Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 63
  1. #41
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    dodaje fotke en face
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	DSCI0007.jpg
Wyświetleń:	115
Rozmiar:	10.5 KB
ID:	2632  

  2. #42
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez gusia92girl
    dodaje fotke en face
    dwie poprzednie sa najlepsze ze wszystkich jakie tu podalas :) a ta jest taka...hm...w sam raz by wyslac w formularzu do agencji "zdjecie twarzy" ;)

  3. #43
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    no wlasnie, specjalnie zrobilam sobie taką zwyklą fotke bez wymyslnego makijazu en face

  4. #44
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    02.2006
    Posty
    60
    Cytat Zamieszczone przez katarinack
    oj jak malo w tobie rozumu..reklamiarzu...do nas zwracaj sie z szacunkiem a jezeli mama nie nauczyla to popros kogos z innym twoich reklaiarzy..rozumiesz!
    albo zaczniesz normalnie sie zachowywac a nie jak cos podobnego a nawet gorszego od malpy albo nie dam Ci spokoju na tym forum..juz zaduzo mmielismy tutaj zamieszania zebys ty kolejne wprowadzal.

    Wiesz Modeleczko - byłam modelką, więc zwracać się będę jak chcę. Miałam takie jak ty kolezaneczki w garderobie i na pokazach - PUSTE JAK WIADRO.
    Po jednej sesji uwazajace się za niewiadomo kogo, po pokazie gaci w hipermarkecie za modelkę z ftv.com Potem pokazujące zasady działania wibratora na wideoczacie -do niczego innego się ie nadawały. Połowa z nich to cichodajki.
    Mozesz mi skoczyć

  5. #45
    Pierwsze kroki Awatar Marta_G
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Sosnowiec
    Posty
    4
    fakt - zrób lepsze

  6. #46
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Cytat Zamieszczone przez Concentrina
    Wiesz Modeleczko - byłam modelką, więc zwracać się będę jak chcę. Miałam takie jak ty kolezaneczki w garderobie i na pokazach - PUSTE JAK WIADRO.
    Po jednej sesji uwazajace się za niewiadomo kogo, po pokazie gaci w hipermarkecie za modelkę z ftv.com Potem pokazujące zasady działania wibratora na wideoczacie -do niczego innego się ie nadawały. Połowa z nich to cichodajki.
    Mozesz mi skoczyć

    Concentrina, dziękujemy za opowiedzenie swojej historii, będziemy uważały, żeby to sie nam nie przytrafiło:). Nie musisz sie sprzedawać ! Bóg cie kocha:)

  7. #47
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Cytat Zamieszczone przez Concentrina
    Wiesz Modeleczko - byłam modelką, więc zwracać się będę jak chcę. Miałam takie jak ty kolezaneczki w garderobie i na pokazach - PUSTE JAK WIADRO.
    Po jednej sesji uwazajace się za niewiadomo kogo, po pokazie gaci w hipermarkecie za modelkę z ftv.com Potem pokazujące zasady działania wibratora na wideoczacie -do niczego innego się ie nadawały. Połowa z nich to cichodajki.
    Mozesz mi skoczyć
    Nie bede Ci skakac bo jeszcze zwymiotuje na Ciebie ja Cie dotkne..Poza tym wspolczuje Twoim kolezanka z garderoby ze musialy znosic zachowanie blazenskiego czegos..poza tym nie uwazam sie za niewiadomo kogo tylko za czlowieka..ale Ciebie nie weim do kogo zaliczac..hmm co do wibratora, ciekawa sprawa tylko moze najpierw mnie nauszysz jak to powiadaja zawsze czegos sie nauczysz od mistrza w danym fachu..acha i kup mi kamerke bo nie posiadam....jezeli ja jestem pusta jak wiadro to jak Ciebie okreslic...wiadro to na Ciebie stanowczo zamalo..poza tym zwracaj sie do mnie jak chcesz twoje beznadziejne slownictwo i glupota tylko o Tobie swiadcza..acha i pomysl nad soba..kim Ty maly czlowieczku czegos pozbawiony tak naprawde jestes zebym sie Toba przemowala...
    ....

  8. #48
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Kochana Katarinack.. nasza modelka, otworzyla się, opisala swoją historię życia, a Ty jeszcze dokladasz gwózdz do jej trumny.. no nie bądź taka, każdy ma prawo zblądzić:)

  9. #49
    CZAROWNICA Awatar katarinack
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    kielce
    Wiek
    35
    Posty
    628
    Widac ze nie tylko na tym forum Cie nie lubia..pomysl o sesjach ale z psychiatra.Moze od poradzi cos na mianiakalne ponizanie innych zwiazane z tym ze Ciebie nikt inny nie docenial..uuuu tak mi przykro

    przyklady
    http://www.forum.promodels.pl/4497,2...f29585bbb19ac9


    http://www.forum.promodels.pl/4497,4...f29585bbb19ac9

    czyzby wiekszosc uwazala twoje wypowiedzi jako beklot
    Belkot-cytuje slowo ludzi z forum fromodels...
    Ja ci radze idz sie leczyc
    ....

  10. #50
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    aha pytanie do Concentriny...

    przepraszam, ze pytam ale to mnie nurtuje..napisalaś, ze jestes cichodajką..Co to znaczy? To znaczy, że dajesz po cichu? raczej dajki powinny byc głośne:). Sorki, ze pytam, ale ty najlepiej się orientujesz i chcialam tylko żebys zaspokoiła moją ciekawość:)

  11. #51
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    Cytat Zamieszczone przez Concentrina
    1. byłam modelką
    2. Miałam takie jak ty kolezaneczki w garderobie i na pokazach - PUSTE JAK WIADRO.
    3. Po jednej sesji uwazajace się za niewiadomo kogo
    1. Padam ci do stóp gwiazdo! (pochwal się portfoliem)
    2. Lepiej być pustym jak wiadro niż pełnym gó*na
    3. Szkoda że koleżanka umie liczyć tylko do 1 :happy:

    Morda wielka a jej nie pokarze...

  12. #52
    Stary wyjadacz Awatar Adusia
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Tomaszów Maz.
    Posty
    293
    Jejć.. co tu sie porobiło z tym forum... :neutral:

    ale swoją drogą macie racje - takich ludzi trzeba tępić! ;)

    Blondive, nasza modelka ma takie wspaniałe prtfolio ze nie chce sie nim chwalic aby nie robic konkurencji.. zeby nam poprostu nie było szkoda :D
    Adzia :D

  13. #53
    FIRST CLASS Awatar melissa22
    Dołączył
    04.2006
    Lokalizacja
    Poznan now:)
    Wiek
    40
    Posty
    657
    Jeju... chyba jak się jutro Pan Robert obudzi to zamknie naszej Gusi watek:), albo zrozumie, że czasem pomagaja male spięcia aby doprowadzić co niektórych do pionu:)

  14. #54
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    heh.. która to juz kłotnia w moim wątku? ;DD nie no spoko :D:D

  15. #55
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    No niestety, nie mamy innego wyjścia skoro forum nie jest odpowiednio moderowane. Tak by się zamkneło wątek i koniec dyskusji a nie jeździć po kimś (zresztą i tak słusznie) aby w końcu przejżał na oczy. No i dodatkowo syfimy wątek gusi... :bomb:

  16. #56
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    ja myśle zę powinnismy założyc nowy watek "kłotnie", mówię całkowicie poważnie!

  17. #57
    Stary wyjadacz Awatar Blondive
    Dołączył
    11.2005
    Lokalizacja
    Gdynia
    Wiek
    34
    Posty
    813
    nie, taki temat nie jest potrzebny... po co się w nim denerwować...
    po prostu potrzebny jest moderator który po prostu zamknie komuś gębe...
    bo wiadomo jeden admin nie jest w stanie opanować tylu tematów naraz...

    najlepiej najpierw wykasować tak głupie posty niektórych osób (nie będe pokazywać palcem bo nawet nie musze...) i zrobić selekcje użytkowników...

  18. #58
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    05.2006
    Posty
    902
    Cytat Zamieszczone przez Blondive
    nie, taki temat nie jest potrzebny... po co się w nim denerwować...
    po prostu potrzebny jest moderator który po prostu zamknie komuś gębe...
    bo wiadomo jeden admin nie jest w stanie opanować tylu tematów naraz...

    najlepiej najpierw wykasować tak głupie posty niektórych osób (nie będe pokazywać palcem bo nawet nie musze...) i zrobić selekcje użytkowników...
    nom..byl watek "moderatorzy" ale jakos nie ma zadnego nowego :p damy rade dziewuszki :D

  19. #59
    Stary wyjadacz Awatar gusia92girl
    Dołączył
    08.2006
    Lokalizacja
    Bydgoszcz
    Wiek
    32
    Posty
    122
    chyba trzeba sie przestac przejmowac i olewać takie posty..

  20. #60
    Pierwsze kroki Awatar Santi00
    Dołączył
    07.2007
    Posty
    9
    Mnie sie podoba twoja twarz, ale sylwetka nie zbyt, ja uważam że na modelke wybiegową się nie nadajesz, a co do foto to jestem całkowicie za:) bardzo ładna buzia pozdrawiam

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •