazem fryzjerskim, który odbêdzie siê dzieñ pó¼niej po castingu (w niedzielê).Ponadto jestem umówiona na pierwsz± sesjê, która odbêdzie siê 11 listopada-mam tej kobiecie pokazaæ "na co mnie staæ".

    :confused: Co o tym s±dzicie? :question:
    Ja równie¿ by³am na takim pokazie fryzjerskim miesi±c temu, te¿ z yess :) fryzurke robi³ mi jeden z w³ochów :happy: Masimo siê zwa³ :) wiêc je¿eli masz jakie¶ pytania to ¶mia³o pytaj :)

    A ta sesja bezp³atna? Czy chc± 200z³?

  10. #30
    Pierwsze kroki Awatar Prince$$
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    31
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez myszka_6
    A ta sesja bezp³atna? Czy chc± 200z³?
    Sesja jest bezp³atna. Tak siê niestety z³o¿y³o, ¿e akurat w t± niedzielê kiedy mog³abym byæ na tym superowym pokazie, to oczywi¶cie wypada mi turniej, na który muszê ju¿ jechaæ. Jestem o to w¶ciek³a, ale zdarza siê...
    Na szcze¶cie nawi±za³am dobre kontakty z p.Kasi± (która siê mn±,¿e tak powiem "zajmuje"),która ¿yczy³a mi powodzenia na turnieju, i napisa³a, ¿e bêdzie w kontakcie =) To chyba dobrze ;)
    A cio dio tego myszko_6, ¿e by³a¶ na pokazie z Yess to mo¿e siê kiedy¶ spotkamy (w czasie castingu czy cio ;)

    Pozdrowionka dla wszystkich :*

    Prince$$

  11. #31
    Wie o co chodzi Awatar myszka_6
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    39
    No licze na to, ¿e siê spotkamy na jakim¶ castingu hihi :) albo przy okazji zlecenia. A nie dosta³a¶ ostatnio zlecenie jako hostessa na otwarcie elektrociep³owni? ja niestety nie mog³am i¶c, bo by³am na obozie naukowym :( Pani Kasia G. to bardzo mi³a kobieta :)

  12. #32
    Just ME :D Awatar eNKa
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez panta rei
    A czy ja czytam w Twoich my¶lach? Pytanie brzmia³o: czyli s±dzisz, ¿e w Krakowie nie dobrych agencji?, a Ty na to: s±dzê, ze Rores nie jest dobra agencja. Ja Ciebie nie pyta³am o Twoje zdanie na temat Rores, a wiec to nie by³a odpowied¼ na moje pytanko - przykro, je¶li tego nie zauwa¿y³a¶:p
    Faktycznie chyba ma³o wiesz o krakowskich agencjach;)
    tego juz dodawac nie musialas.
    poza tym ja mam prawo wiedziec malo, ale Ty skoro jestes stamtad to powinnas znac krazace opinie o agencjach w Twoim miescie, zakladajac ze jestes z kraka.
    no to sie zestarzalam...

  13. #33
    panta rei
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez eNKa
    tego juz dodawac nie musialas.
    poza tym ja mam prawo wiedziec malo, ale Ty skoro jestes stamtad to powinnas znac krazace opinie o agencjach w Twoim miescie, zakladajac ze jestes z kraka.
    Skoro ma³o wiesz, to na nastêpny raz nie wypowiadaj siê na temat krakowskich agencji, bowiem ile ludzi, tyle opini i zawsze tak by³o oraz nadal jest.
    Kr±¿±ce opinie...chyba chodzi³o ci o plotki, które roznosz± dziewczyny nie majace szans do takich agencji jak Rores.
    Gor±co pozdrawiam z nadziej±, i¿ ten teamt jest juz zakoñczony.

  14. #34
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Do³±czy³
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Cytat Zamieszczone przez panta rei
    Skoro ma³o wiesz, to na nastêpny raz nie wypowiadaj siê na temat krakowskich agencji, bowiem ile ludzi, tyle opini i zawsze tak by³o oraz nadal jest.
    Kr±¿±ce opinie...chyba chodzi³o ci o plotki, które roznosz± dziewczyny nie majace szans do takich agencji jak Rores.
    Gor±co pozdrawiam z nadziej±, i¿ ten teamt jest juz zakoñczony.

    Ale co ty panta rei wiesz o krakowskich modelkach..widzialam twoje galerie i ty zajmujesz sie fotografia krajobrazow a takowych bodajze nie potrzebuja w agencjach.pozdrawiam.
    ....

  15. #35
    panta rei
    Guest
    Cytat Zamieszczone przez katarinack
    Ale co ty panta rei wiesz o krakowskich modelkach..widzialam twoje galerie i ty zajmujesz sie fotografia krajobrazow a takowych bodajze nie potrzebuja w agencjach.pozdrawiam.
    Nastêpna, która duuu¿o wie, a¿ razisz dziewczyno...sk±d wiesz, i¿ zajmujê siê fotografi± i w dodatku tylko krajobrazów?? Ciekawe, ¿e mam swoj± strone, o której pierwszy raz s³yszê...Nie mam strony udostepnionej dla wszytkich. Jest to prywatna strona www i fotografujê w szczególno¶ci modelki z ca³ej Polski (nie tylko z krakowskich agencji!) i w³a¶nie ze wzglêdu na nie jest to strona zastrze¿ona has³em, której napweno nie widzia³a¶!!!
    Nie wypowiadaj siê na temat osób, na których temat NIC nie wiesz.

  16. #36
    Wie o co chodzi Awatar sssecret
    Do³±czy³
    10.2006
    Wiek
    32
    Posty
    88
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    kto wie moze jeszcze urosniesz, w zaleznosci kiedy mialas pierwszy okres, jesli mialas, bo jesli nie to szanse sa spore..:) (zazwyczaj rosnie sie do 2 lat od 1 miesiaczki)
    Ja s³ysza³am, ¿e po okresie ro¶nie siê jeszcze ok. 8cm, nie wiêcej. Co jest bardzo optymistyczne dla mnie, mo¿e kiedy¶ bêdê mog³a siê pochwaliæ 178 :D.


    Heeeej...dziewczyny z góry! Spokooojnie, nie k³óciæ siê! Bo melisy Wam zaparzê :D.

  17. #37
    Just ME :D Awatar eNKa
    Do³±czy³
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    DNO - kolejny watek z zadymami.
    no to sie zestarzalam...

  18. #38
    panta rei
    Guest
    No tak...ale jak tu nie reagowaæ na takie p³ytkie wnioski na temat mojej osoby i to jeszcze z 'ust' ludzi, którzy mnie kompletnie nie znaj±!
    Przecie¿ to ¶mieszne i ¿a³osne...

  19. #39
    Pierwsze kroki Awatar evica
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    33
    Posty
    12
    Co do mojej wcze¶niejszej wiadomo¶ci dot. agencji Yess, to wiecie co sie sta³o??
    Odpisali mi na moje zg³oszenie!!
    Rozumiecie to?? :shocked: ODPISALI!:shocked:
    Jestem taka szcze¶liwa... bo przynajmniej czê¶ciowo moje marzenie zaczyna siê spe³niaæ.

    Gratulujê Ci i ¿yczê powodzenia:* Napisz jak by³o!

  20. #40
    Pierwsze kroki Awatar Prince$$
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    31
    Posty
    13
    Niom myszko zgadzam siê z tob±, ¿e pani Kasia G. to bardzo fajna kobieta =)
    Tak ostatnio siê zastanawia³am czy dobrze zrobi³am,¿e siê w to wszystko wpakowa³am, bo wychodzi na to,¿e ja ca³y czas bede im musia³a placiæ za sesjê??:questionm :questionm :questionm
    ~*~A tak w ogóle: ~*~
    ^Czy fotomodelka co¶ zarabia??
    ^Czy w moim przypadku modeling jest/bedzie op³acalny?
    ^A jak tak, to kiedy mogê zacz±æ zarabiaæ?

    Proszê odpowiedzcie mi =**
    Bu$$ki =**

    Proszê, NIE K£ÓÆCIE SIÊ ! FORUM NIE JEST PO TO,¯EBY SIÊ TU K£ÓCIÆ I WYZYWAC INNYCH. NAPRAWDÊ!

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •