Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Poka¿ wyniki od 41 do 60 z 72
  1. #41
    Pierwsze kroki Awatar Prince$$
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    31
    Posty
    13
    [QUOTE=myszka_6]A nie dosta³a¶ ostatnio zlecenie jako hostessa na otwarcie elektrociep³owni? ja niestety nie mog³am i¶c, bo by³am na obozie naukowym :( QUOTE]
    Nie koffana, nie dosta³am, bo ja nie chcia³am byæ hostess±, bo jestem na tio za m³oda, a poza tym ja uprawiam mój najukoffañszy sport, jakim jest taniec towarzyski, a to powoduje, ¿e jestem ograniczona czasowo (treningi mam od pon. do czw. od 18-20 no i co drugi pi±tek, a szko³ê koñcze codziennie po 14).
    Co do castingów/sesji to ja jestem umówiona z pani± Kasi± na 11.11.2006 na pierwsz± sesjê, na której mam pokazaæ na co mnie staæ :D
    Kaza³a..pff...¼le to ujê³am... ZAPROPONOWA£A mi ¿bym æwiczy³am przed lustrem.

    ~*~ ~*~ ~*~ ~*~ ~*~

    A czy na sesjach powinno siê u¶miechaæ, czy robiæ jakie¶ takie specyficzne minki?? Czy s± jakie¶ najlepsze??
    Pl$ o odpowiedz =**

  2. #42
    Pierwsze kroki Awatar Prince$$
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    31
    Posty
    13
    Jeszcze jadno...
    Jestem uzale¿niona od s³odyczy, ale na szczê¶cie mam po mamie bardzo dobr± przemianê materi wiêc po prostu nie tyje...
    Moje pytanqo brzmi:
    Macie mo¿e jaki¶ sposób,¿eby siê od tych wszystkich s³odko¶ci oduzale¿niæ?
    Bardzo chcia³abym to zrobiæ, ze wzglêdu na swoj± figurê (naprawdê.. a co bêdzie jak zaczne tyæ?) i zdrowie


    =** Bu$$ki =**

  3. #43
    Pierwsze kroki Awatar _beatka
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Toruñ
    Wiek
    35
    Posty
    4
    Cytat Zamieszczone przez Borkosia8
    hehe:D dobre:) Ja ci mogê oddaæ z 5cm. bo mam chyba z 180 i nie znoszê tego!! kurcze jak ja bym chcia³a szpileczki sobie waln±æ no ale có¿ moj facet ma tyle samo wzrostu co ja no mo¿e ze 2 cm wy¿szy co mnie nie ratuje a tu studniówka za pasem:/
    To mamy ten sam problem... :P

  4. #44
    Wie o co chodzi Awatar myszka_6
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez Prince$$
    Jeszcze jadno...
    Jestem uzale¿niona od s³odyczy, ale na szczê¶cie mam po mamie bardzo dobr± przemianê materi wiêc po prostu nie tyje...
    Moje pytanqo brzmi:
    Macie mo¿e jaki¶ sposób,¿eby siê od tych wszystkich s³odko¶ci oduzale¿niæ?
    Bardzo chcia³abym to zrobiæ, ze wzglêdu na swoj± figurê (naprawdê.. a co bêdzie jak zaczne tyæ?) i zdrowie


    =** Bu$$ki =**
    Polecam ci±g³e ¿ucie gumy bez cukru :) mnie pomaga :P

  5. #45
    Wie o co chodzi Awatar myszka_6
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez Prince$$

    A czy na sesjach powinno siê u¶miechaæ, czy robiæ jakie¶ takie specyficzne minki?? Czy s± jakie¶ najlepsze??
    Pl$ o odpowiedz =**
    -B±d¼ nautralna, bez przyklejonego na buzi sztucznego u¶miechu, bo i zdjecia bed± sztuczne, a co za tym idzie.. do bani.
    -B±dz sob±
    -Przed sesj± zdjêciow± wyluzuj sie, np. tañcz±c :)

    có¿ wiêcej.... hmm ¿yczyæ powodzenia jedynie! :* Trzymam kciuki ;]

  6. #46
    Stary wyjadacz
    Do³±czy³
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez Prince$$
    Niom myszko zgadzam siê z tob±, ¿e pani Kasia G. to bardzo fajna kobieta =)
    Tak ostatnio siê zastanawia³am czy dobrze zrobi³am,¿e siê w to wszystko wpakowa³am, bo wychodzi na to,¿e ja ca³y czas bede im musia³a placiæ za sesjê??:questionm :questionm :questionm
    ~*~A tak w ogóle: ~*~
    ^Czy fotomodelka co¶ zarabia??
    ^Czy w moim przypadku modeling jest/bedzie op³acalny?
    ^A jak tak, to kiedy mogê zacz±æ zarabiaæ?

    Proszê odpowiedzcie mi =**
    Bu$$ki =**
    w dlaczego masz p³aciæ za sesje??? jesli agencja jet Toba zainteresowana to nigdy nie pobierze do Ciebie kasy za sesje :idea: chyba ze pozniej zabierze z Twojego wynagrodzenia....:neutral:

  7. #47
    Pierwsze kroki Awatar P4uL!nK4
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Skarland
    Posty
    28
    Prince$$ no w³asnie ja tez tego nie rozumiem.... i to jeszcze bedziesz p³aciæ za ka¿d± sesjê ?? je¶li takto bym podziêkowa³a i znalaz³a fotografa który zrobi Ci sesje za zdjêcia do portfolio...

  8. #48
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Do³±czy³
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Kazda agencja bierze za sesje ..ale te lapsze nie karza Ci placic tylko masz dlug u nich ktory potem odliczaja od twoich zarobkow(oczywiscie bez %) i macie rowne rachunki..a skoro tak postepuja to sie nawet w to nie pakuj
    ....

  9. #49
    Pierwsze kroki Awatar Prince$$
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    31
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez Antalii
    w dlaczego masz p³aciæ za sesje??? jesli agencja jet Toba zainteresowana to nigdy nie pobierze do Ciebie kasy za sesje :idea: chyba ze pozniej zabierze z Twojego wynagrodzenia....:neutral:
    Tz. chodzi o to,¿e jak by³am na spotkaniu to pani Kasia, z któr± wspó³pracujê powiedzia³a co¶ takiego:
    "..no to umówimy sie na 1-wsz± sesjê, oczywi¶cie BEZP£ATN¡..."
    Odebra³am to wtedy tak, ¿e jak ta 1-wsza jest bezp³atna to te inne s± p³atne.. ale nie wiem. Mam nadziejê, ¿e siê mylê.
    Nie odpowiedzia³y¶cie mi za pytanko =* :
    Kiedy taka fotomodelka zaczyna zarabiaæ?:questionm

    Bu$$ki =*

  10. #50
    Pierwsze kroki Awatar Prince$$
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    31
    Posty
    13
    Aha, jeszcze jedno...
    Znacie mo¿e jak±¶ ¶wietn± ma¶æ na blizny???
    Bo niestety w te wakacje by³am na basenie, gdzie spad³am z mórka do wody i trochê zdar³am sobie golenie. Niestety zosta³y blizny. Smarujê te nieszczêsne golenie ma¶ci± Contraxtubex, ale efekty nie s± piorunuj±ce...
    Bojê siê,¿e je¿eli kto¶ z agencji zobaczy ¿e je mam(blizny) to poprostu zrezygnuj± ze mnie =((

    HeLP :sad:

    CIO TO S¡ TE ZDJÊCIA DO PORTFILIO?

  11. #51
    Pierwsze kroki Awatar Prince$$
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    31
    Posty
    13
    Myszko_6, nie orientujesz siê mo¿e czy w Yess siê p³aci za sesjê?

  12. #52
    Banned Awatar Paulis
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    B.P.
    Posty
    52
    Cytat Zamieszczone przez Prince$$

    CIO TO S¡ TE ZDJÊCIA DO PORTFILIO?

    portfolio to taka Twoja "ksiazka" ze zdjeciami. W miare "postepu" kariery zbierasz duzo fotek, dzieki czemu rozrasta sie Twoje portfolio..jest to po prostu zbior Twoich zdjêc z sesji itp;p mam nadzieje,ze juz rozumiesz?

  13. #53
    Pierwsze kroki Awatar P4uL!nK4
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Skarland
    Posty
    28
    Prince$$ co to s± golenie ??

  14. #54
    Banned Awatar Paulis
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    B.P.
    Posty
    52
    golenie to przednia czesc lydek....jesli wiesz,co to lydki...

  15. #55
    Pierwsze kroki Awatar P4uL!nK4
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Skarland
    Posty
    28
    Paulis nie jestem idiotk± i wiem co to s± ³ydki !!


    a te blizny s± wklês³e czy wypuk³e ??

  16. #56
    Banned Awatar Paulis
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    B.P.
    Posty
    52
    Cytat Zamieszczone przez P4uL!nK4
    Paulis nie jestem idiotk± i wiem co to s± ³ydki !!

    uspokoj sie dziewczyno...nie mysle,ze jestes idiotka,ale skoro nie wiedzialas,co to golenie,to moglas rownie dobrze nie wiedziec co to ³ydki...je¶li Cie urazi³am,to przepraszam

  17. #57
    Wie o co chodzi Awatar myszka_6
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez Prince$$
    Myszko_6, nie orientujesz siê mo¿e czy w Yess siê p³aci za sesjê?

    z tego co siê orientuje, to portfolio kosztuje 200 z³, przynajmniej w Yess

  18. #58
    I'm No Angel..! Awatar clover :)
    Do³±czy³
    01.2007
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    1,504
    W±tek ucich³ a ja jestem ciekawa jak tam kariera Princess.... Pani Kasia G faktycznie jest mi³a ale jak dla mnie to nic poza tym. Rok temu by³am w Yess. Pierwsze co mnie zdziwi³o to fakt ze nie musia³am byæ z opiekunem (wg mnie ka¿da dobra agencja tak robi) poza tym umówi³a siê ze mn± na zdjêcia próbne, popstryka³a mi parê durnych fotek i powiedzia³a ¿e je¶li chcê mieæ prawdziw± sesjê muszê zap³acic chyba 300 z³....Mia³am przynie¶æ swoje ciuchy, makija¿ równie¿ mia³ byæ zrobiony przeze mnie.Zrezygnowa³am i nie ¿a³ujê! Mam wra¿enie ¿e to nie jest jakas szczególna agencja. Poza tym postanowi³am wtedy sobie ¿e nie mam zamiaru dop³acaæ do modelingu (by³y to moje pocz±tki) bo jesli komus na mnie zalezy to sam bedzie we mnie inwestowa³...

  19. #59
    Pierwsze kroki Awatar Prince$$
    Do³±czy³
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    31
    Posty
    13
    No niestety kontakt pomiêdzy mn± i Yess siê zerwa³ poniewa¿ p. Kasia 3 razy zarzuci³a mi propozycjami niedostosowanymi do mojego wieku (np. rola tancerki w jakim¶tam klubie, w godzinach od 00-02 w nocy x|).

    Znacie mo¿e jakie¶ godne uwagi agencje w Krakowie, w których nie trzeba p³aciæ za sesje?? Bo jak na razie nie nalezê do ¿adnej agencji =(

  20. #60
    Stary wyjadacz Awatar ika171
    Do³±czy³
    02.2007
    Lokalizacja
    Che³m
    Posty
    134
    Bardzo malutko mozna wyczyctac z Twojej twarzy
    poniewaz prawie jej nie widac
    a w fotomodeligu jest to bardzo wazne ale widzac to mozesz cos probowac najlepiej spróbuj moze akurat sie uda
    najlepiej gdybys wybrala sie na sesje
    do jakiegos fotografa abys zoabczyc jak czujesz sie przed obiektywem
    ja rowniez tancze od wielu lat :)to naprawde ciekawa rzecz polecam tym ktorzy jeszcze nie prbowali
    pozdrawiam
    Angelika K.

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •