Strona 2 z 10 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 40 z 199
  1. #21
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63

    popieram kati

    Popieram Kati.Taki ranking jest bez sensu.Dla modelki 168 cm próby dostania się do Agencji z topu (Model Plus,Mango,Moda Forte,Hook,) sa bez sensu.Dla niej te Agencje okazac się moga Agencjami ,które nie poświęca takiej dziewczynie więcej niż 3 minuty rozmowy.Wrażenie pozostanie przykre.....Dla modelki zaś o dużym potencjale,przystąpienie do niektórych z Agencji może okazać się zablokowaniem potencjalnej kariery.Dla mnie rankingiem Agencji są ich strony internetowe.Ilość dziewczyn,doświadczenie na rynku i osiągnięcia ich dziewczyn.Potem należy oceniać poziom obsługi,traktowanie dziewczyn i takie tam podobne....Każdy ma w końcu swój rozum.A żadna!!! Agencja nie jest idealna.Ta co ma duże kontakty może czasami wydać się arogancka, a ta co ma gwiazdy-okazać się Agencją ,która dobrze zajmuje się tylko swoimi gwiazdami,a reszta dziewczyn robi tło.Na sesjach foto pracuję z wieloma modelkami i wysłuchuje opinii często sprzecznych na temat tych samych Agencji...ha ha ha.I to jest chyba potwierdzeniem tego co napisano powyzej.

  2. #22
    Just ME :D Awatar eNKa
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Szczecin
    Posty
    596
    Cytat Zamieszczone przez kati
    Moze nie tyle pominelas co niezly bigos zrobilas Wrzucilas do jednego koszyka dobre agencje srednie i te slabe a nawet powypisywalas banki twarzy -- tasiemcowa lista totalnego mixu !
    zrobila tak, bo jak sama nap[isala to jest "spis agencji" i dopiero sposrod tych mamy wybrac te, ktore w naszej ocenie sa najlepsze :)

    czytanie ze zrozumieniem ;)
    no to sie zestarzalam...

  3. #23
    stary wyjadacz Awatar kati
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Kraków
    Posty
    731
    Jak najbardziej zgadzam sie z JFK "" wybieramy najlepsze agencje....."" -- dla kogo najlepsze ??
    -- dla dziewczyny ktora ma ponizej 170 czy dla takiej ktora ma 180
    -- dla takiej ktora pisze w ankiecie miejscowosc kraj zagranica czy tej ktora pisze miejscowosc lub ewentualnie Polska
    -- dla takiej ktora marzy o wybiegu czy dla tej ktora na wybieg wychodzic nie chce
    -- dla tych ktore pisza " moim marzeniem to jedynie fotomogeling"
    - dla takiej co chce traktowac to jako praca i zarabiac pieniadze Smialo pozuje do projektow na ktore jest w danej chwili zapotrzebowanie bez problemu wychodzi na wybieg zgodnie z pomyslem projektanta bo to jest jej zawod czy takiej ktora pewnych zamierzen robic nie bedzie bez wzgledu na wszystko
    -- takiej dla ktorej licza sie jedynie dobre kontrakty bo zdaje sobie sprawe ze to co robi nie jest praca na cale zycie wiec chce zarobic szybko i duzo czy dla takiej ktora szuka drugiego domu gdzie mozna zawsze przyjsc na kawke plotki i podywagowac na tematy " jakby gdyby..."

    ale czy to znaczy, ze ktoras z tych osob jest gorsza NIE ! i kazda z nich chce DOBREJ agencji dla siebie !
    -- dlatego musi szukac agencji indywidualnie pod siebie

    -- jak mozna polecic ''DOBRA AGENCJE " osobie ktora nie interesuja z roznych wzgledow np wyjazdy za granice to co to dla niej nie ma agencji ? a przeciez wlasnie SA i to one beda dla niej DOBRE !

    Moim zdaniem taki ranking nie ma sensu !
    Jestesmy rozne Mamy rozne potrzeby i mozliwosci
    Stworzenie listy ''' DOBRYCH AGENCJI "" moze sie okazac dla niektorych osob bardzo zle beda wysylac tam formularze na ktore nigdy nie dostana odp co spowoduje u nich tylko flustracje i zniechencenie
    Dwoma rekami podpisuje sie pod tym co napisal JFK

  4. #24
    Stary wyjadacz
    Dołączył
    02.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    497
    A może ktoś z Was wie czy agencja http://www.easternmodels.co.uk/ (niestety strona w przebudowie) ma coś wspólnego z http://www.easternmodels.pl/ ???

  5. #25
    Stary wyjadacz Awatar RH+
    Dołączył
    09.2006
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    38
    Posty
    119
    SPP, ML Studio, Division
    Agencja fotograficzna Ironic.pl: fotografia reklamowa, studyjna, packshot, retusz zdjęć- http://ironic.pl Wrocław

    e-mail: [email protected]
    skype: ironic.pl

  6. #26
    Pierwsze kroki
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    36
    Posty
    11

    a ja polecam maxima

    od niedawna mam internet i teraz widzę dużo złych słów o agencji Maxima Models i nie zgadzam się z żadną z nich, polecam!
    Ostatnio edytowane przez biedroneczka ; 2007.02.21 o 23:55 Powód: literówka

  7. #27
    Pierwsze kroki Awatar Natasha89
    Dołączył
    03.2007
    Wiek
    34
    Posty
    5
    Cytat Zamieszczone przez freestyleONA
    ...do Tej pory miałam styczność z model plus, d'vision, eastern i spp - Uważam, że nr 1 w Polsce jest SPP- nie mogłam trafić lepiej.. :) :) :)
    Świetni ludzie, klimat jest po prostu nieziemski- modelki nie są traktowane jak przedmioty tak jak we wcześniej wymienionych przeze mnie agencjach..
    Gudejko- jest to agencja aktorska- nie słyszałam by była modelingową agencją- w reklamach jest bardzo mało dziewczyn z branży modelingowej..
    Również uważam,że SPP jest nr 1:)

  8. #28
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    SPP ma tutaj dobry lobbing.!!!he he
    I oczywiscie mogę się zgodzić z wieloma punktami i p0ochwałami.Widac atmosfera w Agencji boska skoro tyle dziewczyn tak sie wypowiada.Ale chyba może być mniej atrakcyjna dla modelki która liczy głównie na wyjazdy zagraniczne.Sorry ale do Wrocławia nie dociera połowa scoutów.Z oczywistych przyczyn.....W Warszawie wczoraj byli scouci,jutro scautuje Metropolitan a w poniedziek znowu ktoś...No to jakie kryteria przyjmiemy??:)
    Niestety albo stety Warszawa wygrywa pod tym względem.

  9. #29
    Wie o co chodzi Awatar Weronka
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    84
    W ogóle, co to za brednie, że to niby Warszawa jest na pierwszym miejscu pod względem scoutowania? Przecież w SPP są dziewczyny z IMG, Women oraz wielu innych świetnych agencji, a przecież jej siedziba znajduje się we Wrocławiu i tu właśnie przyjeżdżają scouci. Uważam, że jeśli właśnie oni {scouci} wiedzą, że w danej agencji jest wiele dobrych modelek to będą przyjeżdżać i do Wrocławia.

    I oczywiście, dla mnie też SPP numer 1, świetni ludzie, świetna atmosfera, wielka troska o modelki i z tego co wiem bdb kontakty.

  10. #30
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    Widać Kati że baaardzo współpracujesz z SPP.Ponieważ Twoja reakcja świadczy ,że nie próbowałaś zrozumieć tego co napisałem.Nie twierdze ,ze SPP jest beee!!Twierdzę ,ze wielu scoutów nie dociera dalej niż do Warszawy.Głównie dzięki naszej kochanej nowoczesnej komunikacji.Znam przypadki scoutów którzy będąc w Wawie wybierają sobie tylko kilka Agencji bo na więcej nie ma czasu.Wymieniłaś IMG ale IMG scoutuje wszędzie.Bogata Agencja i stać ich na to.Nie zmienia to faktu że każdego roku warszawę odwiedz ponad setka scoutów.I z pewnością inne miasta nie mają tylu odwiedzin..Nie ma co się barować z rzeczywistością...Ale że nie na tym tylko ten biznes polega więc są Agencję w Wawie które nawet takiego daru nie wykorzystują.
    Spoko więc.SPP jest OK...Nie irytuj się.:)

  11. #31
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    ...takie kluczowe pytanko pozwole sobie zadać
    A co ma piernik do wiatraka ??
    To, ze SPP ma siedzibe we Wrocławiu nie osłabia jej pozycji w ,,rankingu'' - ze tak to brzydko ujmę..
    SPP odwiedzają czołówki agencyjne.. co z Tego, ze w Wawie jest ich setka rocznie?- ważne by byli przedstawicielami najlepszych agencji- by modelkom ułatwiać ,,karierę'' a nie ją krzyżować wysyłając do średnich agencji....

  12. #32
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    O Jezu.Ale się zaklinowałaś z tymi najlepszymi Agencjami.
    Kochanie.Do IMG czy do Next mogą dostac się tylko nieliczne.To nie Titanic który pomieści wszystkich.Zapominasz o rynku azjatyckim ,turckim,greckim ,hiszpańskim,japońskim gdzie powstało kilkadziesią Agencji które dają szanse dobrej (ale moze nie topowej) modelce zrobienia kilku-kilkunastu tysięcy dolców na wyjeździe.
    Ile masz tych dziewczyn z Wrocławia które zyją dobrze z IMG???Przeciez 90% z nich dorabia w średnich a nie topowych Agencjach.Dlatego bez kitu proszę bo zaczynam sie irytować.:china man
    P.S.
    Freestyle -naprawdę lubię Twoje posty na tym forum i nie zamierzam się z Tobą spierać!!!Masz rację ,ale nie przesadzaj czasami.Ja też pracuję poza Warszawą i wiem jak trzeba sie natyrać aby być traktowanym na równi (he he he..) Z Warszawą.Za moje zdjęcia Ci sami klienci płacą 2 razy mniej niż moim kolegom.Ale mimo to wolą moje,...to troche tragiczne przyznasz:sad:
    pozdrawiam
    Wiem ze wiele Agnecji spoza wawy baaardzo nadrabia innym cechami których modelki w niektórych zadufanych Agencjach nie znajdą.A czasami dobra atmosfera ważniejsza od samej kasy...zgadzamy się???:) .

  13. #33
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Cytat Zamieszczone przez JFK
    O Jezu.Ale się zaklinowałaś z tymi najlepszymi Agencjami.
    Kochanie.Do IMG czy do Next mogą dostac się tylko nieliczne.To nie Titanic który pomieści wszystkich.Zapominasz o rynku Azjatyckim ,turckim,greckim ,hiszpańskim,japońskim gdzie powstało kilkadziesią Agencji które dają szanse dobrej (ale moze nie topowej) modelce zrobienia kilku-kilkunastu tysięcy dolców na wyjeździe.
    Ile masz tych dziewczyn z Wrocławia które zyją dobrze z IMG???Tylko bez kitu proszę bo zaczynam sie irytować.:china man
    - hehe :) Ta dyskusja i tak nie ma sensu :happy: P.Januszu:glasses: - nie mylę się, prawda?
    Ja mam swoje zdanie, Pan także więc nie ma co na ten temat się rospisywać.. porozumienie w tej sprawie będzie znikome... ;]

  14. #34
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    Hi hi..Ciepło ciepło..ale jednak strzał na aut.
    Myslałaś o Easternach??nie nie...kombinuj.
    Love!:smoking:
    P.S>
    Zmieniłem treść poprzedniego posta.Z wyrazami szacunku....

  15. #35
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Cytat Zamieszczone przez JFK
    Hi hi..Ciepło ciepło..ale jednak strzał na aut.
    Myslałaś o Easternach??nie nie...kombinuj.
    Love!:smoking:
    P.S>
    Zmieniłem treść poprzedniego posta.Z wyrazami szacunku....
    Hm... PRZEPRASZAM ZA ZMIANE TEMATU KOCHANI- mam nadzieje, ze chłosty za małą wstawke nie bede miała... :happy:
    Hm... nic chyba wiecej nie wykombinuje- proszę o podpowiedź..

  16. #36
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Niech będzie.. nie poczówam się do Twojej racji w 100% ale coś zawsze w tym jest.. :) :) hehe
    Dziękuje, za tą wstaweczke:P

  17. #37
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Cytat Zamieszczone przez freestyleONA
    ...takie kluczowe pytanko pozwole sobie zadać
    A co ma piernik do wiatraka ??
    To, ze SPP ma siedzibe we Wrocławiu nie osłabia jej pozycji w ,,rankingu'' - ze tak to brzydko ujmę..
    SPP odwiedzają czołówki agencyjne.. co z Tego, ze w Wawie jest ich setka rocznie?- ważne by byli przedstawicielami najlepszych agencji- by modelkom ułatwiać ,,karierę'' a nie ją krzyżować wysyłając do średnich agencji....
    napisz proasze do jakich zagranicznych agencji wyslala Ciebie do tej pory SPP:P;)

  18. #38
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Cytat Zamieszczone przez EwaCh
    napisz proasze do jakich zagranicznych agencji wyslala Ciebie do tej pory SPP:P;)
    - w SPP jestem od września zdaje się- byłam w ACTION - Ateny - zaprawka.
    Do czego Pani pytanie sprowadza? - na forum ,,widze'', że Pani ostatnio wstaje lewą nogą więc czekam na krytyke :happy:

  19. #39
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    widzisz więc bylas w Grecji...W kraju,z ktorego na bank nie przywiozlas pieniedzy moze kilka zdjec do booka.Sama siebie skomentuj bo od wrzesnia to juz dość dlugo tam jestes:P

    Kolejne pytanie-z iloma scoutami z zagranicznych agencji spotkalas sie osobiscie w agencji SPP?:P
    Powiem,ze taką normą jest,że od wrzesnia powinnas sie spotkac na z okolo 10cioma:P

  20. #40
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    ...no dobra-5cioma powiedzmy;)
    JEden na miesciąc:P
    Spoytkałas sie z tyloma?
    :P

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •