Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 60 z 199
  1. #41
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    mam takie pytanie - czy u Pani zjawiło się choć raz IMG? - albo tak: w Tym roQ?- wie Pani co to znaczy ,,zaprawa''???


    Wyczówam zazdrość:happy:(poziom agencji mam na myśli) Jeśli Pani chce bym wychwalała w niebogłosy Pure Models to niestety:) Nie doczekanie... Nie mam nawet podstaw.
    Nie bede też Pani Ewo tłumaczyła ilu scoutów zjawia się w SPP- jak by to napisać, by nie było niegrzeczne.. Nie Pani sprawa:glasses:

    ps.to ode mnie tyle:) :) Proszę prowokować innych a jak już koleżanka w innym poście ujęła nadmiar,,JADU'' usuwać regularnie by nie szkodził na zdrowie
    Pozdrawiam

  2. #42
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    Pozwalam się wtrącić. Spotkałem kiedyś IMG i wiem ze współpracuje z SPP.Musze uczciwie potwierdzić że tak jest i pisząc o SPP poruszyłem temat w kontekscie pewnej niesprawiedliwości dziejowej...W końcu to przypadek że warszawa jest stolicą.Gdyby Poznań był nią dzis to Hook byłby dziś mega Agencją...hi hi. Natomiast licytacja kogo odwiedziło więcej scoutów mnie trochę bawi.W samym marcu było /będzie ich ponad 10 w Wawie drogie Pure.Więc nie ma się czym chwalić.Metropolitan się zapowiedziało w poniedziałek....????
    P.S.
    A co do Grecji to nie będe sprzedawał wiedzy za darmo ale chyba coś strzeliła Pani kulą w płot.

  3. #43
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    ..Pani Ewa uwielbia się wykłucać... Taki jej konik:happy: - troche kulawy ale zawsze konik...
    -to był mój komentarz na koniec ..

  4. #44
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    Hm..Przed chwilą namierzyłem Twoje foty i wiem już ,że przekomarzam się z piekną kobietą.Chyba w przyszłości nie podejmę dyskusji..he he he.
    A co do Pani Ewy.Coż ...Urocze ożywienie na forum wnosi..nieprawdaż???Byłoby nudno..
    Kalinichta.Znikam na weekend.

  5. #45
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Cytat Zamieszczone przez JFK
    Hm..Przed chwilą namierzyłem Twoje foty i wiem już ,że przekomarzam się z piekną kobietą.Chyba w przyszłości nie podejmę dyskusji..he he he.
    A co do Pani Ewy.Coż ...Urocze ożywienie na forum wnosi..nieprawdaż???Byłoby nudno..
    Kalinichta.Znikam na weekend.
    ..zawsze trudno odpowiada mi się na tego Typu komentarze- dziękuje, myśle.. że to wystarczy. (co do komplementu) - choć największym i tak jest : Jesteś normalna:) ..żeby nie było, pisze poważnie

  6. #46
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Cytat Zamieszczone przez JFK
    Pozwalam się wtrącić. Spotkałem kiedyś IMG i wiem ze współpracuje z SPP.Musze uczciwie potwierdzić że tak jest i pisząc o SPP poruszyłem temat w kontekscie pewnej niesprawiedliwości dziejowej...W końcu to przypadek że warszawa jest stolicą.Gdyby Poznań był nią dzis to Hook byłby dziś mega Agencją...hi hi. Natomiast licytacja kogo odwiedziło więcej scoutów mnie trochę bawi.W samym marcu było /będzie ich ponad 10 w Wawie drogie Pure.Więc nie ma się czym chwalić.Metropolitan się zapowiedziało w poniedziałek....????
    P.S.
    A co do Grecji to nie będe sprzedawał wiedzy za darmo ale chyba coś strzeliła Pani kulą w płot.
    Panie JFk,kimby Pan nie był;D..
    Pan Aymeric nie musi wysyłac do mnie swoich scoutow bo tak sie sklada,ze sie znamy i z kazda moją nowa dziewczyna,ktora jest w agencji jest na bieżaco on sam poniewaz wysylam Mu snapy:D Ale z tego co mi wiadomo to nie dalej jak kilka dni temu pewien scout z imieniem na literkę P (tez Paryz) zobaczyl tylko modelki z jednej agencji z czego jedna w kwietniu leci:D

    Co do licytacji-niestety Pan ja zaczął nie ja.Pan powiedzial o okolo 100 scoutach w ciągu roku etc:D

    Dalej,w ktorym miejscu napisalam ze SPP jest złe.Jest dobre i czesto to pisalam.

  7. #47
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    Komplement poważny.
    A z formy wypowiedzi nie podejrzewałem tak młodego wieku.Z ciekawości zapytam :byłas na testach w IMG?jestem ciekaw wrażeń.
    Jak widzisz nie zdążyłem wyjechać.

  8. #48
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    Cytat Zamieszczone przez EwaCh
    Panie JFk,kimby Pan nie był;D..
    Pan Aymeric nie musi wysyłac do mnie swoich scoutow bo tak sie sklada,ze sie znamy i z kazda moją nowa dziewczyna,ktora jest w agencji jest na bieżaco on sam poniewaz wysylam Mu snapy:D Ale z tego co mi wiadomo to nie dalej jak kilka dni temu pewien scout z imieniem na literkę P (tez Paryz) zobaczyl tylko modelki z jednej agencji z czego jedna w kwietniu leci:D

    Co do licytacji-niestety Pan ja zaczął nie ja.Pan powiedzial o okolo 100 scoutach w ciągu roku etc:D

    Dalej,w ktorym miejscu napisalam ze SPP jest złe.Jest dobre i czesto to pisalam.
    No to Pure bogate jest.
    To nie lepiej się opalać na Hawajach zamiast w weekend na portalu siedzieć i z malutkimi gadać???

  9. #49
    Banned Awatar EwaCh
    Dołączył
    02.2007
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    44
    Posty
    345
    Lepiej byłoby ale remont mam w mieszkaniu:P

  10. #50
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    No tak.A materiałów budowlanych podobno coraz mniej i drożej.....

  11. #51
    Tak, Ola :D xD Awatar freestyleONA
    Dołączył
    11.2006
    Lokalizacja
    Ostrołęka
    Wiek
    33
    Posty
    493
    Cytat Zamieszczone przez JFK
    Komplement poważny.
    A z formy wypowiedzi nie podejrzewałem tak młodego wieku.Z ciekawości zapytam :byłas na testach w IMG?jestem ciekaw wrażeń.
    Jak widzisz nie zdążyłem wyjechać.

    Na tego Typu pytania moge odpowiedzieć Tobie na PW- wiesz, nie chce być prześwietlana przez KAŻDĄ OSOBĘ NA FORUM :)

  12. #52
    Wie o co chodzi
    Dołączył
    12.2006
    Lokalizacja
    Warszawa
    Posty
    63
    Jasne.Tylko muszę opanować PW:confused:

  13. #53
    Pierwsze kroki Awatar Maryś
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    26
    Cytat Zamieszczone przez MoniCa_
    a co sądzicie o Mango models ??
    Ja się nie znam, więc chciałabym wiedziec jakie jest wasze zdanie o tej agencjii :]

    Miałam styczność z ludźmi z MAngo. Raczej nie polecam. Traktowali tam nas tak jakby nas nie było ;/ Nie cierpię czegoś takiego.

    Teraz jestem w SPP Models. Jest to na prawdę super agencja. Nie ma żadnych problemów, ludzie są super i modelki też, nie ma tam tzw. :pustych" laleczek. A to też jest ważne, bo raczej wszsytkie sie lubią niż rywalizują!!!:cool:

  14. #54
    Wie o co chodzi Awatar Weronka
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    84
    "Teraz jestem w SPP Models. Jest to na prawdę super agencja. Nie ma żadnych problemów, ludzie są super i modelki też, nie ma tam tzw. ustych" laleczek. A to też jest ważne, bo raczej wszsytkie sie lubią niż rywalizują!!!"

    Taaak, zgadzam się w 100%, agencja poprostu świetna, ze świetnym klimatem, ze świetnymi ludźmi :) Miałyśmy szczęście trafić :D

    {Maryś, czy ty w sobotę nie byłaś na zdjęciach...? xD}

  15. #55
    Pierwsze kroki Awatar Maryś
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    26
    byłam:D:D ty też?? nie pamiętam dokładnie bo było dużo dziewczyn:D ale zdjęcia super powychodziły już oglądałam:PP

  16. #56
    Wie o co chodzi Awatar Weronka
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    84
    Ano też, ano też :D Skojarz po nicku i zajrzyj na www agencji ;) Bo ja Ciebię kojarzę.

    Widziałaś już zdjęcia? Super! xD

  17. #57
    Pierwsze kroki Awatar Maryś
    Dołączył
    03.2007
    Lokalizacja
    Poznań
    Wiek
    33
    Posty
    26
    No pewnie że kojarzę!!!!! miałaś fotki w takiej białej sukni?? w sumie nie rozmawiałysmy za dużo ;/:) ale moze następnym razem:D
    pozdrawiam:)

  18. #58
    Wie o co chodzi Awatar Weronka
    Dołączył
    01.2007
    Lokalizacja
    Wrocław
    Wiek
    31
    Posty
    84
    Taa, niedoszła panna młoda, hahaha, mam nadzieję, że to naprawimy :>

  19. #59
    Stary wyjadacz Awatar Liberty
    Dołączył
    03.2007
    Posty
    472
    Nie wiem czy mój wątek sie nadaje do tego postu :confused: ale od jakiegoś czasu zastanawiam się czy nie wysłać swoich zdjęć do agencji ale w ogóle nie wiem do jakich :( pomóżcie ! widziałam że był spór o to co się liczy dla modeliki i czego oczekuje od agencji to ja może napisze czego ja oczekuje :
    -przyjaznej atmosfery
    -interesuje mnie i fotomodeling i chodzenie po wybiegu (chociaz nie wiem czy do tego sie nadaje :confused: )
    -mam 175 cm wzrostu
    -nie orientuje sie za bardzo w modelingu więc chciałabym żeby agencja się mną "zaopiekowała" musi być odpowiedzialna
    będę wdzięczna za każdą odpowiedz... ;)

  20. #60
    Stary wyjadacz Awatar zyraffciaa
    Dołączył
    10.2005
    Lokalizacja
    Warszawa
    Wiek
    32
    Posty
    299
    Ja jak miedzy innymi Marysia, Ola i Weronika stawiam na 1st miejscu SPP :) Gdzies niedaleko D'vision, a potem tak mniej wiecej na rowni Mango, Model Plus, Orange, Rebel, Partisan, Avant... itd :)
    :cool: :love: :p http://heyfoto.com/sesje/ola/index.php :cool: :love: :p

 

 

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •