Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 20 z 35

Wątek: Twarz

  1. #1
    Wie o co chodzi Awatar myszka_6
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    39

    Twarz

    Chciałabym żebyście szczerze oceniły moją twarz, na modelke i tak nie mam szans, bo jestem za grubiutka :) więc dlatego też nie zamieszczam całego ciała ;] Czasem przydaje się sama twarz w fotomodelingu :)

    http://myszka_6.getphoto.pl/index.php?pageid=4&lang=pl

  2. #2
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez myszka_6
    Chciałabym żebyście szczerze oceniły moją twarz, na modelke i tak nie mam szans, bo jestem za grubiutka :) więc dlatego też nie zamieszczam całego ciała ;] Czasem przydaje się sama twarz w fotomodelingu :)

    http://myszka_6.getphoto.pl/index.php?pageid=4&lang=pl
    CO??? Na samej twarzy długo nie pojedziesz...

  3. #3
    Wie o co chodzi Awatar myszka_6
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    39
    domyślam się, ale nic innego mi nie pozostaje :) np. do zdjeć na bilbordy, okładki gazet, etykiety szamponów itd. są potrzebne przeważnie twarze :) a spotykam sie z częstą opinią, że mam bardzo ładną twarz ;> dlatego też chciałabym poznać Waszą opinię czy moja twarz nadaje sie np. na bilbord, czy raczej nie chcielibyście takiej twarzy nigdzie widywać? :)

  4. #4
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    a mi sie fotki nie otwierają:sad:

  5. #5
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez myszka_6
    domyślam się, ale nic innego mi nie pozostaje :) np. do zdjeć na bilbordy, okładki gazet, etykiety szamponów itd. są potrzebne przeważnie twarze :) a spotykam sie z częstą opinią, że mam bardzo ładną twarz ;> dlatego też chciałabym poznać Waszą opinię czy moja twarz nadaje sie np. na bilbord, czy raczej nie chcielibyście takiej twarzy nigdzie widywać? :)
    Masz drugie wyjście tylko wymagające dużych starań - schudnąć :)
    Fajnie że masz ambicje co do bilboardów itp., każda z nas taką ma, tylko... nie tak łatwo jest dosięgnąć takich szczytów ;) Spróbuj, nic ci nie zaszkodzi.

  6. #6
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Masz cudo oczka :) tylko nosek troche moim zdaniem za duży, chyba że to sprawa zbyt blisko robionych zdjęć.

  7. #7
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    trochę trudno ocenić dokladnie Twoja twarz bo sa 3 zdjęcia i ciągle ten sam prawy profil.

  8. #8
    Wie o co chodzi Awatar myszka_6
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    39
    Cytat Zamieszczone przez gusia92girl
    a mi sie fotki nie otwierają:sad:
    to może tak:
    http://i121.photobucket.com/albums/o216/myszka_6/ja.jpg
    http://i121.photobucket.com/albums/o...a_6/mysia4.jpg
    http://i121.photobucket.com/albums/o...szka_6/hmm.jpg
    http://i121.photobucket.com/albums/o216/myszka_6/01.jpg


    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Masz cudo oczka :) tylko nosek troche moim zdaniem za duży, chyba że to sprawa zbyt blisko robionych zdjęć.
    Dzięki :) co do noska to mam na jego punkcie kompleksy :P więc zgadzam się jak najbardziej z tą opinią :)

    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Masz drugie wyjście tylko wymagające dużych starań - schudnąć
    Fajnie że masz ambicje co do bilboardów itp., każda z nas taką ma, tylko... nie tak łatwo jest dosięgnąć takich szczytów Spróbuj, nic ci nie zaszkodzi.
    Przy wymiarach 89-75-93 to będzie cięzkie zadanie, ale podobno dla chcącego nic trudnego :) nie pozostaje nic tylko wziąć sie pożądnie do roboty :)

    Pozdrawiam :)

  9. #9
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    śliczne oczęta;];] porzycz mi je czasem
    a tak ogolnie to rzeczywiscie nosek sie wyróżnia.. ale nie jest taki zły.. widzialam o wiele wiele gorsze. nie przejmuj sie

  10. #10
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    przydaloby sie zdjecie en face, tak trudno ocenic bo jak juz wyzej kolezanki napisaly nosek wydaje sie duzy..chyba ze taki masz, jesli tak toi niezbyt dobrze..duzy + za oczka ;)

  11. #11
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez myszka_6
    Czasem przydaje się sama twarz w fotomodelingu :)
    czasem... ale wiecej zdzialasz jak dopracujesz figure, bo zadko sie wykorzystuje tylko twarz, a z tego powodu moze ci minac wiele naprawde swietnych odert.
    no to sie zestarzalam...

  12. #12
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Plymouth, Anglia
    Posty
    57

    Twarz masz b. ladna...

    twarz masz bardzo ladna. A co odreszty to wystarczy sie postarac . Jesli i to Ci sie:happy: uda to moze byc super..

  13. #13
    Wie o co chodzi Awatar myszka_6
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    39
    Dziękuję :) staram się jak mogę :) pozdrawiam :*

  14. #14
    Pierwsze kroki Awatar Bubasek
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Biały100k
    Wiek
    38
    Posty
    19
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    Masz cudo oczka :) tylko nosek troche moim zdaniem za duży, chyba że to sprawa zbyt blisko robionych zdjęć.

    nie wiem czy sprawa za blisko robionych zdjec bo i mi sie rzucil w oczy....ale ladna ma twarz, tyle ze pulchniutka troszke...

  15. #15
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    twarz super, choc cos mi nie gra w nosku, ale mysle ze to prawa tylko zdjec...a co do tego ze chcesz byc fotomodelka z twarzy....hmm nigdzie do agencji Cie nie zatrudnia a internetowe banki twarzy sa smieszne..mysle ze warto troche sie pomeczyc...znaczy ja widzialam na zdjeciu to nie jest tak z toba zdle..mysle ze wystarzy pozbyc sie slodyczy bul je badzo ograniczyc i zaczac pis herbatki odchudzajace .te slim figura czy ja tam to sie ymawia.
    Pozdrawiam
    ....

  16. #16
    Wie o co chodzi Awatar myszka_6
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Wiek
    34
    Posty
    39
    Ba! nie tylko słodyczy się pozbyłam, ale też smażonego :P no i nie jem po 18 :) mam również w planach siłownie, ale to bardziej związane jest z poprawa samooceny i samopoczucia niż z planami w fotomodelingu :) ale kto wie.. może akurat :)

  17. #17
    Wie o co chodzi Awatar anitaczylija
    Dołączył
    10.2006
    Wiek
    34
    Posty
    42
    Moim zdaniem jak popracujesz to możesz szukać chętnych fotografów śmiało i cyknać sobie pare naprawde ładnych zdjęć, które w końcu pokażą Cię w jak najlepszym świetle:) a z tymi bilbordami to znowu nie jest takie trudne ja teraz wisze po całym krakowie i będę jescze przez rok;) ważne jest czegoś chcieć naprawde i wtedy wszystko można! Śmiesznie się tak wraca do domu widząc swoją buźke hihi:)

  18. #18
    Stary wyjadacz Awatar Nekara
    Dołączył
    10.2006
    Wiek
    31
    Posty
    132
    Wg mnie jesteś naprawdę bardzo ciekawa i zapamiętywalna.
    Może faktycznie weź się trochę do roboty.
    Tylko uważaj na siebie i odchudzaj się z głową.
    Może najlepiej byłoby pochodzić trochę na basen i siłownię oraz zapisać się na jakiś aerobic?
    Bo ta talia może jest przyczyną źle wyrobionych mięśni brzucha również.
    Ja tańczę i uwierz mi,że te znienawidzone głupie brzuszki dają bardzo bardzo bardzo wiele.
    Schudłam przez nie sporo. I mam płaski brzuch.
    Chociaż talia moja to 64:D:D

  19. #19
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    10.2006
    Lokalizacja
    Sandomierz
    Wiek
    35
    Posty
    24
    Mi coś nieleżysz ... Ten nos, twarz pospolita, dość czesto spotykana w moim środowisku. Oczy hmm normalne tyle ze porobione kreski na górze i na dole oka sprawiają wygląd ciekawszych

  20. #20
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    11.2006
    Posty
    18

    :)

    ladna jestes:) nie zgadzam sie z wypowiedzia madzi ktora sadzi ze masz pospolita twarz..nos troche za dligi ale on dodaje ci uroku:P pozatym wazne ze z przodu jest ladny prosty i waski:Ptroche nie pasuje gorna warga do dolnej ktora jest znacznie wieksza ale jak pomalujesz usta blyszczykiem to jest spoko:P
    ogolnie nadajesz sie na fotomodelke:) zazdroszcze ci tych oczetow:P
    :D

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •